Open top menu

Erkeğe alınabilecek kişiye özel hediyeler ile tekrar merhaba. Erkek arkadaşınıza ya da sevgilinize bundan önceki bir özel günde şık bir gömlek satın aldınız. Daha sonra ki doğum gününde deri bir kemer, geçmiş yıldönümüzde ise bir ayakkabı! Sevgililer gününde de kaliteli bir kazak yanında da şık bir kol saati! Peki bundan sonra ne hediye almayı düşünüyorsunuz? İşte kadınların en çok zorlandığı konu sıradan tüm hediyeleri aldıktan sonra erkeğe hediye bulamama. Oysaki erkek arkadaşınızı yani hayatınızın en değerlisi sevgilinizi çok seviyor ve ona herhangi bir hediye almaya karar vermede sıkıntılar yaşıyorsanızSevgilime ne hediye alabilirim? düşünmeye başlamışken, biz sizi kişiye özel erkek hediyeleri ile hediye arama derdinize son veriyoruz. O çok sığ erkek hediyeleri arasındaki derinliği size gösteriyoruz artık istediğiniz hediyeyi  seçmek sizin zevkinize kalmış. Üstelik şimdi önereceğim hediyeler o bildiğiniz klasik hediyelerden değil, her ne kadar klasik gibi dursalar da isme özel , hediyecilik jargonuyla kişiye özel hediyeler olduklarından erkek arkadaşınızı çok mutlu edecek cinste.Peki bu hediyeler nasıl hediyelerdir. Kısaca açıklamak gerekirse; üzerine erkek arkadaşınızın çok beğendiğinizi fotoğrafı,ismini,ona özel sevgi mesajınızı iletebileceğiniz cinste ömür boyu saklanabilecek hediyelerdir. Ayrıca kişiye özel olduklarından sadece bir kişi için üretilmişlerdir.Üzerine beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı bastırdığınız telefon kılıfı ya da cüzdanının üzerine ismi ve soy ismini yazdırabildiğiniz hediyeler çok farklı ve güzel hediye değil midir? Erkeğe kişiye özel hediyeler başlığı altındaki hangi hediyeyi erkek arkadaşınıza alırsanız alın sadece ona özel gördüğünde gerçekten çok şaşıracak ve çok sevinecektir. Buna emin olabilirsiniz...


KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI DERİ CÜZDAN
Kişiye özel ürünler ile sevdikleriniz iki kat özel hissetsin. Cüzdan bir erkeğin en çok kullandığı yanından ayırmadığı aksesuarıdır. Böyle olunca sevdiklerinize kullanışlı bir hediye vermek isterseniz cüzdan güzel bir seçim olacaktır. Erkeğe hediye denince ilk akla gelecek hediyelerden biridir. Erkek sevgiliye alınabilecek güzel bir doğum günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...  
KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF BASKILI SAAT
Sevgilinize aldığınız onca hediyeden sonra seçeneğiniz azaldıysa kişiye özel erkek hediyelerinden biri olan fotoğraf baskılı saat güzel bir seçim. Erkeğe alınabilecek sürpriz niteliğinde hediye arıyorsanız istediğiniz fotoğrafla tasarımını kendiniz yapabiliyorsunuz. Erkeğe sürpriz hediye ne olabilir derseniz fotoğraf baskılı saat diyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...KİŞİYE ÖZEL TAVLA SETİ
Erkek arkadaşınız yada babanız tavla tutkunuysa ona göre gururlanarak kullanacağı bir hediye verebilirsiniz. Erkeğe alınabilecek hediyeyi seçmek kadınlar için bir o kadar zor olsa da hobilerini düşünerek hediye seçimi yapabilirsiniz. İsimini yazdırarak hediye edebileceğiniz kişiye özel tavla seti erkeğe kişiye özel hediyelerden in iddialı seçimidir. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL YAZILI OSCAR ÖDÜLÜ
Sevgiliniz sizce de bir oscar ödülünü haketmedi mi? Sevgilinizin gururunu okşayacak bir hediye vermek istiyorsanız çok popüler olan bu hediye size göre. Hediyeniz sıradanlıktan öte hiç bir yerde bulamayacağınız bir hediye olsun. Sevgiliniz gördüğü an şaşıracak ve çok sevinecektir. Erkeğe kişiye özel hediye almak isterseniz oscar ödülünü düşünebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL BİRA BARDAĞI
Maç izlerken ya da keyifli sohbetlerin yanında size eşlik eden bira bardağınız kişiye özel olsa. İsim yazılı bira bardağı en güzel erkek hediyeleri listesinde bir numara. Erkeğe kişiye özel hediyeler başlığı altında son zamanların popüler hediyelerinden birini sizlerle paylaştım. bira bardağının üç boy seçeneği var ve değişik modeller arasından seçim yapabiliyorsunuz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KALP KUTUDA FOTOĞRAFLI ÇİKOLATA
Hediye ararken kişiye özel hediyelere ağırlık vermek hediye yelpazemizi oldukça genişletiyor. Fotoğrafınızın olduğu çikolatalar hediye alan kişiyi iki kat mutlu edecek bir hediye. Erkek sevgiliye alınabilecek güzel bir hediye olduğunu düşündüğüm bu hediyeyi annenizle babanızın fotoğrafını bastırarak yıldönümü hediyesi olarak hediye edebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL GÖMLEK 
Böyle bir gömlek gördünüz mü diye sorsak çoğu kişi hayır der. Daha önce görülmemiş bir hediye vermek isterseniz kişiye özel gömlek size göre. İsim soyisim yazdırarak hazırlatabileceğiniz gömlekler ile sevdiklerinize güzel bir hediye verebilirsiniz. Erkeklere hediye konusunda kısıtlı olan bayanları rahatlatacak farklı bir kişiye özel hediyedir.
 Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL BENZİNLİ KİBRİT
Kişiye özel hediyeler arasında erkeğe ucuz ve özel bir hediye vermek isterseniz size göre bir hediyedir. Daha önce görmediği ilginç bir hediye ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Kişiye özel hediyeler sevgilinizi gururlandırabilirsiniz. İsminin bulunduğu bir hediye sevgilinizin oldukça hoşuna gidecek ve sevinecektir. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum