Open top menu

Teknoloji tutkunu erkeklere alınabilecek hediyeler ile yeniden merhaba, Tüm erkeklerin elektronik aletlere ve teknolojiye düşkün oldukları çoğu bayan tarafından bilinir. Çünkü genelde evlerde tost makinesi bozulduğunda, çamaşır makinesi ses yapmaya başladığında ,o konu hakkında bir şey bilsin ya da bilmesin hemen söküp içini açmayı ve tamir etmeyi çok severler. Tabiki sonuç genelde hüsran ile sonuçlanır. İşte bu tarz erkeklerin teknolojiye ve elektronik aletlere büyük bir sempatisi olduğu için onlara alınabilecek en doğru hediyeyi bu kategoride arayabilirsiniz. Artık akıllı cep telefonları, tablet bilgisayarlar, parmağımızın yarısı kadar büyüklükte flash bellekler daha neler neler artık günlük yaşantımızda elimiz kolumuz kadar gerekli aletler olmaya başladılar. Hal böyle olunca elektronik cihazlar ve bilgisayarlar olmadan neredeyse sokakta yürüyemez hale geldik. Hatta abartmadan söylüyorum artık tuvalete dahi elimizde cep telefonu ile girmeye başladık. Hal böyle olunca bende bu yazımda erkekler için teknolojik,elektronik fakat çok pahalı olmayan ucuz ve ilginç hediyeleri sizlerle paylaşacağım. Peki teknolojik olarak erkeklere ne hediye alınır? Hediye alacağınız erkeğe göre değişir demek belkide en doğru cevap olacaktır. Çünkü babanıza hele ki yaşı ilerlemiş birisiyse son model bir cep telefonu almanız mantıksız kaçacaktır. Fakat tüm erkekler tıraş olduklarından kaliteli bir sakal traş aleti ya da arabasıyla ilgili aksesuarlar alabilirsiniz. Eğer hediye alacağınız erkek teknolojiye gönül vermiş denecek kadar birisiye onlara alabileceğiniz hediye elektronik olsun da ne olursa olsun. bende lafı fazla uzatmadan erkekler için fiyatı gayet makul ve birbirinden ilginç teknolojik ürünleri sizler için seçtim. Umarım beğenirsiniz... 
LAMBORGHİNİ UZAKTAN KUMANDALI ARABA
Erkeklere teknolojik hediyeler deyince akla uzaktan kumandalı arabalar gelir. Erkeklerin araba merakı oyuncaklarda da sürüyor. Yaşı kaç olursa olsun bir erkek uzaktan kumandalı araba kullanmaya merak etmiştir. Erkeklerin çocuk ruhlu olduğunu ve hiç büyümediklerini varsayarsak bu hediyeye bayılacaklardır. Üstelik bu uzaktan kumandalı araba bir lamborghini ise hediye alacağınız erkeğin daha çok ilgisini çekecektir. Erkek arkadaşınıza bu hediyeyi vererek uzaktan kumandalı araba yarışlarına yönelmesini de sağlayabilirsiniz. Erkekler kaç yaşına gelirse gelsin alacağınız bir gömlek hediyesinden ise bu hediye onu daha çok heyecanlandıracaktır. Erkeğe alınabilecek teknolojik ve elektronik hediyelerin en popüleri maisto marka bu lamborghini uzaktan kumanda olacaktır.
DETAYLI İNCELEME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN

UZAKTAN KUMANDALI HELİKOPTER
Hediye olarak elektronik bir ürün düşünüyorsanız son zamanlarda çıkan uzaktan kumandalı helikopter çok eğlenceli bir hediye. Uzaktan kumandalı arabadan sonra çıkan uzaktan kumandalı helikopterler kullanımı başlarda zor olsa da yavaş yavaş öğrenilmekte. Kullanana kadar insanlara doğru uçurmanız ve korku dolu anlar yaşamanız olası. Ama tekniğini öğrendikten sonra çok keyif verici bir oyuncak. Sevilinizde böyle elektronik ve teknolojik ürünlerle ilgiliyse ona alacağınız bu hediye uzun yıllar keyifle kullanacağı bir hobi olarak devam ettireceği güzel bir uğraş olacaktır. Erkek arkadaşıma doğum gününde ne alabilirim sorusuna verilecek en güzel cevap olacaktır. Elektronik mühendisi sevgiliye alınabilecek en güzel hediye olacağını düşündüğüm bu hediyeyi linkini verdiğim siteden satın alabilirsiniz.
DETAYLI İNCELEME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN


KABLOSUZ HOPARLÖR
Müzikle çalışan nadir insanlardansanız size artık bir kablosuz hoparlör gerekiyor olabilir. Kablolara takılmadan gayet güzel çalışabileceğiniz bluetooth hoparlör oldukça kullanışlıdır. Kullanım kolaylığı açısından sizi ve sevdiklerinizi rahat ettiren uzaktan kontrol edilen teknolojik aletler oldukça başarılı bir hediye seçimi olabilir. Müzik ile çalışmak ruhunuzun gıdasıysa oturup dinlenmenin de vakti geldiyse eviniz dahil her yerde kullanabileceğiniz kablosuz hoparlörler dikkatli kullanılmak isteyen teknolojik bir alettir. Oturup keyfini çıkaracağınız mutlu çay saatlerinize mutlu şarkılar eşlik etsin sizde bu şarkıya kapılıp gidin. . Eviniz ile işiniz arasında mekik dokuyorsanız en güzel zamanların keyfini şarkılara eşlik ederek sağlayabilirsiniz. Kablosuz hoparlör ile sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.
DETAYLI İNCELEME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN


AHİZELİ TELEFON
Teknoloji hayatımıza girdiğinden beri teknolojik aletler hayatımızı kolaylaştırıyor. Teknolojiye meraklı bizler hayatımızı nasıl yönlendirebiliriz diye düşünürken ailemizle konuşmak için türlü yollara başvurduk. Ailemiz dediğimiz herkesle konuşabileceğimiz bir teknoloji var deseler almaya niyetimiz olabilir. Bir ahizeli telefon her şeyi kolaylaştırabilir ancak eskinin yerini alamaz.Yeni teknolojileri kullanmak için teknolojiyi takip etmek gerekir ancak bazen teknoloji ayağınıza gelir.Teknolojiyi kullanarak sevdiklerinize bağlanmak isterseniz bu kompleks telefonu hangi telefon ve tabletlerde kullanabileceğinizi satıldığı siteye yönlenerek bulabilirsiniz. Ahizeli telefonum zaten diyebilirsiniz bu stant belirli telefon ve tabletlerle kullanılmaktadır. İçinden çıkan bütün teknolojik aletler kendi markasında olup hepsi kullanma talimatı yazılarak gönderilmiştir. Bu ürünü tanıtmış bulundum sizlere umarım telefon ve tabletler ile uyumludur. 
DETAYLI İNCELEME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN
BLUETOOTH KLAVYELİ TABLET KILIFI
Klavye kullanmaya yatkın biri misiniz size göre bir ipad kılıfı var. Ipad'ler için tasarlanmış bir çok ipad kılıfı arasından bunu seçmeniz için bir çok neden var. 2 seçeneği olan ipad kılıfının ikisi de bluetooth klavyeli ancak kullanım açısından farklılıkları var. Birisi 360 derece dönebilen ve desteğe ihtiyaç duymayan bir model, diğeri ise masa üstünde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model. Size kullanım açısından hangisi daha uygun olur onu çalışma şekliniz, çalıştığınız yer belirler diye düşünüyorum. bluetooth klavyesi olması ise gerçekten can alıcı bir nokta. Klavyesi sayesinde ekrana bakarak rahat bir tablet kullanma deneyimi yaşayabilirsiniz. İki seçenekte rahat kullanılması açısından düşünülmüş ve ayrı ayrı avantajları var. Bir çok renk seçeneğide mevcuttur. İpad kılıfı almaya niyetiniz var ve bir bluetooth klavyeside iyi olur diyorsanız bence bu fiyata çok iyi. Tabletinizi hangi amaçla kullanırsanız kullanın bence çok işinize yarayacak bir ürün olacaktır. Çok fonksiyonlu bir ipad kılıfı kullanım açısından sizi rahatlatacak bir ürün olacaktır.
DETAYLI İNCELEME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN

POLAROİD ŞİPŞAK FOTOĞRAF MAKİNESİ
Fotoğraflarınız anında elinizde olsun istemez misiniz. Nostaljik bir hediyenin teknolojiyle buluşabileceği bir hediye diyebileceğimiz bu hediyeye erkekler çok sevinecektir. Fotoğraf çekmeye bayılan erkek arkadaşınıza yada erkek kardeşinize hediye edebileceğiniz çok güzel bir hediyedir. Sendeki fotoğraflarımı atsana bana diyen arkadaşlara anında fotoğraf verebileceğiniz bir hediyedir. Fotoğraf çekip anında basmak ve saklamak için çok pratik bir yöntem. Fotoğraflarınızı albümünüze koyabilir kendi fotoğrafını kendi istediği vakit basmakta özgür olabilirsiniz. Erkeğe doğum günü hediyesi,erkeğe sevgililer günü hediyesi,erkeğe teknolojik hediye başlığına uygun bir hediye seçimi olabileceğini düşünüyorum.
DETAYLI İNCELEME VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYIN

0 yorum