Open top menu

Sevgilinize sürpriz yapıp yollayamadığınız bir mektubu sürpriiiz diye hediye etmek isterseniz aşk dolu şişeniz emrinize amade. Sevgiliye romantik sürprizler konusunda uzman ekibimizle hazırladığımız bu şişe uzman sürpriz avcıları için özenle tasarlanmıştır. Sürprizimizi yapmaya karar verdiyseniz su gibi bir sürpriz olması dileğiyle. 

Sürprizimiz için gerekli malzemeler: bir adet cam şişe, aşk dolu mektup, kurdeleler, ve bir adet aşık.Aşk dolu şişe nedir?Aşk dolu şişe nedir? 
Aşk dolu şişe aslında uzun yollardan gelmiş sabırla beklenmiş bir şişenin direk elinize verilmesidir. Aşk dolu şişemiz eğer uzun yollardan gelmediyse aşk dolu günler sizi bekliyor demektir. Aşk dolu sürprizimiz haberli habersiz her an karşınıza çıkabilir dikkatli olun. Aşk dolu şişenin orijinalini satın alırım daha mantıklı derseniz buyrun.
Aşk dolu şişenin yapılış aşamaları:                                      Mektubumuzu yazıyor ve kurdeleyle bağlıyoruz. İnce olsun ki içeri girerken rahatça girebilsin. Cam şişenin dışını da kurdelemiz varsa kurdeleyebiliriz. Hediye paketi olsun isterseniz bir adet karton kutuya içine bir milyon baloncuk poşeti koyup kırılmasını engelleyebilirsiniz. Paketimin neden kudelesi yok derseniz kalan kurdele işinize yarayacaktır. Paket aşaması bittiyse dışına artık not mu yazarsınız renkli kalpler mi yapıştırırsınız bilemem ama bence renkli renkli bir paket olursa hatta üstüne post-it misali hediye paketi yapabilirim ben derseniz hiç denemekten çekinmeyin bence en güzel fikir bu. Post it kupa bardak misali bir hediye paketiniz var demektir. Post it kupa bardakta ne derseniz sizi bu yazıma davet ettim. Kupa bardağınızla aşk dolu şişeniz artık hazır demektir. İyi günlerde kullanmak hatta hunharca parçalamak niyeti güdüyorsanız o paketi yırtın ve içindeki mesaja şaşırın .


Allah kahretmesin diye bir yazı yazdım sanıyorum şuan bence siz bu sürprizi kaçırmayın. En eğlenceli sürprizlerin sizin elinize düşmesi dileğiyle …0 yorum