Open top menu


Sevgililer günü ne yapsam, sevgililer günü nereye gidilir, diye kafanızda sorular varsa sevgilinize sevgililer günü hem bunları planlayan hemde sürpriz yapabileceğiniz bir önerim var.Sevgiliye romantik sürprizler ilişkiye heyecan katan şeyler malum. Hazırladığınız bu hediye her açıldığında daha da heyecanlandıracak cinsten. Aslında bir matruşka hediyesi mantıken. Açıldıkça yeni hediyeler çıkan bir yumak top diyebiliriz. İşin sürpriz kısmı , heyecanlar silsilesi yaratan yönü de bu aslında. Sevgililer günü yapılabilecek sürprizden bahsetmek istiyorum. Sevgiliniz için sevgililer gününde bir kolye aldınız diyelim, onu sıradan bir şekilde vermektense işin içine sürpriz katarak dışına ufak hediyeleri , sevgililer günündeki romantik buluşmanız için bir sinema bileti ( sevgililer gününde vizyona bir çok aşk filmi girer malum) ,onun için bir toka satın alın mesela , çikolata , sakız … yani sarın sarmalayın hediyelerinizi sevgiliniz meraklandıkça meraklansın. En son açtığında son sürpriziniz karşısında çok sevineceği. Hedefe ulaşmak böyle tatlı bir heyecanla daha olamazdı. Renkli gramafon kağıtları bu işi keyifli kılıyor.
Size tavsiyem bunu sevgililer gününden 1 gün önce verin sevgilinize. Hediyesini bir gün önce alsın, sevgililer günü buluşmanız için randevu ayarlama işlemini de bu sürprizle yapın. Bu randevuyu çok daha romantik ve heyecanlı kılacağı kesin. Sevgililer günü vizyona giren bir romantik film için biletleri önceden ayırtın. Kolyenizi satın alın . Ufak hediyeleri de kendinize göre seçin ve romantik sürprizimizi hazırlamaya başlayın. Sevgililer günü yapılabilecek sürprizi kadın erkek herkes yapabilir benim düşüncem. Çünkü bu tarz sürprizleri sadece erkeklerden beklemeyi hiç doğru bulmuyorum. Kimin aklına geldiğinin önemi yok bence bu sürpriz kesinlikle yapılmalı… unutulmayacak bir sevgililer günü sürprizi olacaktır.
Sürpriz top için malzemelerimiz :
Gramafon kağıdı(farklı renklerde)  , yapıştırıcı
Asıl hediyeler : Kolye, sinema bileti

Ufak hediyeleri linklere tıklayıp satın alabiliriz . Hediyemizi daha orjinal diyorsanızsizin için uygun fiyatlı ürünleri seçtim… Kolyeyi ise bu yazımdan seçebilir yada kendiniz alabilirsiniz…
Hediyenin yapım aşaması :
1)Asıl hediyemiz kolyeyi en içe alıp gramafon kağıdının bir rengiyle sarıyoruz.
2)Ufak bir hediyemizi bundan sonraki katman için farklı renk gramafon kağıdıyla sarıp  top yapıp uhuyla sabitliyoruz.
3)Daha sonra diğer hediyelerle bu işlemi renk renk gramafon kağıdıyla kaplayıp yuvarlak bir top elde ediyoruz.
4) Orta katmanlara doğru top biraz büyüyünce sinema biletini ve ilaveten randevu notunuzu ekleyebilirsiniz.
5) En son işlemide yaptıysanız artık nurtopu gibi bir sürpriziniz var tebrikler
6) Sürprizinizi resimlerdeki gibi süslerseniz daha da şık olacaktır. 
Ve artık dillere destan sevgililer günü sürpriziniz hazır demektir. Sevgililer gününde en ilginç sürpriz bu olsa gerek . Hem heyecan verici hem buluşmanızı ayarlıyor hem de dolu dolu hediyeler… Sevgilinize sevgililer gününde böyle bir sürprizle gidiyorsanız çok şanslı biri olduğu kesin. Onun için uğraşan ve emek verip romantik bir sürpriz hazırlayan ellerinize sağlık şimdiden. Sevgilinize unutamayacağı eşsiz bir heyecan yaşayacağı sürpriz vermiş oluyorsunuz bizden söylemesi. Sevgililer günü yapılabilecek sürpriz oldukça basit aslında denemeye cesaret edip bunu düzenlerseniz sevgililer günü sevgilinize çok güzel bir sürpriz olacağını söyleyebilirim.

0 yorum