Open top menu


Sınıfınızın, okulunuzun, biricik öğretmenleri için hediye arayıp onca mağazayı dolaşıp sıradan hediyeler arasında kaldıysanız, bayan öğretmene hediye başlıklı yazımın altında bir çok hediyeyi sizler için seçtim. Biricik öğretmenlerimiz arasında bayanlar başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize hediye seçiminde bulunduk. Sizde kendinize uygun birer adet seçerek öğretmeninizi sevindirebilirsiniz.Bir öğrencinin en çok ilgiye ihtiyacı olduğu dönemlerde ailesi ve öğretmeni yanında olur . Bu sebepten öğretmenlerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bu özel günde öğretmenlerimize birbirinden güzel hediyeler gelir ve öğretmenimiz için hepsinin yeri ayrıdır.  Öğretmenlerin öğrencilere verdiği emeğin karşılığı olmasa da öğretmenlerimize hediye ile giderek minnettarlığımızı gösterebiliriz. Öğretmenlerimizi bu özel günde yalnız bırakmayan öğrencilerimiz ve velilerimizi kutluyor ve öğretmenlerimize en özel hediyeyi bulmanızı diliyorum. Bayan öğretmen arkadaşınıza hediye arıyorsanız yine bu yazımda bayan öğretmenlerin ihtiyaçlarına karşılık bulabilecek bir çok hediye seçtim.

BAYAN ÖĞRETMENE FİNCAN TAKIMI
Kahve keyfi yapmaktan hoşlanan öğretmeninize hediye edebileceğiniz kütahya porselen bir fincan takımı. Öğretmeninizin yıllarca kullanacağı eşine dostuna kahve ikram edeceği bir hediyedir. Bayanların mutfak ile ilgili hediyeler almak hoşuna gider bu da öyle hediyelerden biri. Detaylı incelemek ve diğer modelleri görmek için tıklayın.
 Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
BAYAN ÖĞRETMENE KUPA BARDAK
Bayan öğretmene alınabilecek ucuz maliyetli bir hediye arıyorsanız bu ürün size göre. Verdiğiniz bu hediye tasarımı sayesinde öğretmenimizi heyecanlandıracak cinste. Eskiden kara tahtada ders yapılır, dersin konusu, öğretmenin adı tahtaya yazılırdı. Bu kupada tema olarak böyle bir kupa. Öğretmenin derste çayını kahvesini yudumlayacağı kullanışlı bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
BAYANLARA KARTVİZİTLİK VE AYNA SETİ
Bayanların yanından eksik etmediği ürünleri bir araya toplayan bir hediye seti ile karşınızdayız. Kalem, kartvizitlik ve ayna üçlüsünden oluşan bu set tam da hediye etmelik. Bayanlara kartvizitlik ve ayna setinin beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzeri üç adet farklı rengi bulunmaktadır. İsterseniz ikili set olarak da alabilir kalemi dahil etmeyebilirsiniz. Öğretmene yakışacak şık bir hediye seçimi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

USB BAĞLANTILI SUNUM KALEMİ
Yeni teknolojinin gelişmesiyle kara tahtalar yerini teknolojik tahtalara bırakmaya başladı. Usb bağlantılı sunum kalemi bilgisayarınızla kablosuz bir bağlantı sunar ve power pointte sayfa değiştirme, ekran karartma ve lazer ile işaretleme yapar. Öğretmenlerin ellerinden düşürmedikleri ve akıllı tahtaların gelmesiyle her öğretmenin ihtiyacı olan bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KLASİK ÖĞRETMEN SÖZLERİ ÜRÜNLERİ
Öğretmenlerimiz bizlere yol gösteren yegane kişilerdir. Öğretmenlerinde klişeleşmiş bazı sözleri vardır. Bunları her öğrenci yeri geldiğinde duymuştur. Sizde öğretmeninizin klasik sözlerini kupa bardak, saat ve mouse pad üzerine bastırarak öğretmeninize hediye edebilir böylece öğretmene esprili bir hediye verebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖĞRETMENE MESAJLI ÇİKOLATA
Öğretmene verilebilecek hediyelerden biri de çikolata hediyesi. Yalnız sizin için seçtiğim çikolata özel bir çikolata. Çünkü üzerinde canım öğretmenim, en iyi öğretmen, en güzel öğretmen gibi yazılar yazmakta. Sizde çikolatanız sizin yerinize konuşsun istiyorsanız bu hediyeyi öğretmenler gününde öğretmeninize hediye edebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖĞRETMENE ÖZEL ÇERÇEVE
Öğretmene verilebilecek en güzel hediye nedir diye sorarsanız manevi yönden değerli hediyelerdir derim. Üzerinde canım öğretmenim yazan bu deri çerçevenin içine öğretmeninizle olan bir fotoğrafınızı koyduğunuzda çok özel bir hediye halini alacaktır. Öğretmen arkadaşa alınabilecek hediye seçeneklerinden biride olan bu hediye üzerindeki yazıyı değiştirebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ÖĞRETMENLERE ÖZEL KANAAT NOTU DEFTERİ
Ve yine öğretmenler için özel üretilmiş bir ürün daha. Öğretmenlerin öğrencileri korkuttukları bir şey varsa o da kanaat notudur. Sınavdan geçtiğini öğrenip dersi dinlemeyen öğrenci kanaat notuyla korkutulur. Öğretmenlere özel kanaat notu defteri her öğretmenin kullandığı bir hediye. Öğretmeninize böyle bir hediye vererek notunuzu yükseltir misiniz bilmem ama öğretmeninizin severek kullanacağı bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖĞRETMENLERİN KRALİÇESİNE ÖZEL SERTİFİKA
Her öğrenci öğretmenini el üstünde tutar. Sınıf öğretmeni olsun lise öğretmeni olsun öğretmenlerimiz eli öpülesi kişilerdir. Bunu öğretmeninize göstermenin en güzel yolu ise öğretmenlerin kraliçesine özel sertifikadır. Bayan öğretmene manevi yönü ağır basan bir hediye düşünüyorsanız size göre bir hediye. Bayan öğretmen arkadaşınıza alabileceğiniz anlamlı bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖGRETMENLERE ÖZEL CAM DUVAR SAATİ
Öğretmenler günü için bir çok hediye arasından bunu seçtiyseniz ilginç ve kişiye özel ürünlere meraklısınız.Cam özelliğinde ki bu saatin üzerine öğretmeninizin fotoğrafını bastırarak öğretmeninize yıllarca unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. . Kişiye özel olarak hazırlatabileceğiniz bu saat oldukça özel sözler barındırmakta ve öğretmeninize sevgisini haykırmaktadır. Öğretmeninize özel bir hediye.ÖĞRETMENLER  İÇİN GÖZLÜK
Öğretmenler malum çok kitap okudular okuyacaklarda. Öğretmenlere özel ilginç ürünlerden bir tanesi diyebileceğimiz bu gözlük çocuklardan öğretmenlerine en ilginç hediye olacaktır. Öğretmeninize herkesin hediye ettiği sıradan hediyelerin dışında farklı bir hediye ile gitmek istiyorsanız size göre bir hediye seçeneğidir. ÖĞRETMENE ÇİKOLATA
Öğretmenler için özel olarak üretilmiş bu çikolatalar öğretmenler günü hediyesi olarak güzel bir seçim olacaktır. Üzerinde öğretmenler gününüz kutlu olsun yazan bu çikolatalarla tatlı yiyip tatlı bir öğretmenler günü geçirtin.Çikolata hediyesi klasik hediyelerdendir ve alındığında oldukça mutlu eder. Bayan öğretmene ne hediye alabilirim derseniz bu şık kutusundaki çikolata öğretmeninizin ağzını tatlandıracak. Hediyenizi bir kaç gün önceden satın alırsanız kargo sürecide olacağı için ancak elinizde olacaktır. KALP ÇERÇEVE
Öğretmenler gününde öğretmene birçok hediye gider ama en özeli nedir diye sorarsanız içinde öğrencilerinin resminin bulunduğu bu güzel çerçeve olacaktır. Öğretmenler gününde çok özel bir hediyeye mal olacak bu çerçeve unutulmaz bir hediye olacak adeta soy ağacı gibi bir çerçeve olacaktır. Öğretmeninizin kalbi hepinize yeter de artar diyerek bu güzel bir hediye seçeneği olacaktır diyorum.KİŞİYE ÖZEL BAHARATLIK SETİ
Öğretmenimizin mutfağına yakışacak en özel hediye olacağını düşündüğümüz bu setin üzerine öğretmeninizin adını yazdırabilirsiniz. Öğretmenler gününde öğrenciler öğretmenlerine ev eşyaları da alırlar elbet. Böyle bir öğretmenler günü hediyesi almayı düşünüyorsanız bu baharatlık seti oldukça güzel ve kullanışlı bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum