Open top menu

Sevgilisi olanlar için en anlamlı günlerden biri yani sevgililer günü geldi çattı.14 şubat sevgililer günü ne yapıp da sevgilimle o günü özel kılarak geçirebilirim diye düşünüyorsanız bu yazımda kız arkadaşa sevgililer günü hediyelerini sizler için seçtim. Yalnız sevgililer günü sadece bir hediyeyle hallolup bitmiyor. Bu özel günde sevgilinizle romantik bir gün geçirmek için planlar yapıyor olabilirsiniz. Sevgililer gününün romantik havasına sizde bir şeyler katabilirsiniz elbette. Kız arkadaşınızı nasıl özel hissettirip sevgililer gününüzü unutulmaz kılmak isterseniz size göre fikirleri...

Ona çiçek hediye edin !
Kız arkadaşınıza verebileceğiniz bir çiçek ile fazlasıyla mutlu olduğunu görebilirsiniz. Çiçeğinizin ne anlama geldiğini öğrenip hediye edin diyorum. Çünkü kız arkadaşınız her bayan gibi detaylarla ilgilenmeyi sever. Sevgililer günü hediyesi olarak kız arkadaşınıza sadece bir demet gül vermeniz yeterli olabilir elbet ancak yanına bir hediye de ekleyerek daha özenilmiş bir hediyeyle karşısına çıkabilirsiniz.  

Onu akşam yemeğine götürün !
Romantik anların başını elbette akşam yemekleri alır. Restoranda romantik bir yemek ayrıca, sevgililer günü hediyenizi verebileceğiniz bir ortam oluşturabilir. Akşam yemeğinde sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi anlatın. Eğer çok uzun bir ilişkiniz var ise eskileri hatırlayıp nostaljik ve bir o kadar romantik anlar yaşayabilirsiniz. Akşam yemeğini kendiniz hazırlıyorsanız romantik bir ortam oluşturmak adına kırmızı güller ve mumlar elbette sıcak ve samimi bir ortam yaratacaktır. Sevgililer gününde kız arkadaşınızı görür görmez ne kadar güzel göründüğünü söyleyebilir ve onu iltifatlarla mutlu edebilirsiniz.
Ona mektup yazın !
İnsan bazen duygularını dile getirmekte zorlanır. Böyle durumlarda kaleminizden çıkan sözler romantik anları oluşturmakta bire bir çözümdür. Sevgililer günü ilişkinizdeki özel anlardan biri olarak hafızalarda yer edecek eminiz. Böylesi özel bir günden geriye güzel hatıralar kalsın diyorsanız bu bir mektup olabilir.

ONA HEDİYE SEPETİ VERİN!
Sevgililer günü için bir çok plan yaptınız elbet. Ancak hediyesiz sevgililer günü olmaz diyor ve sizlere en çok satılan hediye sepetlerini zevkle seçiyorum. Hepsi bir arada oldukça şık duran dolu dolu hediyeyle gitmek isterseniz sevgilinize bu sepetlerin içinde yok yok. Sevgililer günü kız arkadaşınıza hediye alabileceğiniz dolu dolu sevimli hediye sepetleri...
KOLYELİ HEDİYE SEPETİ
Sevgililer günü kız arkadaşıma ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız hediye sorununuzu kolaylıkla çözebileceğiniz dolu dolu hediye sepetleri çok işinize yarayacaktır. Sadece bir kolye hediye etmekle dolu dolu hediye sepetleri ile daha romantik ve ince düşünülmüş bir hediye verebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


365 AŞK DOLU MESAJLI SEPET
Sevgililer günü gibi romantik bir günü başlangıç alarak çok romantik bir seneye merhaba demek istemez misiniz. Sevgilinize her gün romantik bir mesaj iletebileceğiniz bu hediye sepeti içerisinde birde sevimli bir ayıcık bulunuyor.Sevgililer gününde kız arkadaşınıza hediye edebileceğiniz çok romantik bir hediye sepetidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ROMANTİK HEDİYE SEPETİ
Sevgililer günü için güzel planlar yaptınız ancak hediyeniz konusunda kararsızsanız size çok sevimli ve romantik bir hediye sepeti seçtim. Kar kürelerini bilirsiniz nostaljik ve romantik bir süs eşyasıdır. Yanında bir ayıcık ve daha fazlası bulunan bu sepet kız arkadaşınız tarafından oldukça beğenilecek bizden söylemesi. Sepettekileri ayrı ayrı bulmanız zor olabilir ancak size kolaylık açısından güzel bir sevgililer günü  hediyesidir.


SEVGİLİYE HEDİYE SEPETİ
Sevgililer günü için kutular içinde hediyeler hazırlama fikri aklınıza gelmiş olabilir ancak vaktiniz yok yada daha orijinal olsun derseniz sizin için hediyelerin bir araya toplandığı hediye sepetleri oldukça farklı bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Sevgililer gününde kız arkadaşınıza butik hediye denilebilecek bir hediye sepetiyle gidip onu şaşırtabilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SEVGİLİYE AŞK DOLU SEPET
Sevgililer günü hediye telaşı oldukça tatlı heyecanlardan biridir. Sevgilinizi mutlu etmek adına verdiğiniz çabaların karşılığı yüzündeki gülümsemeyi görmek verdiğiniz uğraşlara değer. sevgililer gününde kız arkadaşa hediye konusunda kararsız kaldıysanız hediye sepetleri bayanların hoşuna gidebilecek bir çok hediyenin birleşmesiyle dolu dolu hediye çıkarıyor ortaya bizden söylemesi.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SEVGİLİYE AŞK DOLU ÇANTA
Kış aylarının soğuğunda sevgilinizi ısıtacak samimi bir hediyeyle gitmek isterseniz bu hediye sepeti size göre. Hediyem orijinal olsun paketlemesi süslemesi ile farkını ortaya koysun derseniz bayanlara alınabilecek çok güzel bir hediye seçimidir. kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi olarak çok samimi bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum