Open top menu

    
Özel günlerde artık o kadar çok hediye aldınız ki farklı şeyler vermek hediyeyi alan kişiyi heyecanlandırmak istiyorsanız ilginç hediye kategorisi size göre. Daha önce hiç bir yerde görülmemiş hediyeler vermek hepimizin hediye ararken düşündüğü bir şey. Hediyeniz ile sevgilinizi , arkadaşlarınızı şaşırtmak isterseniz ilginç ürünleri gözden geçirip onların kişiliklerine en uygun hediyeyi bulabilirsiniz. Doğa meraklılarına hediye, araba meraklıları için hediyeler, sevgiliye hediye , arkadaş gurubunuza hediye gibi aslında birçok kategoriyi de içinde barındırıyor ilginç hediye başlığı. İlginç hediye romantik olur mu demeyin sakın . Elbette ilginç hediyeler de aynı zamanda birer romantik hediyeler olabilir. Aşkpirin ürünü örneğin, sevgiliniz hastayken onu görmeye gittiğinizde bir çiçek hediyesiyle yanında verdiğinizde onu hasta halinden sıyırıp yüzünde gülücüklere yer verebilirsiniz. Yatağında yatarken aşk ilacını içip placebo etkisiyle iyileşebilir bile belkide. Sevgilinize ona özel bir çiçek yani minyatür bir bitki tohumu hediye ederek ilişkinizle birlikte büyüyen ve bahçıvanlığını konuşturarak sanat eseri ortaya çıkarabileceği bir bonsai çiçeği hediye edebilir ilişkiniz yıllanırken çiçeğinizdeki değişimi birlikte görebilirsiniz. Oldukça hoşuna gidecek romantik ve uzun ömürlü bir çiçek hediye etmiş olacaksınız. ilginç ürünlerimiz böyle uzayıp gider fikirleri düşünüp onları sunma aşaması size kalmış oluyor anlayacağınız. Hediyeyi vermekten çok onu sunuşunuz da  bir o kadar önemlidir. Sıcak kalpler hediyesinden romantik sürpriz yapabileceğiniz aklınıza gelmediyse buyurun.  sevgilinizle el ele yürürken cebinizden sihirli ısıtıcıyı çıkarın ve sevgilinizin elini o kalple tutun . Bundan sonra elini tutup ısıtamadığım zamanlarda seni ısıtması  için sımsıcacık kalbimi veriyorum sana sevgilim diyerek onu şaşırtabilir hediyenizi romantik bir dille romantik bir anı haline getirebilirsiniz. Her kullandığınızda bunu hatırlayacak ve kalbi sizin sevginizle dolacaktır. lafı uzatmadan sizler için seçtiğim ilginç hediyelerle başbaşa bırkıyorum sizi...
BONSAİ EKİM KİTİ

Masanızda adeta sanat eserine  dönüşen bir bitki yetiştirmek istemez misiniz? Evinize yada ofisinize doğadan esintiler yaratmak isterseniz bonsai ekim kiti size göre. Bitkilerle ilgilenmek insanlar için çok güzel bir hobi olduğu gibi bitkiler aynı zamanda ortamın enerjisinide değiştirirler. Bonsai ekim kitinde bitkiniz size tohum olarak geliyor , biraz emek ve özveriyle harika bir bitkiye dönüşüyor. Doğa meraklılarına alabileceğiniz çok ilginç minyatür bir bitki . 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL AŞKPİRİN
 Sevgilinize verebileceğiniz en orjinal ve eğlenceli hediye bu olsa gerek. Kişiye özel hazırlanan ilaç kutusu görünümünde bir aşkpirin. Sevgilinizin morali bozuk diyelim ona bir kutu aspirin gibi aşkpirin verin ve yüksek dozda sevgi içeren bu drajelerle yüzünü gülümsetin. Sevgilinizi şaşırtacak bir sürpriz arıyorsanız ve esprili bir hediye vermek isterseniz size uygun eğlenceli bir hediye olacaktır. Kişiye özel aşkpirininizi isteğinize göre doldurabilir enteresan bir hediye hazırlayabilirsiniz
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SICAK KALPLER
Kış ayları üşüyen ellerinizi sıcak kalpler ile pratik bir şekilde ısıtabiliyorsunuz. Çantanıza atın elleriniz üşüdüğünde kullanmak için ise içindeki metali çıtlatmanız yeterli. Elleriniz ısınsın vücudunuzdaki bu stresi ortadan kaldırıp sımsıcak ellerinizle kışı rahat mı rahat atlatın. Sevgilinize sihirli ısıtıcı hediye edin siz yokken onun ellerini ısıtma görevini o halletsin. Sevgilinize hediye edebileceğiniz güzel bir hediye seçeneği olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
33'LÜ MESAJLI ÇİKOLATA
Çikolatasız asla diyenlerdenseniz  çok beğeneceğiniz bir tasarım hazırlamışlar. Bir ısırık alınmış çikolata görünümünde ve mis gibi çikolata kokulu bu defter çikolata krizlerinizi bastırmasa da kokusuyla mutlu edebilir. Not alacağınız şiir yazacağınız özel bir defter arıyorsanız çikolata görünümlü defter aradığınız defter olabilir. Çikolata bağımlısı sevgilinize hediye edebileceğiniz tatlı bir hediye seçeneği olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ARABA GÖRÜNÜMLÜ FANLI KÜLLÜK
Sigaranın kötü bir alışkanlık olduğunu söyleyerek en azından çevrenizdekileri rahatsız etmemek açısından sigara dumanını çeken bu sevimli araba küllüğü kullanabilirsiniz.  Araba küllüğü kullanmadığınız zamanlarda da evinizde, ofisinizde şık bir dekor olacaktır. Usb küllüğü açtığınızda kullanıma başlayabilir kapağını kapattığınızda ise kapanır. Sigara kullanan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çakmak gibi ürünlerdense daha orjinal bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ARABA ANAHTARI KALEM 
Hayallerinizin arabasına kavuşamasanızda anahtarı cebinizde olsun istemez misiniz. Araba anahtarı tükenmez kalem  bmw , cadillac , mercedes gibi arabaların anahtarını kalem formuna getirmiş ve harika bir tasarım olmuş. Ofiste , okulda tasarım bir kalem kullanarak arkadaşlarınızı şaşırtmak isterseniz bir adet esinebilirsiniz. Tasarım bir ürün olmasına karşın fiyatını oldukça uygun bulduğumuz ilginç ürünlerden biri. İster sevdiklerinize ister kendinize hediye edin hayalinizi bu yolla gerçekleştirin.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
AŞK ÖLÇER / LOVE MATTER
Sevgilinize aşkınızı göstermenin bir çok yolu var elbette sevginizi her yoldan gösterdiniz ama bunu ikinizinde görmediğinize eminiz. Aşkınızın en somut hali kalbinizdeki o heyecanı ona göstermek isterseniz bir aşk ölçer edinin deriz. Aşk ölçerdeki kalbi elinizle tuttuğunuzda içindeki kırmızı sıvı kalbin içine dolmaya başlar. Aşkınızı sevgilinize birde bu yoldan göstererek onu şaşırtabilir aşkınızı somutlaştırabilirsiniz. Çok hoşuna gidecek ve sevinecektir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
OBJEKTİF TASARIMLI KALEM AÇACAĞI
uçlu kalemler çıksa da kalemin yeri başkadır diyenlerdenseniz yada ilkokula giden bir çocuğunuz varsa çok pratik ve eğlenceli bir tasarım kalemtıraş yapmışlar. Masanıza monte ederek kullanabileceğiniz kalemtıraş oldukça kaliteli ve yıllarca kullanabileceğiniz bir ürün. Adeta bir kamera görünümündeki ürünü masanızda çok severek kullanacağınız bir dekor ögesi olarakta kullanabilirsiniz.Torununuza yada evladınıza yeni okul hediyesi düşünürseniz uygun olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


İBED POFUDUK TABLETLİK  
Tabletler hayatımızda çok güzel yer edindiler. Sevdik bağrımıza bastık metrobüste yeri gelse aciliyetten banyoda bile kullanırız eminim. En çok kullanılacağı yer ise yemek yerken çünkü ekran bizi acıktırıyor haliyle. kurumsal şirketler çalışanlarının yemek yerken çalışmasına bir şey demez sanırım. Evde de bu yaşam tarzını sürdürmek isterseniz pofuduk bir tablet desteğiniz var artık. ibed tablet desteği şuan piyasadaki en rahat tabletlik.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İTİRAF SHOT DEVİRMECE
arkadaşlar arasında toplanınca şişe çevirmece gibi oyunlar çok oynanır. Bu oyunları artık değiştirmenin vakti gelmedi mi ? Eğlenerek oynayacağınız bu oyunda sırası gelenin itirafta bulunması gerekiyor. İtirafı beğenilmezse yada edemezse shot yapması gerekiyor. Oyundan kazanan ve ayık çıkmak için az shot gerekiyor. Eğlenceli akşam vakitlerinde ne yapsak derdini ortadan kaldıran zevkli bir oyun isterseniz itiraf shot tam aradığınız şey.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
CARZOR KREDİ KARTI TIRAŞ ALETİ
evden 5 dakika içinde çıktınız tıraş olmaya değil aynaya bile bakmaya vaktiniz olmadı. Patronunuzun önüne böyle çıkamıyorsanız sizi kurtaracak bir ürün tasarlamışlar. Kredi kartı şeklinde bir turaş bıçağını her daim cüzdanınızda taşıyabileceksiniz desek. Kim demiş herşeyi yanlız kadınlar yanında taşır diye. Zor durumlar için yanınızda taşıyabileceğiniz kadar ince tasarımda bir kredi kartı tıraş bıçağı.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


ELEKTRİKLİ OBJEKTİF TERMOS
objektif bardaklar son zamanda popüler bir tasarım tabi hala görmemiş olanımızda çoktur. Objektif bardakları bir tık ileri götürmüşler ve elektirikli ısıtaç bardağınız sayesinde arabada dışardayken içeceğiniz sıcacık kalmış olacak. Sabah kahvesiz yapamam trafikte de ne iyi giderdi derseniz elektirikli objektif bardağı çok seveceksiz. Tasarım olarak da bir objektiften farkı olmayan kupa bardak severek yıllarca kullanacağınız bir bardak olabilir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


BATERİ KALEM
Bateri çalan bir oğlunuz arkadaşınız varsa ona ufak bir hediye vermek ve sizi hatırlamasını isterseniz bateri kalemi her kullandığında sizi anacak ve sıkıcı not alma işlemini yaparken eğlenceye de vakit ayıracak. Ders çalışırken renkli renkli kalemler ile çalışmak keyiflir ve daha katlanır hale getirir işinizi. Müzikte aynı şekilde bazılarımızın çalışma vakitlerine molalarına eşlik ediyor. Yanlız dikkat edin bateri kalem ile müziğe kaptırıp işinizi, nerde olduğunuzu unutmayın .
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...AHİZELİ DUDAK TELEFON 
dudak şeklinde bir telefon yapmışlar desek herhalde bütün kadınlar bayılır. Kırmızı ahizeli retro bir telefon herhalde bir telefonun en cazibeli hali. Sevgilinize uzakta olan ailesiyle konuşması için hediye edebileceğiniz bir hediye olabilir. Fakat ayrılırsanız ki umarım ayrılmazsınız kafanızda kırmak istemez umarım. Feminen kadınlara hediye edebileceğiniz orjinal bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...ALTIN  DİŞ FIRÇALIK
Dişler güzel bir gülümsemenin aynı zamanda ilk izlenimin bir parçası . Dişlerimize gözümüz gibi bakmamız gerektiğide aşikar. Banyoda diş fırçalarını altın bir dişin içinde muhafaza etmek ne hoş ve enteresan olurdu öyle değil mi ? Banyonuza farklı esintiler getirmek isterseniz diş diş fırçalık güzel bir seçim olabilir. Ev Hediyesi olarak ilginç bir hediye götürmek isterseniz düşünebilirsiniz. Bu ve bunun gibi istediğiniz parçaları birleştirerek güzel bir sepette oluşturulabilir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


DOLAR TUVALET KAĞIDI 
O kadar çok çalıştınız ve hakkınızla paranızı aldınız ama cüzdanınızda bir türlü tutamıyor musunuz. Bari o kadar etrafa para saçtınız kendinize ve evinize gelenlere  bunu komik bir yolla göstermek isterseniz dolar tuvalet kağıdı size uygun ilginç bir ürün. Arkadaşınızla aranızda istekleşerek hediyeleşiyorsanız bu çok eğlenceli bir yol olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum