Open top menu

Yılbaşının gelmesine az kala yılbaşı hediyeleri de alınmaya sipariş verilmeye başlandı. Her yeni yıl yeni bir başlangıç olduğu için insan bir umutla doluyor adeta. yeni yılı ailenizle yada arkadaşarınızla nerede geçirirseniz geçirin hediyeler öncesinden verilir genelde. Yada bir yılbaşı ağacı süslediyeseniz altına iliştirilir hediyeler. hediyenin büyüğü küçüğü olmaz hediye hediyedir ve herkes bütçesine göre ufakta olsa bir hediye alır sevdiklerine. Yılbaşı hediyelerini birçok kişiye vermek istiyorsanız ucuz yılbaşı hediyeleriyle hem karşınızdaki insanı hatırlamış hemde yılbaşı hediyesiyle onu mutlu etmiş oluyorsunuz. Ucuz yılbaşı hediyelerinin en ilginç olanlarını sizler için seçtim ve tanıttım. Sizde karşınızdaki insanın beğenisine göre hediyenizi seçebilir ve onu mutlu edebilirsiniz. 
SENİ SEVİYORUM YAZAN SİHİRLİ BİTKİ                     Sevgilinize yada arkadaşınıza ucuz bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız sihirli bitki size göre. 5 tl fiyatı ve ilginç görülmemiş bir hediye olmasıyla oldukça güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir. Suladıkça büyüyen bitkinin belli bir zaman sonra yaprağında seni seviyorum sözcüğü çıkacaktır. I love you yazısı çıktığı  zaman sevgilinize en güzel sürpriz olacaktır. Arkadaşınıza da seni seviyorum sözcüğünü söyleyebilirsiniz. Sevgi duyduğunuz her insana hediye edebileceğiniz özel bir hediye olacaktır.      Detaylı inceleme ve satın almak için tıklayın...
SUDOKU TUVALET KAĞIDI
Sudoku oyununu bilenler için enteresan bir sudoku deneyimi. Sudoku küp tuvalet kağıdı üzerine sudoku oyununun gelmesiyle esprili bir sudoku sizleri bekliyor. Sudoku oyununu bağımlılık haline getiren  arkadaşınıza yılbaşında bu oyunu hediye ederek ona esprili bir mesaj verebilirsiniz. Sudokuyu tuvalette çözer misiniz bilemeyiz ama normalde de oynamak için oldukça güzel bir yol. Arkadaşınıza ucuz yılbaşı hediyesi vermek isterseniz fiyat olarak oldukça uygun.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...TÜYLÜ HAYVAN KUMBARALAR
Arkadaşınıza , ufak bir çocuğa yılbaşı hediyesi verecekseniz tüylü hayvan kumbaralar oldukça güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Hem fiyat olarak ucuz yılbaşı hediyesi hemde severek kullanılacak tasarımda ve çocuklara tutumlu olmayı öğretecek faydalı bir hediye olacaktır. Sınıf arkadaşınıza yılbaşı çekilişi için hediye arıyorsanız hem ucuz hemde güzel bir yılbaşı hediyesi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

EL FENERİ ANAHTARLIK
Aslında her zaman yanımızda bulundurmamız gereken bir şeyi anahtarlık olarak taşımak ne pratik olur değil mi? Kendi enerjisini üreten bir el feneri kadar uzun ömürlüsü yoktur. Yılbaşı hediyesi olarak oldukça kullanışlı ihtiyaca yönelik ilginç bir hediye olacaktır. Anahtarlık hediye etmek sizinde aklınıza gelmiştir elbet. Ancak böyle bir anahtarlığı aklınızın ucuna getirememişsinizdir.  İlginç ve ucuz yılbaşı hediyesi seçeneğidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın... MASAÜSTÜ DART
Canınız sıkılınca ne yapacağını bilemeyenlerdenseniz sizin için eğlenceli bir aktivite önerimiz var. Masa üstünde seyahat ederken boş vakitleri değerlendireceğiniz masaüstü dart oldukça pratik bir tasarımda yapılmış. Mıknatıslı olarak çalışan ve kullanılmadığında yer kaplamayan dart yılbaşı hediyesi olarak düşünülebilecek bir hediyedir. Bayan, erkek farketmeden yılbaşında herkese hediye edebileceğiniz ilginç bir hediye.  Fiyat olarak hem sizi zorlamayacak hemde değişik bir yılbaşı hediyesidir.GÜNEŞ ENERJİLİ ROBOT SETİ
Erkeklerin bayıldığı bir şey varsa oda teknolojik ürünlerdir. Kendi becerileriyle yaptıkları şeylerden hep zevk almışlardır. Güneş enerjisiyle çalışan bir robot hediye ederek ona ilginç birden çok robot hediye edebilirsiniz. Bu tarz bir hediye çocuk ruhunu ortaya çıkaracak ve hediyesini yaparken çok hoşuna gidecektir. Yine teknolojisine bakarak ucuz yılbaşı hediyesi kategorisinde bir hediye seçeneğidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL İPHONE KILIFI
Kişiye özel ürünler her zaman orijinallini koruyan hediyelerdir. Yılbaşı hediyesi olarak böyle bir şeyi düşünüyorsanız özel bir hediye edeceksiniz demektir. Hediye edeceğiniz kişinin yada sevdiği bir grubun hediyesini bastırarak hediyemizi özelleştiriyor ve sadece o kişiye özel bir hediye olacaktır. Yılbaşı hediyesi olarak seçenekler arasında kararsız kaldıysanız ve iphone u olan biriye yılbaşı hediyesi alacaksanız severek kullanacağı bir ürün olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


ROBOT KALEMTIRAŞ
Robot şeklinde bir kalemtıraş olağan gibi duruyor olabilir birde bu robotun siz kalem açtıkça hareket ettiğini düşünün. İlginç bir hediyeyle gitmek isterseniz bu hediye sizin için hemde uygun fiyatlı bir yılbaşı hediyesi olacaktır. Hediyeniz ile şaşırtmak isterseniz oldukça ilginç bir hediye olacağını düşünüyoruz. Hediyem hem ilginç hemde ucuz yılbaşı hediyesi olsun derseniz robot kalemtıraş bunun en ilginç alternatifi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


ANGRY BİRDS MP3 ÇALAR
Şirin ve sevimli bir hediye olsun hemde teknolojik olsun diyorsanız size göre ucuz yılbaşı hediye seçeneği.  Angry birdsü bilmeyeniniz yoktur. Kızgın kuşlar mp3 tasarımıyla yeniden bizlerle. Her ne kadar telefonlarda şarkı depolayabilsekte telefonun hafızasını zorlamamak açısından mp3 ler hala kullanılıyor. Sizde yılbaşı hediyesi olarak angry birds mp3 çalar düşünüyorsanız hediyeyi alan kişi oldukça şanslı demektir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KAKTÜS KALEM
Yılbaşı hediyesi olarak kalem hediyesi aklınıza gelmemiş olabilir fakat bu kalem bildiğiniz kalemlere benzemiyor. Görüntüsü bir kaktüs çiçeğinden farksız kalemin kalem olduğunu bir siz bileceksiniz. İlginç ürünlere meraklı yenilikleri takip eden birine hediye alıyorsanız hem ilginç hemde ucuz yılbaşı hediyesi olacaktır.      Hediyenizi sınıf arkadaşınıza iş arkadaşınıza hediye edebilir hatta bir tane de kendinize edinip ilginç ürünlerin keyfini çıkarabilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum