Open top menu

24 kasım günü kutlanan öğretmenler günü bu sene pazartesi gününe denk geliyor. Velisinden öğrencisine herkes hediye aramaya başladı. Erkek öğretmene hediye almak da velilerin zorlandığı bir durum. Erkeğe hediye seçmek her anlamda işin içinden çıkılmayan bir durum. Bizlerde bu konuda sizi rahatlatacağını düşündüğümüz hediye seçimleriyle sizlerleyiz. Erkek öğretmenimizin günlük yaşamında ya da okulda kullanabileceği çeşitli hediyeler seçtik. Bir kenara atılıp unutulan hediyeler değilde kullanılan ve kullanıldıkça hatırlanacağınız hediyeler bunlar. Erkek öğretmene hediyeler neler gelin bir göz atalım...
Öğretmenize fotoğraf baskılı ayıcıklı çikolata hediye edin.
Çikolata hediyesini böyle özel bir sunumla bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Fotoğraf baskılı çikolatalar 20 adet farklı fotoğraftan hazırlanıp 12 mesaj kartı ile birlikte sevimli ayıcıklı kutusunda gönderilmektedir.Sevgiliye, arkadaşa, anneye öğretmene hediye edilebilecek çok şık bir hediyedir. 
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06

 Kişiye özel isim yazılı bir sunum kalemi öğretmeninizin ne de işine yarayan bir şey olur. Öğretmenimin sunum kalemi zaten var diyor olabilirsiniz ancak bir tane yedekte bulundurup bozulduğunda kullanabilir. Öğretmenin eli ayağı artık tebeşirler değil sunum kalemleri. Hal böyle olunca usb bağlantılı bu sunum kalemini erkek öğretmene hediye olarak düşünebilirsiniz.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...
 Hazır 2015 yılı yaklaşıyorken öğretmeninize güzel bir ajanda hediye etmeyi düşünebilirsiniz. Erkek öğretmene alınabilecek isim yazılı özel bir defter. Öğretmeninizin yıl boyu severek kullanacağı ajanda ismine özel hazırlandığı için daha da değerli bir hediye.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...

 Öğretmenlerin en çok kullandığı şeylerden biri şüphesiz kalemler. Öğretmeninize hem isminin yazılı olduğu hemde baklava desenli bu kalemi hediye edebilir ve öğretmeninizi sevindirebilirsiniz. Belki de öğretmeninizin şanslı kalemi olabilir bu kalem. Kullandıkça sizi hatırlayacağı bir hediye olacaktır.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...
Fotoğraf baskılı bir çakmağınızın olması kendinizi özel hissettircek bir şey olmazmıydı ?Erkek öğretmene alınabilecek özel bir hediye olacaktır. Facebook'tan öğretmeninizin bir fotoğrafını alarak ona öğretmenler günü sürprizi hazırlayabilirsiniz.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...
Erkek adamın tarzı cüzdanından belli olur diyenlerdenseniz bu şık cüzdan seçimi hoşunuza gidecek. Gerçek deri zenga marka cüzdan üzerine öğretmeninizin ismi de yazılınca ortaya harika bir hediye çıkıyor.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...
Kişiye özel metal hediye seti isme özel olarak hazırlanan günlük hayatta kullanılabilecek ürünlerden oluşuyor. Yazılan yazılar zamanla silinmeyecektir. Öğretmeninize kullanışlı bir öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız bu seti düşünebilirsiniz.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...
Öğretmeninize sürekli kullanacağı bir hediye vermek isterseniz bu usb belleği düşünebilirsiniz. Sıradan bir usb bellek hediye olarak Basit gibi görünebilir ancak bu usb de öğretmeninizin ismi yazıyor olacak. Öğretmen sevgiliye, öğretmen arkadaşa alınabilecek güzel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır.
Detaylı incelemek ve satın almak için tıklayın...

0 yorum