Open top menu

Sevgilinize bütün özel günlerde verebileceğiniz el emeği bir hediye düşündünüz mü?  Sevgiliniz için manevi değeri yüksek el emeği bir hediye vermek isterseniz size göre bir hediye hazırlıyoruz. Şık kalp kutuda turuncu ve kırmızı renkli kalp kağıtların üzerine el yazısıyla yazılmış her güne bir mesaj içeren aşk sözleri sevgilinize aşkınızı hissettirmeniz için en güzel yol.

Kadınların bir ilişkide istediği şeylerin başında romantizm gelir. İlişkilerinde bunu karşı tarafa söylesin söylemesin hep beklerler. Hatta araştırmalar kadınların her gün 106 dk romantizm yaşamak istediğini bile söylüyor. Her güne bir aşk mesajıyla sevgilinize aşk mesajları gönderebilir ve kendini değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Mesajlar el yazısıyla yazılıyor haliyle el emeği bir hediyeyle sevgilinize gitmiş oluyorsunuz. El emeği böyle bir hediyeyi yapmaya vaktiniz yoksa sizler için hazırlıyor ve tek tek yazıyoruz. 365 güne 365 adet aşk sözü yazılı kalp. Sevgilinize her sabah aşk sözleri içeren günaydın mesajları atıyorsunuz ve artık kelime kotanız tükendiyse sizin artık aşk dolu bir kutuya ihtiyacınız var demektir.
Kalp kağıtların üzerine yazdığımız sözler el yazısıyla yazılmıştır. Kalp kutusunda 365 adet mesaj içeren ve her gün sevgilinize kendisini özel hissettiren çok özel bir hediye.

365 güne mesaj kutusunu nasıl sipariş edebilirsiniz?
Mail adresimizden iletişime geçerek havale yoluyla ödeme alıyoruz ve ödeme gerçekleşince hediyenizi kargoluyor ve adresinize iletiyoruz.

Telefonla sipariş için : 0507 876 88 06 numarasından bilgi alabilirsiniz. 

Mail adresimiz : hediyemutfak@gmail.com


0 yorum