Open top menu

Bir yıl daha geride kaldı ve yılbaşı gelip çattı. Sizde topluluğunuzda yılbaşı çekilişi düzenliyorsanız sizin için hediye seçimlerinde bulunacağım bir yazı ile karşınızdayım. Bir torbaya isimlerin atılıp herkes tarafından isim çekilmesiyle yılbaşı çekilişi düzenlenmiş oluyor. Okullarda, işyerlerinde, arkadaş gruplarında sıkça düzenlenir yılbaşı çekilişi ve çokta sevkli bir hediyeleşme şeklidir. Hele ki kimin kime hediye alacağı belli değilse ortaya daha heyecanlı bir iş çıkar. Hediyenizi çok yakından tanımadığınız huyunu suyunu bilmediğiniz birine verecekseniz sizin için zor bir karar verme aşaması var demektir. Hediyeyi alacağınız kişi hele ki erkekse hanımların daha da zorlandıkları bir konu erkeğe hediye seçimi derdi ortaya çıkar. Yılbaşı yaklaşmaya başlar başlamaz yılbaşı hediyeleri nelerdir? Erkeğe yılbaşı hediyesi, yeni yıl hediyeleri diye düşünüp aramalar yapmış olabilirsiniz. Biz de hediyemutfak.com olarak size uygun olabileceğini düşündüğümüz hediyeleri sizin için seçtik. Bence tanımadığınız birisine yılbaşı hediyesi arıyorsanız klasik ve herkes tarafından kullanılan hediyelere ağırlık verin. Tanıdığınız kişiliğini az çok bildiğiniz biriyse ilginç hediyelerle onu şaşırtıp sevindirebilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri seçerken kafanızda bir hediye fikri yoksa ve kararsızlık içindeyseniz yazımda ürünleri tek tek tanıtıp kimlere alınabilir kim için uygun diye kafanızda bir fikir oluşturmaya çalıştım. Umarım onca arayıp emek verdiğiniz hediye karşınızdakini mutlu eder sizde mutlu olursunuz. Yeni yıldan ne bekliyorsanız sizi bulması dileğiyle...

FİBER OPTİK YILBAŞI AĞACI
Yılbaşı için hediye arayıp duruyoruz birde evimizin hazırlığı var elbette. Yılbaşı ağacının hem süslenmiş hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz bir versiyonunu üretmişler. Uzun yıllar kullanabileceğiniz pratik ve görsel açıdan izlemesi zevkli bir yılbaşı ağacı olacaktır. Farklı boyları bulunmakla birlikte farklı tasarımlar arasından da seçim yapabiliyorsunuz. Yılbaşının olmazsa olmazını almanın en uygun yolu.


SIRADIŞI KUPALAR
Yılbaşında kadına erkeğe hediye edebileceğiniz sıra dışı kupalar oldukça hoşlarına gidecektir. Kupalar sıkça hediye edilir ama sıradan kupalardan sıkıldıysanız esprili bir kupa kimin hoşuna gitmez. Bir çok çeşidi olan sıradışı kupalar yılbaşı hediyesi olarak bütçenizi zorlamayacak farklı bir hediye olacaktır. Arkadaşınızı fazla tanımıyor olabilirsiniz ama bu hediye herkesin beğenip kullanabileceği bir yılbaşı hediyesi olacaktır.
Bir bayanın asla hayır diyemeyeceği bir şey varsa oda takılardır. Minyatür saatte bir saatin en orijinal hali diyebiliriz. İçinde ayrı bir dünyanın barındığı bu sevimli saatlerin görselliğine göre fiyatı da oldukça uygun. Yılbaşında bir bayana hediye arıyorsanız bu bizce es geçmemeniz gereken bir hediye. Bayanların hayran kalacakları en güzel yılbaşı hediyesi minyatür saatler diyebiliriz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

LEGO NOT DEFTERİ
Okul arkadaşınıza yılbaşı çekilişi hediyesi alacaksanız renkli ve eğlenceli bir not defterini düşünebilirsiniz. Not defteri belki hiç aklınıza gelmez ama böylesine eğlenceli bir tasarım arkadaşınızın oldukça hoşuna giden bir ürün olacaktır. Okulda popüler olacağını düşündüğümüz bu defter sizi çocukluğunuza götürüp eğlendirecek tasarımda bir yılbaşı hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ŞİPŞAK FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
Anında fotoğraf basan makineleri bilirsiniz. Bu makineleri eğlenceli bir fotoğraf çerçevesine dönüştürmüşler desek şaşırırsınız evet. Yılbaşında instagram fotoğrafları ile meşhur arkadaşınıza bu hediyeyle gittiğinizde çok sevineceği kesin. İnstagram fotoğraflarına en orijinal çerçeve diyebileceğimiz bu ürünü instagram uygulaması kullanan arkadaşlarınıza güzel bir yılbaşı hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...KİŞİYE ÖZEL PLAK TASARIMLI DUVAR SAATİ
Plaklara, nostaljiye meraklı dostlarınıza yılbaşı hediyesi olarak düşünebileceğiniz çok özel bir yılbaşı hediyesi. Kim istemez adına bir plak düzenlensin hediye olarak gelsin. Şarkılarla yaşayan dostlara en güzel yılbaşı hediyesi bu olsa gerek. Adına düzenlenen bu plağı evinin en güzel yerine asarak her saate baktığında nostalji zamanlarına yolculuk yapacağı güzel bir ev hediyesi ve yılbaşı hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...FERMUAR KULAKLIK
Arkadaşınız bir müzik tutkunu ise ona verilebilecek en güzel yılbaşı hediyesi fermuar tasarımında bir kulaklık olacaktır. Kulaklıklar malum çokça dolanan ve insanı çileden çıkaran şeylerdir. Arkadaşınız da bu dertten muzdarip biriyse alacağınız bu hediye onu oldukça sevindirecektir. Tasarımına göre uygun fiyatlı hediye olup yılbaşı çekilişi için verilebilecek güzel bir hediye seçeneğidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...TOP DEFTER
Kağıtları kullandıktan sonra çöpe basket atarak yollayan bir arkadaşınız varsa ona bu zevki en iyi yaşatacak not defterini buldunuz. Okulda çöpe basket atarak oyun yapıyorsunuzdur bunu birde değişik sporların toplarıyla yaptığınızı düşünsenize. Basket, futbol,hentbol hatta bilardo topu bile yapıp çöpe basketleyebileceksiniz. İlginç bir yılbaşı hediyesi vermek isterseniz en güzel yolu olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...TELEVİZYON ALARM SAAT
Uykucu arkadaşınıza hediye edebileceğiniz en orijinal alarm saati sizin için seçtik. Televizyon görüntüsünde ve aynı zamanda kumandası bile mevcut. Kumanda ile yönetilen bir alarm saat eminiz daha önce hiçbir yerde görmediniz. En orijinal hediyeyi vereyim ve şaşırtayım diyorsanız arkadaşınızın çokça işine yarayacak tv görünümünde retro yılbaşı hediye alternatifidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

BOYA PALETİ TELEFON KILIFI
Resim tutkusundan hiçbir zaman kopmayan bir arkadaşınız var ise bu telefon kılıfı çok hoşuna gidecektir. Yılbaşı hediyesi olarak çokta uygun olacağını düşündüğümüz sempatik ve hobisine uygun bir hediye olacaktır. Hediye ararken çok kafanız karıştıysa hobilere yönelik hediyeler her zaman beğenilen hediyelerdir. Boya paleti telefon kılıfı arkadaşınıza hobisini hatırlatacak özel bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ÖZEL TASARIM DEFTERLER
Özel tasarım defterler öğrenci olun olmayın her yaştan kişinin hoşuna gidecek bir hediyedir. Yılbaşı hediyesi olarak da çok severek hediye edebileceğiniz tasarım bir defterdir. Birçok çeşit arasından hediyenizi seçip özel tasarım bir defter kullanma zevkini arkadaşınıza yaşatabilirsiniz. En şirin yılbaşı hediyesini özel tasarım defterler ile verebilir arkadaşınızı sevindirebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ÇİKOLATA HESAP MAKİNESİ
Matematikle haşır neşir arkadaşa ne hediye edilir elbette bir hesap makinesi. Fakat bu hesap makinesi bildiğiniz hesap makinelerine benzemiyor. Dış görünüşü adeta bir çikolata tabletini andıran bir hesap makinesi düşünün şimdi de bu çikolataya nasıl karşı koyabileceğinizi. Hesap kitap yaparken ağzınızın suyunu akıtacak oldukça iştah açıcı bir yılbaşı çekilişi hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


0 yorum