Open top menu

Sevgilinizle ilk senelerinizse böyle sürprizlere daha açıksınız biliyorum. İlk senelerde ilişkinin heyecanı bir başka olur. Karşındaki insanı mutlu edip onun mutluluğuyla mutlu olmak gibi ufak mutluluklarınız vardır. Sürprizler , hediyeler, özel gün kutlamaları, her şeyin ilk heyecanı bir başkadır ve ilkler unutulmaz. Sizde yeni bir ilişki içindeyseniz karşılıklı bu sürprizleri ihmal etmeyin ve birbirinize emek , özveri ve sevgiyle bağlanın derim. Çünkü her şey bir yana bir ilişkide ne kadar emek varsa, fedakarlıklar söz konusuysa o ilişki o kadar sağlam temeller üzerine atılmıştır. Yeni ilişkilerde öyle büyük hediyeler alınıp verilmez diye düşünülür. Yeni ilişkilerde ilk hediyeler emekle yapılmış yada sempatik , tebessüm ettiren yani eğlenceli hediyelerdir. Sevgiliye durduk yere yapılan sürprizler vardır ki en can alıcı noktada odur. İşte size böyle bir sürprizi nasıl orijinal kılarak yaparsınız ondan bahsetmek istiyorum.

Sevgilinize kinder sürpriz vermiş olabilirsiniz tabi ki oda içten gelen çokta güzel bir sürpriz. Erkek arkadaşım geçen günlerde markete girip elinde iki kinderle geldiğinde çocukluğuma dönüp çok sevinmiştim. Ama biraz emek vererek bu sürprizi daha can alıcı kılmak için bunu denemeniz lazım. Bende kendisine bir sürpriz yaparım belki ve fotoğrafını buraya eklerim bakalım denemek istiyorum bu şirin yumurtayı …

Sürpriz yumurta için malzemler :  Bir adet yumurta , toplu iğne , dilediğiniz renk guaj boya, fırça ve notunuz.


Sürpriz yumurtanın yapılış aşamaları :
1)Yumurtamızı toplu iğne ile bir ucundan resimdeki gibi deliyoruz.
2)İçindeki yumurtayı kaseye boşaltıp bir omlet halinde yiyebiliriz.
3)Sonra yumurtamızın içini kuruması için bekliyor yada kurutma makinesiyle fönlüyoruz.
4)Artık en heyecanlı kısım tasarım. Kolay olsun derseniz resimdeki şirin ve basit. Silgili kurşun kalemlerin silgisiyle baskı tekniği yapılabilir.
5)Artık notunuzu yazıp kuluçkaya yatırabilirsiniz. Sevgiliniz kırana dek kuluçkada bekliyor olacak.
6)Notunuzu ince bir şekilde yumurtayı kırmadan koymanız ve boyarken kırmamanız çok önemli püf noktalar.     Buralarda dikkat ederseniz kırılma ihtimali azalır.


Ve yumurtanız bittiğine göre kutusuyla güzel bir sunum yapıp sevgilinize ulaştırma vakti. Kutunun üzerine beni kır , notunu almak istiyorsan beni kırmak zorundasın : ) gibi şirinlikler düşünebilirsiniz.
Sevgilinize bir yumurta boyamak için sanatçı ruhunuzu ortaya çıkarın , eğer sanatçı ruhlu değilim deseniz çok uygun fiyata sihirli yumurta satılıyor internette ve en çok satılan sevgiliye hediyelerden biri. Sizde bunu denemek isterseniz bitkinin yaprağında yazan seni seviyorumda ilginç bir sürpriz olacaktır. 

0 yorum