Open top menu

Sevgiliniz aşkıyla yüzünüzü gülümseten, tek başına varlığı bile sizi mutlu etmeye yeten en değerli yanınız. Birlikte romantik anlar geçirdiğiniz kadar eğlenceli vakitlerinizde bir o kadar fazla. Ona hediye alırkende hep romantik olmanız gerektiğini kim söyledi. Evet kadınlar romantikliğe bayılırlar fakat sürekli böyle hediyeler almak bir yerden sonra sıkıcı gelecektir. Daha yeni sevgiliyseniz hediyelerinizin daha ilişkinin başlarında romantik olması biraz saçma olacaktır. Ona çok  küçük ve sempatik bir hediye verdiğinizde sevgiliniz bunu daha uygun karşılayacaktır. Yeni ilişkilerde hediye konusu herkesi düşündürmüştür. Onu daha yeni yeni tanımaya başlıyorsunuz ve işiniz daha zor. Hediye almadan önce bizim tavsiyemiz onun hakkında yeterince bilgi sahibi olmanız konuşurken ağzını yoklayın bakalım nelerden hoşlanıyor. Sevgiliniz hakkında bilgi sahibi oldunuz az çok nelere ilgisi var öğrendiniz, sevgiliniz bir müzik tutkunu , çocuk ruhlu biri, eğlenmeye bayılıyor , fotoğraf çekmekten zevk alıyor, o bir uykucu, o tam bir hamarat . bunun gibi özelliklerini sıraladıktan sonra sevgilinizin ilgi alanları ve hoşlandığı şeyler üzerinden yoğunlaşarak ona beni nasıl da iyi tanımış , demek ki benimle gerçekten ilgileniyor gibi mesajları verebilirsiniz.  Verdiğiniz hediyeler onun yüzünü gülümsetmeli ve eğlendirmeli. Bizde bu yazımızda sizler için sevgiliye eğlenceli hediyeler yazımızı hazırladık ve birbirinden eğlenceli ürünleri her telden sevgili için seçtik. İçlerinden birinin mutlaka onu yansıtacağını düşünüyoruz. Hediyenizi sevgililer günü , doğum günü gibi özel günlerde de verebilirsiniz. Romantik hediyeler kategorisinden biraz uzaklaşmak isteyen ve sevgilisini şaşırtıp eğlendirmek isteyenler için uygun hediyeler olacaktır. Yüzündeki gülümsemeyi ve mutluluğu gördükten sonra eminiz sizde çok mutlu olacaksınız.  Hiçbir özel gün yokken sevgilinize beklenmedik bir sürpriz yapmayı düşündünüz mü ? böyle ani sürprizler kadın erkek herkesi mutlu edecek ve kendisini mutlu etmek için uğraşan biri karşısında çok mutlu olacaktır. Sevgiliye eğlenceli hediyeler yazısını uzatmadan sonlandırıyor ve sevgiliniz için seçtiğim birbirinden eğlenceli ürünlere bırakıyorum sizi. Umarız ki hediye seçiminiz sevgilinizi ve sizi eğlendirir , mutlu eder.

TWİGY ROMANTİK TERLİKLER
Sevgilinize eğlenceli bir hediye arıyor ve bulamıyorsanız değişik fikirlere açık olun diyorum. Sevgiliye alınan klasik hediyeleri verdiniz ve seçeneğiniz azaldıysa tam da size göre bir hediye seçimi romantik terlikler. Sevgilinizin evde kullanabileceği çok şirin bir hediyedir. Giydikçe sizi anacağı güzel bir doğum günü hediyesi olacaktır.
 Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ŞEKER MAKİNESİ
Hiç büyümeyen sevgilinize bir hediye arıyorsanız şeker makinesi onu fazlasıyla mutlu edebilir . Çocukluğumuzun şeker makinlerini anımsatan bu ürünün içini bittiği zaman  yeniden doldurabilirsiniz. Şeker sevgilinize şeker makinesi alarak tatlı yiyip tatlı tatlı konusşabilirsiniz. Bu hediye tam benim çocuk ruhlu sevgilime göre  diyorsanız hediye fikirlerinizin arasına alabilirsiniz. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

GÖKKUŞAĞI ŞEMSİYE
Soğuk günlerde renkleriyle içinizi ısıtacak bir şemsiyem olsun demez misiniz. Gökkuşağı renkleriyle kış ve sonbahar aylarında oldukça enerji veren bir şemsiyeniz olacak. Kızınıza hediye edebileceğiniz oldukça güzel bir hediye olabilir. Hatta kendinize de alıp renklerin enerjisiyle kış günlerinin sıkıntısını bir kenara atabilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

SİHİRLİ YUMURTA
Sevdiklerinize onları şaşırtacak bir hediye vermek istiyorsanız sihirli yumurtaları düşünebilirsiniz. Hediye verdiğinizde sadece bir bitki büyüteceğini düşünürken yapraklarından çıkan seni seviyorum mesajından sonra sürprizini  anlamış olacak. Daha önce hiç görmediği değişik bir şey olduğu için çok şaşıracak ve mutlu olacaktır. ilginç ve şaşırtan bir hediye arıyorsanız sihirli yumurtayı deneyebilirsiniz.

DİNAMİT SAAT
Uykucu bir sevgiliniz varsa hediye alırken bir çalar saati düşünmekte fayda var. Tasarımı ile saat olduğunu pek anlayamayacağınız dinamit saat ise en ilginç alarm saatlerden biri. Güne bir dinamitin geri sayımlarıyla uyanıp 10 saniye içinde durdurmazsanız patlama sesi duyacağınız bir saat güne atraksiyonlarla ve heyecanla başlamanız için tasarladı. Güne kahraman gibi başlamak için güzel fikir.
SUYA DAYANIKLI TELEFON KILIFI
Fotoğraf çekmeye bayılan bir sevgiliniz varsa bu hediyeye çok sevineceğine eminiz. Denizde havuzda çekeceği fotoğraflar ile eğlenceye doyamayacaktır. Farklı bir fotoğraf deneyimini ona sunduğunuz için gözünde bir defa daha değerinizin artacağı kesin. Bir çok telefonla uyumlu suya dayanıklı telefon kılıfı ile fotoğraf çekmekten keyif alan sevgilinize muhteşem bir hediye verebilir onu mutlu edebilisiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
 VUDU BIÇAKLIK
Mutfakta hünerini konuşturan hamarat mı hamarat bir sevgiliniz varsa ona hediye alırken bu ilgi alanını es geçmemek gerek. Bıçak seti her şefin vazgeçilmezi mutfak eşyalarının demirbaşıdır. Hele ki tasarımı böyle eğlenceli bir bıçaklık mutfağın en iddialı eşyası olacaktır.Sevgilinizin yemek hazırlarken geçen vakitlerini bir vudu ayinine dönüştürerek mutfakta eğlenerek çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
GİTAR USB BELLEK
Sevgilinize en havalı usb belleği hediye ederek onu çok sevindirebilirsiniz. Gitar şeklindeki bu usb bellek sizcede çok tarz değil mi? Aynı zamanda anahtarlık olarak kullanılabilmesi de usb belleği kullanışlı kılıyor. 8 gb olan gitar usb belleğin kapağını açtığınızda parçalanmış bir gitar şeklini alıyor. Gitar çalan sevgilinize ne alsam diye düşünüyorsanız bu usb bellek güzel bir fikir olacaktır.
DAVUL SET MASAÜSTÜ SAAT
Sevgiliniz baterist ise ona yakışacak bir hediye arıyorsanız buldunuz. Davul set masaüstü saat masasında çok severek kullanacağı bir eşya olacaktır. Davul setin minyatürü halindeki bu saat çalışma sevgiliniz çalışma saatlerinden bunaldığı vakitlerde ona eğlenceyi hatırlatacak. Sevgiliniz için eğlenceli bir hediye arıyorsanız davul set masaüstü saati ona eğlence vakitlerini hatırlatmak için var.
ÇİFTE KUMRULAR KİŞİYE ÖZEL DUVAR SAATİ
Böylesi eğlenceli tasarıma sahip bir saate bakıpta kim mutlu olmaz ki. Hele ki üzerinde sevgiliniz için yazdırdığınız mesajınızla bir saate bakıpta mutlu olmak şaşılacak şey değil . Çifte kumrular duvar saati tam da sizin gibi çifte kumruların aşk yuvaları için tasarlandı. Dişi kuşunuzun yuvasına böyle şirin bir saat hediye ederek onu mutlu edebilir ve vaktinin keyifli geçmesine sebep olabilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
 KONUŞAN ÇİKOLATALAR
Çikolatalar dile geldi konuşuyorlar desek. Artık o kadar tasarım ürün çıktı ki buna da şaşırmadan bağrımıza basıp seviyoruz. Hepsi birbirinden tatlı bu çikolatalar sevgilinize sizin kaydettiğiniz bir aşk mesajı , beklide bir özür mesajını iletiyor. Çikolatayı alan da mesajını dinleyip tatlısını yedikten sonra sizi affetmemek için kendini zorlayabilir. Konuşan çikolatalar ile çikolata hediyeleri daha anlamlı .
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


ŞİRİN AŞIKLAR MOUSE PAD
Bilgisayar başında iş yapan sevgilinize özel bir Mouse pad hazırlatarak işini keyifle yapmasını sağlayabilirsiniz. Sirin aşıklar mause padinin üzerine ali ayşe’yi seviyor gibi bir yazı ekleniyor ve bir Mouse pad bu kadar şirin olabilir mi dedirtiyor. Eğlenceli tasarıma sahip bu ürünle sevgilinize bir sürpriz yapabilir sevginizi ifade edebilirsiniz.
ROMANTİK KALP
Romantik çiftler için birbirinden romantik görevlerin bulunduğu bu kutu ilişkinize yeni bir heyecan katmaya geliyor. İlişkilerde romantizm seneler geçtikçe azalmaya başlar ve kadınlar bu durumu kabullenmek istemezler. Kadınlar için romantizm vazgeçilmezdir ve eskiden böyleydi ama diye erkeklerin başının etini yiyebiliriz. İşte bu durumdan muzdarip erkekleri kurtaracak bir ürün.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

LEDLİ ANAHTARLIKLAR
Sevgilinize ufak bir hediye verip sürpriz yapmak isterseniz ledli anahtarlıklar bunun  eğlenceli bir seçeneği olacaktır. sevgiliniz hediyenizi hep yanında taşıyacak ve baktığı zaman sizi düşünecektir. Anahtarlıkların birbirinden sevimli bir çok çeşidi bulunuyor ve led ışık özelliği var. Ledli anahtarlıklar sevgiliye eğlenceli hediye vermek isteyenler için güzel bir seçenek.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ANGRY BİRDS MP3 ÇALAR
Angry birds kuşlarının sevimli karakteri her yerde karşımıza çıkıyor. Sevgiliniz bir müzik tutkunu ve aynı zamanda angry birds oyununu oynayan biriyse angry birds mp3 çalar onun için tasarlanmış bir hediye demektir. Sevgilinize hediye arayışı içindeyseniz ve sevgiliniz adeta müzikle yaşıyorsa angry birds’ün bu sevimli mp3 ü onu sevindirecek eğlenceli bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÇATAL KAŞIK DUVAR SAATİ
Eşiniz mutfakta yemek yaparken çok mutlu ve bu işi keyifle yapıyorsa onu daha da mutlu edecek bir hediye vermek istemezmisiniz?  Mutfaktaki klasik saati kaldırın ve yerine bu rengarenk saati koyun. Mutfağa girdiğinde şaşırıp mutlu olacaktır. sevgilinize mutfakta eğlenceli vakitler geçireceği bir hediye vermek isterseniz çatal kaşık duvar saati bunun güzel bir yolu.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum