Open top menu


Romantik sürprizler her sevgilinin hoşuna gidecek ilişkiye heyecan katan şeylerdir. Sevgiliniz için uğraşıp ortaya bir şeyler çıkarmanız onu ne kadar sevdiğinizi gösteren somut bir şey olduğu için önemlidir. İnsanlar sevildiklerini bilmekten çok sevgiyi hissetmek isterler. Karşınızdaki insana sevildiğini hissettirmenin yollarından biride onun için romantik sürpriz hazırlama olabilir. İçinde emek barındıran her şey gibi bu da sevginizi iletmek için bir yol olacaktır. Gelelim el emeği hediyeniz, romantik sürprizimizin konusuna …


Aşkpirin nedir?
Aşkpirin hediye sitelerinde hali hazırda satılmakta olan bir ürün aslında. Aspirinin aşk yorumu katılıp bambaşka bir ilaca dönüşmesi diyebiliriz. İçeriği aslında bonibon , draje çikolata gibi mutluluk veren şeylerden oluşuyor ilaç dediğimize bakmayın .
Aşkpirini her aşk hastalığına tutulmuş bünyeye verebiliriz. İlacını aşk doktorundan alan sevgili her başı ağrıdığında mutlu olmak istediğinde birer ikişer alabilir. Sevgiliniz hasta olduysa ve yanında değilseniz ona el emeğinizle hazırladığınız kendi ilacınızı yollayıp onu hasta halinde gülümsemesine sebep olabilir onu havalara uçurabilirsiniz. Onun için düşünülmüş ve emeğinizle yapılmış her şey değerli aslında . fakat hediyeniz neden orijinal ve esprili olmasın değil mi? Eğlenceli ve esprili sürpriz olan,içinde binbir miligram aşk barındıran bu aşk ilacını yani aşkpirini hazırlamaya karar verdiyseniz  sevgiliniz çok şanslı demektir. Sevgiliniz için uğraşıp ortaya romantik bir sürpriz ortaya çıkarmak istemeniz bile başlı başına güzelken aşk ilacını aşkpirinini aldığında yüzünde gülümsemelere yer verecek ve şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemeyecektir    AŞKBİYOTİK
Romantik sürprizimizi hazır olarak satın almak isterseniz aşkbiyotik kapsüllerinin içinde 30 adet mesaj ve bir adet aşk reçetesi bulunmakta. Aşk mesajlarından bazıları şöyle : Senin için yapamayacağım tek şey seni kıskanmamak... gülümsemek kadar güzel, nefes kadar önemlisin benim için. Aşkbiyotik kapsülleri aşk sözleri bulunması açısından aşkpirinden bir tık ötede bir sürpriz.
FİYAT BİLGİSİ VE DETAYLI İNCELEME...
Aşkpirin için gerekli malzemeler :
  •  Bir adet ilaç kutusu
  •  Bonibon
  •  Beyaz elişi kağıdı
  •  Keçeli kalem
  •  Makas ve uhu
  •  Reçeteyi yazmak için bir adet aşık aşk doktoru J


İlaç kutusunu elişi kağıdıyla kapladıktan sonra keçeli kalemlerle sanatınızı konuşturuyor ve ilacımızı tasarlamaya başlıyoruz. Aşağıda benim sevgilime hazırladığım aşkpirin sürprizimi sizler için fotoğrafladım. Ben biraz coştum ve tıpatıp bir ilaç kutusu yapmaya çalıştım ama isterseniz sadece önyüzünü de yapabilirsiniz. Yada ben sabredemiyorum zamanımda yok derseniz aşağıdaki linkten hazırını alıp hatta sevgilinizin evine kargolatıp verebilirsiniz. Sevgiliniz kargo gelince hediyesini aldığında yine şaşıracak ve onu düşünmenize sevinecek sürprizinizi yine yapmış olacaksınız.


    

0 yorum