Open top menu

Sevgilinize manevi yönden değerli emek vererek yaptığınız bir şeyle sürpriz yapmak istemez misiniz? Sevgilinizden beni ne kadar seviyorsun sorusunu sık sık duyuyor ve türlü türlü cevaplar veriyor olabilirsiniz. Ancak hiçbir cevabınız bu kadar sevimli ve emek verilmiş olamaz diye düşünüyoruz. Bu kadar basit bir şeyi mi vereceğim diye düşünmeyin bence çünkü emek verdiğiniz her şey sevgilinizin gözünde en değerli şeydir. Sevgiliniz için uğraşıp ortaya bir şey çıkardığınızda yüzündeki gülümsemesi verdiğiniz emeğe değecektir. Yeni ilişkilerde romantik sürprizler ve manevi yönden değerli hediyeler çok daha uygun karşılanır.
 Bu sürprizi hiç beklemediği bir anda yaparak sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Sevgililer gününde, doğum gününde hediyenizin yanına bu kartı ekleyebilir ve hediyenize kendinizden bir şeyler katarak daha değerli kılabilirsiniz. Sevgilinize hediye ederken bir aşk mektubu ya da sevdiği bir şiiri de kağıda yazıp kalbin içine koyabilir çok daha duygu yüklü bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz.
Sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde hediyelerinizin yanına bu kartı ilave ettiğinizde hediyeniz çok daha anlamlı olacak ve sevgiliniz bu sürprizinize çok sevinecektir.

Sevgiliye sürpriz hediye kartının yapılışı :
Hediye kartı yapmak için renkli kağıt, makas ve uhu gerekli. Kağıttan iki adet el ve 2 adet büyük kalp kesiyoruz kalpleri ucundan birleştirip zarf yapıyoruz. Akordeon şeklinde kağıt kesip ortasına yazımızı yazıyoruz ve iki adet eli birleştirip seni bu kadar seviyorum aşkım diye gösteren iki adet elimiz oluyor.

Yapımı çok basit denemek için vakit bulduğunuzda sevgiliye sürpriz hediye kartını yapın derim. Sürprizli günler sizin olsun. 

0 yorum