Open top menu

Öğretmenimiz bizi sadece bilgi yolunda ilerleten kişi değil aynı zaman da bizi hayata hazırlayan çok özel kişilerdir. Öğretmenlik mesleği en kutsal meslek sayılır bu sebepten. Öğretmenlerimiz için özel olarak kutlanan 24 Kasım öğretmenler günü hazırlığı ise öğrenciler için bir heyecan telaş içinde geçer. Hatta sadece öğrenciler değil küçük sınıfların velileri de çocuklarına emeği geçen öğretmenlere bir hediyeyle gidip minnettarlığını göstermek ister. Öğretmenler gününde ne alınır, en güzel öğretmenler günü hediyeleri nelerdir merak ediyorsanız buyurun. Her öğrenci durumuna göre hediyelerle gider öğretmenine, hediyenin de büyüğü küçüğü olmaz. Hediyenizi seçmek için dışarıda uğraşmak bir mesele ve zaman kaybı, hele ki çalışan bir anneyseniz çocuğunuz için hediyenizi bu yazımdan seçebilirsiniz. Çocuğunuz küçük olduğu için velisi olarak öğretmenler günü hediyesini siz seçiyorsunuz tabi. Fakat 3 seçenek belirleyip çocuğunuza sunarsanız bu onunda hediye seçimine katılmasını sağlayacak ve ona da söz hakkı tanımış olacaksınız. Çocuklara hediye seçiminde fırsat vermek çok hoşlarına gidecektir. Öğretmenler gününde sınıfça toplanıp hediye vermekte okullarda yapılan bir şey. eğer sınıf olarak böyle bir karar aldıysanız maddi açıdan değerli düşük karatlı pırlanta kolye bayan öğretmene çok güzel bir seçim olabilir. Erkek öğretmene ise aksesuarlardan oluşan bir set yapabilirsiniz. Bu işleri haliyle sınıf anneleri düzenler. Bu yazımızı okuduğunuza göre sizde öğretmene her açıdan destek olan değerli bir velisiniz. Hediye seçiminizi kolaylıkla yapabilmenizi ümit ediyor, değerli öğretmenlerimizin de öğretmenler gününü şimdiden kutluyorum…

Öğretmeninize fotoğraf baskılı ayıcıklı çikolata hediye edin.
Çikolata hediyesini böyle özel bir sunumla bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Fotoğraf baskılı çikolatalar 20 adet farklı fotoğraftan hazırlanıp 12 mesaj kartı ile birlikte sevimli ayıcıklı kutusunda gönderilmektedir.Sevgiliye, arkadaşa, anneye öğretmene hediye edilebilecek çok şık bir hediyedir. 
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06

BAYAN ÖĞRETMENE FİNCAN TAKIMI
Bayan öğretmene alınabilecek kütahya porselen marka kaliteli ve şık görünümlü bu fincan takımını öğretmeniniz için düşünebilirsiniz. Bayanların ilgisini çekecek ve kahve keyiflerini yaparken sizleri anacağı bir hediye olacaktır. Kenara atılıp kalan bir hediye değil yıllarca kullanılacak bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


KİŞİYE ÖZEL HARF YÜZÜK
Bayan öğretmene hediye seçimi yaparken aksesuarları daha bir ön plana alabiliriz malum kadınlar takıya bayılır.  Çocuğunuzun öğretmeni için bir hediye arıyorsanız sıradan bir süs eşyasına verdiğiniz paraya kıyasla biraz değerli ama öğretmenin sürekli kullanabileceği bir hediye olacaktır. Onca süs eşyası arasında kaynayıp kullanılmayan bir hediye olmasındansa kullanışlı ve şık bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır.Yüzük 8 ayar altından yapılmış gerçek altındır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...MİNYATÜR SAATLER
Bayan öğretmene saat hediye etmek istiyorsanız hem değişik tasarımlı hemde uygun fiyatlı bir hediyedir minyatür saatler. İçinde ayrı bir dünya barındıran minyatür saatler bayan öğretmenlerin oldukça ilgisini çekeceği kesin. Daha önce hiç bit yerde görülmemiş yeni bir tasarım olduğu için son zamanlar çok popüler bir saat . Öğretmene alınabilecek hediyeler arasında iddialı bir hediye olmayı sürdürüyor.                                 Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KAREKÖK CAM DUVAR SAATİ
Matematik öğretmeninize öğretmenler gününde ters köşe yapıp her baktığında matematik sınavına tabi tutulacağı bir hediyeyle gitmek istemez misiniz? Matematik derslerinin sıkıcılığını öğretmeninize her saate baktığında işlem yaptırarak ödetin. Esprili ve eğlenceli bir hediye olacak öğretmeniniz için ilginç ,özel bir hediye olarak kalacaktır. Öğretmeninize bu zamana kadar hiç almadığı özel bir hediye olacak hep hatırlanacaksınız. 

Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
DİVAS PIRLANTA KELEBEK KOLYE
Öğretmenler gününde öğrencilerimizin üzerinde çokça emeği bulunan biricik öğretmenlerimize yakışacak kibar bir hediye olacağını düşünüyoruz. Pırlanta kalpli öğretmenlerimize yakışacak pırlanta kelebek kolye çok severek kullandıkları tasarım olarak en çok satan ürünlerdendir. Divas pırlanta kalitesine bakarak fiyatı oldukça uygun olan bir kolye olup pırlanta sertifikasıyla özel kutusunda gönderilmektedir. 

Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
TAŞLI USB BELLEK
Öğretmenler artık teknolojik sınıflarda eğitim veriyorlar . Bunu göz önünde bulundurarak tasarımı çok şık bir usb bellek çok güzel bir hediye halini alıyor. Bayan öğretmenlerin severek kullanacakları  taşlarla kaplı süslü bir usb bellektir. Sınıfta da çokça işine yarayacağını düşündüğümüz usb bellek hem şık hem kullanışlı bir hediyedir. Öğretmenler günü için bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatlı hediyeler kategorisine aldığımız tasarım bir üründür.                                                                           Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖĞRETMENLERE ÖZEL HEDİYELİK DERİ ÇERÇEVE
Öğretmeninize hediye seçimi yaparken öğrencisinin ağzından sözler yazdırabileceğiniz manevi yönden yüklü güzel bir hediye seçimi olacaktır. İsterseniz sınıfça çektirdiğiniz bir fotoğrafı koyarak verin ve yıllarca bu güzel hediyeyi saklasın. Bayan öğretmenlere daha çok yakışacağını düşündüğümüz öğretmenlere öze hediyelik deri çerçeve güzel bir öğretmenler günü hediyesi olabilir.
KİŞİYE ÖZEL IPHONE 4/4S/5 KILIFI
Öğretmeninize farklı bir hediyeyle gidip onu mutlu etmek isterseniz facebooktan bir fotoğrafını alıp iphone kılıfı hazırlatın kişiye özel hediyesiyle kimsede olmayan bir telefon kılıfı olsun. Öğretmenler gününde öğretmene bir çok hediye gider . Benimki farklı olsun diyorsanız tam size göre bir ürün olacaktır. Hediyeniz ile öğretmenler gününde öğretmeninizi mutlu edebilir telefonu için şık bir aksesuar hediye edebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

PERİYODİK CETVEL KUPA BARDAK
Kimya öğretmeniniz sizin için bir taneyse ona derslerde çayını yudumlayabileceği aynı zamanda tablosunu her daim yanında taşıyabileceği orjinal bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Dershane öğretmeniniz , okul öğretmeniniz için düşünebileceğiniz tasarım bir kupa olacaktır. Kimya dersinin en eğlenceli derslerinden birine eşlik edecek eğlenceli bir öğretmenler günü hediye seçeneğidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

SÜPER ÖĞRETMEN KUPASI
Her öğrencinin kendi öğretmeni gözünde en süper öğretmendir. Bir öğretmenle öğrenci arasındaki ilişki oldukça kıymetlidir. Öğretmeninize en süper öğretmen kupasını vererek onu ne kadar çok sevdiğinizi belirtebilir onu bir öğretmen olarak gururlandırabilirsiniz. Öğrencisinden bir iltifat almak onun için oldukça değerlidir çünkü çocuklar içlerinden gelen şeyleri direk söylerler ve içten gelen bir şeydir bu . O yüzden hediyeniz oldukça kıymetli bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


KİŞİYE ÖZEL AHŞAP MAKYAJ AYNASI
Bayanların çantasından eksik olmayan bir şey varsa oda makyaj aynasıdır. Kendine özen gösteren bakımlı bir öğretmeniniz varsa bu hediyeyi beğeneceği kesin. Üstelik kişiye özel hediye kategorisinde olduğu için daha da değerli bir hediye olacağını düşünüyoruz . İsme özel hediye ile öğretmenler gününde bayan öğretmene gidip onu özel hissettirebilirsiniz. Kişiye özel ahşap makyaj aynası bakımlı bayan öğretmene güzel bir hediye seçimidir.KİŞİYE ÖZEL AHŞAP KALEM
Bir öğretmene verilebilecek en mantıklı hediye olsa olsa kalemdir. Kesinlikle beğeneceği bir hediye olacak ve kalemiyle zevkle sınav kağıtlarınızı okuyacaktır. Tabi bonkör notlar beklemeyin ama kullandıkça sizi hatırlayacağı öğrencimin hediyesi diyebileceği güzel bir hatıra olacaktır. Ayrıca isme özel hazırlandığı için kimsede olmayan özel bir kaleme sahip olmuş oluyor. Öğretmeninize hediye ararken çok zorlandıysanız bizce en mantıklı ve beğenilme oranı yüksek hediye kalem hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


FOTOĞRAF BASKILI MASA SAATİ
Sınıf öğretmenlerine mini mini birler çalışkan ikilerden oluşan sınıf fotoğrafını bastırarak verebileceğiniz çok özel hatıra niteliğinde bir hediye olacaktır. Kendi adınıza bir hediye olmakla beraber bütün sınıfın bir hatırası olacaktır. Bizce artık bir sonraki sene ortaokula geçecekse öğrencilerin öğretmenlerine alabilecekleri bu sebepten duygusal bir öğretmenler günü hediyesidir.
RÜZGARDA SÖNMEYEN İSME ÖZEL METAL ÇAKMAK
İlkokul öğrencilerinden çok artık doğruyu yanlışı ayırt edebilecekleri bir yaşa gelmiş lise, üniversite öğrencilerinin öğretmenler gününde erkek öğretmene hediye edebilecekleri güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Sigara kullansın kullanmasın her erkeğin ihtiyacı olacak çakmak isme özel hazırlattığınız da çok şık ve kaliteli bir hediye halini alıyor. Erkek öğretmene isme özel rüzgarda sönmeyen öğretmenler günü hediyesi güzel bir seçim.

Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum