Open top menu

Sevgililer gününde sevgilinize özenip bözenip gitmek isterseniz o şanslı kişiyi bu ojeyle şaşırtabilirsiniz. tabi şaşırır şaşırmaz orası allaha kalmış. Sevgiliniz sizin ojenizle ilgilenen ince ruhlu biriyse bunu hemen fark edebilir. Şaşırmak bir yana bu özverinizden dolayı sizi taktir edecektir. Eğer böyle bir şey yapmaya vaktiniz olursa kaçırmayın. Önceden hazırlanmak bu sebeple işinizi kolaylaştıracaktır. Bu renklerde ojesi olan bir oje meraklısıysanız yuppi dediniz yada diyeceksiniz. Eğer ojeleri bulmak zaman alır diyorsanız farklı bir renkle deneyin. Ama renklerin uyumlu olması önemli daha hoş duracaktır. Renk uyumunu kendi kişiliğinize göre yakaladınız , yada yakalamak için kozmetik marketleri talan ettiniz diyelim. gelelim asıl konuya o vakit. 
Sevgililer günü ojesi malzemeleri : 3 renk oje , özellikli bir kağıt , kesim işlemi için delgeç ve makas, ve uhu
Sevgililer günü ojesi nasıl yapılır? 
Emek vermeye hazırsanız ve malzemeleri topladıysanız aslında yapmak çok kolay. Önce malzemelerden kağıdımızı alıyoruz ve delgeç ile 2 adet deliyoruz. Delgeç ile deldiğimiz bu kağıtların kenarlarını kesip 2 adet tekerlek elde ediyoruz. Bu tekerlekleri uhuyla yapıştırıp bir adet gözlük yada iki adet yüzüğün birleşimi de diyebiliriz öyle bir şekil yaptıysak tamamdır. Bu şekli koyup koyup ojemizi kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. İsterseniz bu şekli bütün parmaklarınıza 3 er adet yapın .Bence çok renkli bir oje tasarımı olur. Eğer uğraşamam derseniz sadece bir parmağınıza yaparak diğer ojeleride isteğinize göre uyumlu bir şekilde kullanarak muhteşem sonuçlar elde edebilirsiniz. 
Sevgililer günü ojesini hazırladınız ve bakmaya doyamıyorsunuz biliyorum. Ama bozulmasın diye de uğraşıp durmak istemezseniz üzerine sabitleyici sürebilirsiniz. Bu ojenizin parlak durmasını da sağlar. 3 kat oje sürmek ojeyi daha çabuk bozulur kılar o yüzden bence çok yapmamakta fayda var. bir tanesine özenip yaptınız sabırlı olun ve kutumasını bekleyin bekleyemezseniz sabitçi işinize yarar. 
Sevgililer günü ojesi hazırlayacağınız bir sevgiliniz yoksa bence bu ojeyi kesin yapın. Kafanızı dağıtın yazımı okuyup gidip ojeler alın. Belki bir anlayanda yoktur etrafınız da o halde tek başınıza kafayı dinlemenin vakti gelmiş demektir. Ojenizi birlikte seçtiğiniz bir sevgiliniz varsa zaten yapın. Ojenizden anlamayan sevgiliyi üzmeyin boşuna belki içten içten beğeniyor. Ojenizden anlayan sevgiliyi bu ojeyle bulur musunuz orasını bilemem. 
Bence uyumlu bir ilişkiyi zıt karakterler belirler. Uyumu yakalayana kadar sabretmeli , şirazeden çıktığınız vakit dinlenmelisiniz. Sevgililer günü ojesi yazısı mı yazdım ne yazdım bilemezken yazımı noktalıyorum. Okurken keyifle okumuşsuzdur umarım 
Kaynak için tıklayabilirsiniz.                                                                                                                                     0 yorum