Open top menu

Sevgilim dediğiniz biri var artık ve sizi varlığıyla mutlu etmeye başlayan biri. Aşkın etkisiyle onun için yapamayacağınız şey yok. Onu mutlu etmek için elinizden gelen şeyi yapmak istiyorsunuz. Sevgiliye yapılabilecek sürprizleri, sevgiliye alınabilecek hediyeleri araştırmaya başladınız ama  kafanızda bir soru var... Sevgiliye alınacak ilk hediye ne olabilir? Sevgiliye ilk hediye yıllarca unutulmayacak ve konuşulacak bir hediye olacak o yüzden düşünüp durma konusunda haklısınız. Sevgilinize ilk hediyeniz ana başlıklar altında ne olabilir bir bakalım... Sevgiliye romantik hediyeler, sevgiliye eğlenceli hediyeler, sevgiliye el emeği hediyeler, sevgiliye manevi değeri olan hediye gibi ana başlıklardan birini seçebilirsiniz örneğin. Ama hangisi benim sevgilime alabileceğim hediye olabilir kararsız kaldıysanız sevgiliye alınacak ilk hediyeyi gelin detaylı inceleyelim.

Eğlenceye düşkün bir sevgiliniz var ise ;
Sevgiliniz eğlenceli biri ve bu yönü daha baskınsa ona romantik hediyelerle gittiğinizde  ilgisini çekmesi biraz zor olacaktır. Eğlence düşkünü sevgiliye eğlenceli hediyeler alınırsa daha çok beğeneceğini düşünüyorum. Zaten ilk hediye de romantikliği de biraz garipser eğlenceli kişiliğe sahip insanlar. Sevgiliye alınacak ilk hediye de o yüzden hobilerine, ilgi alanlarına göre hediyeler seçebilirsiniz. Bu hediyeler onu ne kadar tanıdığınızı da gösterecek ve  anlamlı bir hediye olacaktır. Eğlenceli ve eğlendiren şeyler her zaman sürprizleri akla getirir. Sürprizlerle dolu eğlenceli anlarınız için sevgilinize sürpriz bir sevgiliye alınabilecek ilk hediye bulmanız dileğiyle.. Sevgilinizin beklentisi farklı yönde değilse bütün özel günlerde verilebilecek bir hediyedir.

Teknolojiye düşkün bir sevgiliniz var ise ;
Teknolojik aletlere meraklı bir sevgiliye romantik hediye almanız ters etki yapabilir. Böyle teknolojiye erkeklere alınabilecek en güzel hediye telefonuna aksesuar, kumandalı helikopter, mini hoparlör gibi teknolojik işlevi olan hediyeler olabilir. Böyle hediyeler hediye sıkıntısına düştüğünüz günlerde kurtarıcı ve kullanacağı bir hediye olacaktır. Sevgiliniz böyle hediyelere tepki vermemeye başladıysa 3d puzzle ve ilginç ürünler dikkatini çekebilir. Teknoloji meraklıları sadece erkekler mi elbette teknoloji meraklı hanımlara da böyle hediyeler verilebilir ve sevinecekleri hediyelerden biri olacaktır. Sevgiliniz teknoloji meraklısı biriyse sevgilinize ilk hediyeniz teknolojik bir hediye olabilir. Onu ne kadar tanıdığınızı da gösteren bir hediye olacaktır. Bu hediyeyi bütün özel günlerde verebilirsiniz. Doğum günü yaklaştıysa örneğin teknolojik hediyeler  ilk hediye olarak aklınızda bulunabilir.

Romantik bir sevgiliniz var ise ;
Romantizme düşkün bir sevgiliniz var ise ve onu tanımaya çalışırken bunu fark ettiyseniz romantik hediyeler uygun seçim olacaktır. Sevgilinize attığınız günaydın mesajlarınız ve attığınız aşk sözleri sevgilinizi mutlu ediyorsa size hediye önerim aşk dolu kavanoz olacaktır. Diğer seçenekler ne olabilir diye bakarsak aşkınızı anlatacak her şey olabilir aslında. Sevgili eldiveni, Sihirli kupa, sevgili yastıkları ve daha nice romantik hediye, sevgiliye aşk dolu hediyeler kategorisindeki bütün hediyeler sevgilinize alabileceğiniz romantik hediyelerdir. Sevgiliniz romantik biriyse ona alacağınız ilk hediye yine romantik bir hediye olursa daha başarılı bir seçim olacağını düşünüyorum. Romantik hediyeler bence sevgililer günü hediyesi olarak daha da etkili olur. Yıl  dönümü ya da diğer özel günlerde de verebileceğiniz hediyeniz tam yerinde bir seçim olacaktır.

Nostaljiye düşkün bir sevgiliniz var ise ;
Nostalji meraklıları her yerde kendini belli eder, dinlediği müzik olsun izlediği filmler olsun hep bir nostalji kokusu vardır havada. Nostaljiye meraklı sevgiliye de ne hediye edilir diye sorarsanız. plak şeklinde bir duvar saati, I love 80'ler kupa bardak gibi ürünleri sayabilirim size. Ama ben daha farklı bir hediye bakmayı düşünüyorum derseniz bayanların hayır diyemeyeceği kar küreleri hem romantik hemde nostaljik bir hediye olmayı sürdürüyor.Kar kürelerini internetten yada hediyelik eşya satan dükkanlardan bulabilirsiniz. Bir diğer nostaljik hediye ise eski basım kitaplar olabilir. Onun en sevdiği romanı biliyorsanız sevgilinize alacağınız ilk hediye en sevdiği romanın eski bir basımı olabilir. Böylece nostalji seven sevgilinize oldukça nostaljik bir hediye ile gitmiş olacaksınız.

Müziğe düşkün bir sevgiliniz var ise ;
Müziğe düşkün bir sevgiliniz var ise en değerli şey sevgilisi yani sizsiniz. Romantik müzikler dinleyen bir sevgiliniz var ise tabi sizden romantik anlar da beklemesi normal ama bizce ilk hediyeniz müzikle ilgili bir hediye olursa daha çok sevineceği kesin. Hem onu tanıdığınıza sevinecek hemde hediyesini zaten seviyor olacaktır. İlla müziğe düşkün diye müzikle ilgili bir şey mi almalıyım sevgilime diyorsanız haklı olabilirsiniz ki böyle durumlarda karşı tarafı çok tanımıyorsak dinlediği müzik türlerine yönelip seveceği hediyeleri oradan çıkarabiliriz belki de. Sevgiliye alınabilecek diğer yazdığım başlıklardan biri mutlaka ilgisini çekecektir. Sevgilime ilk hediyem diye hatırlayacağınız mutlu hatıralarınızın arasına yerleşmiş bir hediye olup çıkıverir kim bilir.

Spora düşkün bir sevgiliniz var ise ; 
Spora düşkün bir sevgiliniz varsa ona ilk hediyeniz sporla ilgili bir hediye olabilir. Spor derken futbol ve basketbol için hediye seçeneği zaten bol, formalar, saatler... ancak diğer dallarla ilgilenen bir sevgiliniz var ise düşünüp duruyorsunuz belkide. Bunun için sevgilinizi iyi tanıyorsanız diğer hediyelere yönelebilir yada ona el  emeği bir hediye yapabilirsiniz. Elinizle ördüğünüz bir atkı yada bunu yapamıyorsanız atkının ucuna ikinizin adının baş harflerini dokuyabileceğiniz bir hediye çokta nostaljik ve bir o kadar da aşk kokan bir hediye olabilir. Örneğin yüzmeye gidiyorsa saçları kısadır ve kışın bere takması gerekir muhtemelen. Atkı bere takımı oldukça güzel bir seçim eğer hediyenizi kış aylarında alıyorsanız. Hediyenizi özel günlerde de verebilir böylelikle onu ne kadar düşündüğünüzü ona hissettirebilirsiniz.
0 yorum