Open top menu

Merhabalar, bu seferki konumuz tüm bayanların hediye konusunda çok zorlandığı alanlardan birisi olan erkeğe doğum günü hediyesi. İster 1 yıllık isterse 10 yıllık bir ilişkiniz olsun, erkek arkadaşınızla birlikte geçirdiğiniz zaman ne kadar fazla olursa olsun, onu ne kadar çok tanırsanız tanıyın. Erkek arkadaşa doğum gününde hediye alınacaksa tüm bayanları bir telaş sarar. Bunun ilk sebebi erkeğe alınabilecek hediye çeşidinin çok fazla olmaması diye düşünülür her zaman. Fakat işin aslı öyle değildir. Aslında erkekler için okadar çok fazla hediye seçeneği vardır ki. Önemli olan doğru hediyeyi doğru yerlerde aramak. Sizde şuanda bu yazımı okuduğunuza göre doğru yerdesiniz demektir. Uzun süredir ilişki olan çiftler için erkeğe doğum günü hediyesi almak aslında en zorudur. Çünkü uzun yıllar beraber olduğunuzdan doğum günü hediyesi olarak her türlü hediyeyi aldığınızı sanabilirsiniz. Fakat biraz sonra önerilerimi gördüğünüzde gerçekten öyle olmadığı göreceksiniz. Sıra geldi daha emekleme aşamasında olan çifltere, belki erkek arkadaşınızına ilk doğum günü hediyenizi alacaksanız ve karşınızda okadar çok çeşit varki ne alacağınıza şaşırdınız. Belkide günler öncesinden mağaza mağaza dolaştınız, o site bu site araştırmalarınızı yaptınız fakat bir türlü erkeğe doğum günü hediyesini kararlaştıramadınız.

Öncelikle size önerim. Rahat olup doğru karar verebilmeniz. Biraz sonra hediye önerilerime geçmeden evvel orada paylaşmadığım erkeğe doğum günü hediyelerinden bahsetmek istiyorum. Erkekler kullanışlı, teknolojik ve giyim ürünlerinin kendilerine alınmalarından hoşlanırlar. Heleki bir Pspvita, playstation 3, ilginç bilgisayar aksesuarları aldığınızda havalara uçacak kadar sevinirler. Ya da günlük hayatlarında ve iş ortamında kullanabilecekleri gömlekler,ayakkabılar,cüzdanlar ve erkek aksesuarları ideal bir hediye tercihi olabilir. Hediye önerilerime geçmeden evvel sizlere erkeğe doğum günü hediyesi olarak alınabilecek hediyeleri kategorilere ayırarak seçiminizi daha kolaylaştıracağım.
  • 1-İlginç Doğum günü hediyeleri
  • 2-Kullanışlı ve Şık Doğum günü hediyeleri
  • 3-Geneleksel Erkek Hediyeleri
  • 4-El emeği Doğum Günü Hediyeleri
  • 5-Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri


İlginç Doğum Günü Hediyeleri

Peki ama erkeklerin dikkatini üzerine çekecek , mutlu etmesinin yanında "vay canına" dedirtecek doğum günü hediyeleri neler olabilir. Bu konuda tabi ki liste başını ilginç ve sıra dışı ürünler alıyor. Peki ilginç doğum günü hediyeleri ne olabilir. Konumuz erkekler olduğu için onlara özel olan hediyelerin başında; üzerine ismini yazdırarak yılın en iyi oskarları, yine aynı şekilde ismine ve bilgilerine özel düzenlenebilecek aşk tapuları, mini cep oltai tasarım cüzdan ve fotoğraflı sihirli bardaklar en güzel erkek doğum günü hediyesi olabilir.


ÇOK SEVİYORUM DRAJELERİ
Sevgilinize sevginizi haykırmanız için bir çok yol var elbette. Sadece seni seviyorum demeniz bile aslında onun için çok değerli ancak siz onu daha çok mutlu edip eğlendirmek istiyorsanız bunun bir çok yolundan en eğlenceli olanını sizler için seçtim. Adeta bir vitamin edasında ilaç kutusu düşünün, sevgilinize verdiğiniz aşk ilacı. Aşk belli başlı bir hastalıkken sevgilinizin ilacı da aslında sizsiniz ama bu da çok eğlenceli olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


ÇAKMAKLI KOL SAATİ 
Erkek arkadaşınıza alıp verdiğiniz onca hediye var ki artık hediye bulamıyorsanız size ilginç ürünleri öneriyorum. Hediyenizle sevgilinizi şaşırtmak için oldukça iddialı olduğunu düşündüğüm bir hediye bu. Çakmaklı kol saatini sevgilinize aldığınıza göre ilginç ürünleri seven bir sevgiliniz var. umarım bu hediyeyide beğenir hatta dillere destan bir hediye olacak bir doğum günü hediyesi olabilir diyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
MOTOR USB ÇOKLAYICI
Erkekler bilindiği üzere teknolojij aletlere ve makinelere meraklı. sizde ilginç bir hediye vermek istiyorsanız bu usb çoklayıcı size göre olabilir. Tasarımı daha önce görmediği ve belkide hayran kalacağı türden diyebiliriz. Erkek arkadaşınızın makinelere ve arabalara  ilgisi var ise bu hediye çok hoşuna gideceği ilginç bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


EXTREMECUBE
Extremecube de nedir diyorsanız bu mıknatıslı toplardan oluşan bir yapboz diyebiliriz. Mıknatısların çekim gücü ile erkek arkadaşınızın ilgisi bir araya gelince hediyeyi almamak işten değil. Erkeklerin böyle oyuncak türünde hediyelere ilgisi malum. Özellikle böyle şeylere ilgisinin olduğunu anladıysanız bu hediye size göre olabilir. İlginç bir doğum günü hediyesi olacağını düşünüyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...Kullanışlı  Doğum günü Hediyeleri
Kullanışlı ve şık hediye dendiğinde insanın aklına ilk olarak gömlekler,ayakkabılar,cüzdanlar ve bir erkeğin ihtiyacı olabilecek tüm ürünler gelebilir. Fakat artık iyice klasikleşen bu hediyeleri bir nebzede olsa sıradanlıktan kurtaran kişiye özel ürünler ile erkeğe doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Örneğin cüzdan ya da gömlek alacaksanız üzerine erkek arkadaşınızın ismini,soyismini ve kısa bir mesaj yazdırarak hediye edebilirsiniz.  Ona olan duygularınızı üzerine yazdırabileceğiniz bir hediye erkekleri gerçekten çok mutlu eder.
KİŞİYE ÖZEL ERKEK SETİ
Kişiye özel erkek seti erkeklerin kullanabileceği aksesuarlardan oluşan bir set.Sevgiliniz  tarzına düşkün biriyse bu set hoşuna gidebilir. İçinde kalem , kartvizitlik ve anahtarlığın bulunduğu bu set klasik ve beğenilme oranı yüksek bir hediyedir. Sizde doğum gününde erkek arkadaşıma ne alsam diye düşünüp bir şey bulamadıysanız bu set sizin için uygun olabilir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


İSME ÖZEL CÜZDAN
İsme özel bir hediye ile sevdiklerinizi mutlu edip onlara farklı bir hediyeyle gidebilirsiniz. Eğer hediyem farklı olsun diyorsanız kişiye özel erkek hediyelerinin en beğenileni isme özel cüzdan diyebiliriz. Çoğu sevgilinin hediye ettiği cüzdanı kişiye özel hazırlatmak isterseniz yönlendirdiğim siteden kolaylıkla satın alabilirsiniz. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL GÖMLEK
Kişiye özel gömlekte olur mu demeyin çoğu kişi sevdiğine özel günlerde kişiye özel ürünler hediye ediyor. Sizde erkek arkadaşınıza kişiye özel gömlek hediye edebilirsiniz. İsim baş harflerinin bulunduğu gömlek severek kullanacağı kaliteli bir gömlek ve renk seçeneği de mevcut. hediyeniz diğerlerinden farklı olsun derseniz kişiye özel doğum günü hediyesidir. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
Geleneksel Erkek Hediyeleri
Erkekler giyim konusunda her zaman ya eşinden ya da sevgilinizden destek alma ihtiyacı duymuşlardır. Her nekadar çok zevk sahibi erkekler olsada bu oran çok azdır. Bu konuyu bir fırsat bile bayanlarda erkeğe doğum gününde geleneksel hediyelerden olan kol düğmeleri,kravatlar ,kazaklar örneğin tüm giyim ve aksesuar hediyeleri alabilirler. Fakat daha önce bu tarz hediyeler aldıysanız size önereceğim hem geleneksel hem de değişik hediyeler ilginizi çekebilir.HARFLİ KOL DÜĞMELERİ
Kol düğmeleri çok sık kullanılmasa da birçok erkek kol düğmesi kullanıyor. Sizde kol düğmesi kullanan bir sevgiliniz var ise doğum gününde bu hediyeyi düşünebilirsiniz. Kol düğmeleri hediyeniz kişiye özel olsun derseniz bu seçim tam size göre. Doğum gününde erkek arkadaşınıza hediye olarak kol düğmesi geleneksel bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ERKEK AKSESUAR SETİ 
Erkeklere alınabilecek geleneksel hediyelerden biri de elbette erkek aksesuar setidir. Bir aksesuar setinde en gereklilerinin bir arada bulunduğu kaliteli bir erkek aksesuar setidir. İçinde cüzdan , kemer ve anahtarlık bulunan seti doğum gününde erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.
 Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ERKEK SETİ
Stil sahibi erkeklere hediye edebileceğiniz çok şık bir erkek seti var desek. Bütün bayanların erkeğe hediye sorunu ortadan kalkıyor diyebiliriz. Erkeğe hediye deyince akla gelen ürünleri bir arada toplayan set oldukça kullanışlı bir erkek hediye seti diyebiliriz. Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak iddialı bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL AJANDA
Erkeklerin en çok kullandıkları şeylerden biri de ajandalar. Özellikle bir öğretmene hediye alıyorsanız çok severek kullanacağı bir hediye olacaktır. Erkeklere hediye konusunda çok düşünüp bir şey bulamadıysanız geleneksel hediyelere başvurabilirsiniz. Kişiye özel ajanda erkeğe doğum günü hediyesi için klasik ve beğenilen hediyelerden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...Kişiye Özel Hediyeler
Erkeklere hediye sayısı kısıtlıydı önceden , şimdi ise kişiye özel hediyelerle hediyenizden bir tane daha yok. Kişiye özel hediyeler ile sevdiklerinizi özel hissettirip mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel hediyelerin de bir çok çeşidi var mesela kişiye özel tavla seti, kişiye özel kupa bardaklar kişiye özel ajanda gibi birçok hediye seçeneğini sizler için seçtim.
KİŞİYE ÖZEL TAVLA SETİ
Tavla tutkunu erkek arkadaşınız yada babanıza isimlerini yazdırarak hazırlatabileceğiniz kişiye özel tavla seti çok iddialı bir doğum günü hediyesidir. Turnuvaların yenilmezi olmak bu tavla ile işten değil. Erkeklere doğum günü hediyesi olarak verildiğinde kesinlikle beğenilecek iddialı bir erkek hediyesi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...İSİM VE MESAJ YAZILI KUPA BARDAK 
Sevgiliniz yanınızda yokken ona her zaman söylediğiniz aşk sözlerini bir kupa bardak sizin yerinize söylese ne dersiniz. İsim ve mesaj yazılı bardak ile sevdiğiniz siz yokken sizin yokluğunuzu aramayacak. Üzerine isminizi ve mesajınızı yazdırıyor sıcak içecek içildiği vakit yazılar görünmeye başlıyor. güzel bir doğum günü hediyesi olarak isim ve mesaj yazılı bardağı düşünebilirsiniz. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFLI SAAT 
Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi arıyorsanız ve daha önce görmediğiniz sadece sevgilinize özel bir hediye olsun derseniz size göre bir hediye. sevgilinizle en güzel anınızda çekilen bir fotoğrafı üzerine mesaj yazarak yazdırdığınızda sevgilinize çok özel bir hediye oluşturuyorsunuz. Hatıra niteliğinde kişiye özel fotoğraflı saat en güzel doğum günü hediyelerinden biridir. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
El emeği Doğum Günü Hediyeleri
Erkekler ufak şeylerden de mutlu olabilecek yapıya sahip olduklarından, onlara doğum günlerinde el emeğinizi vererek yapabileceğiniz hediyeler verebilirsiniz. Ayrıca evde el emeği vererek yaptığınız hediyeye hem çok yüksek ücretler vermeden sahip olabilir hemde erkek arkadaşınıza alın terinizi verdiğiniz çok hoş bir hediye yapabilirsiniz. İnternette el emeği hediyeler ile ilgili kısa bir araştırma yaparak yüzlerce çeşit el emeği doğum günü hediyesi yazısı bulabilirsiniz.
 

 0 yorum