Open top menu

Sevgililer günü gibi özel bir güne sevgilinizle birlikte kutluyorsanız bir çok yalnız insana göre şanslısınız demektir. 14 şubat sevgililer günü çiftlerin en romantik günü ve en romantik hediyeler bu gün veriliyor diyebiliriz. Sevgilisi olan şanslı kişilerdenseniz haliyle bir hediye telaşı içine düştünüz. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünüp duruyor ve sevgililer günü hediyesi ne alınır diye arattınız ve bizi buldunuz işiniz artık daha kolay. Sevgililer günü hediyesi dediğin bizce romantik olmalı ama sevgilinizle geçirdiğiniz beraberliğe göre hediyeniz farklı da olabilir hatta birbirinize sipariş bile veriyor olabilirsiniz. Sevgililer gününde birlikte romantik anlar yaşamak istiyorsanız sevgilinize hediyesini romantik bir akşam yemeğinde verebilirseniz sevgililer gününüz daha da güzel olacaktır. Sevgilinize o gün onu ne kadar çok sevdiğinizi ve onunla geçirdiğiniz her günün ayrı bir değeri ve güzelliği olduğunu söylemeyi de unutmayın deriz. Bize her gün sevgililer günü diyor olabilirsiniz ancak bu özel gün bütün sevgililere adandığı için diğer günlerden daha özel ve bütün sevgililerin sevgisini ortaya çıkaran çok özel bir gün. Sevgiliniz romantik biriyse ve bu gün için planları varsa şanslısınız demektir. Eğer bu taraflarda pek alakası yoksa niye ondan bir adım bekleyesiniz ki. Sizde bugün için bir şeyler planlayabilir ve onu şaşırtabilir ve onu  bugünün büyüsüne çekebilirsiniz. Sevgililer günü yapabileceklerinizi düşündüğünüzde aslında bir çok seçenek var.
Sevgililer gününde ne yapılır ? 
1) Sevgilinizle romantik bir akşam yemeğine gitmek
2) Sevgilinizle romantik bir sinema filmine gitmek
3) İlk buluştuğunuz yerde yeniden buluşmak
4) Ufak çaplı bir tatile gitmek
5) Ona sevgili kitabı hazırlatmak
6) Aşk filminizi çektirmek
7) Ona aşk şarkısı hazırlatmak
8) Birlikte olamasanız da evine, ofisine çiçek göndermek
9) Tekne kiralayıp romantik bir gezi planlamak
10) Sizin için anlam ifade eden şarkılardan CD hazırlamak ve vermek
11) Birlikte çekilmiş fotoğraflardan kolaj oluşturmak
12) Radyodan yada bilboard'dan aşkınızı ilan etmek
Yukarıda sizlere sevgililer günü yapılabileceklerin listesini çıkardım birinden biri size uyar diye düşünüyorum. Sevgililer günü yapılabilecekler elbette bunlarla kısıtlı değil, o günü beraber geçirmeniz bile çok anlamlı ve değerli bir şey. Sevgililer günü planınız olsun olmasın o gün birlikte olmanız onun için hazırlanıp buluşmanız bile o günü güzel kılmaya yetecektir. Sevgililer gününde ne yapılır diye düşünüyorsanız ve o gün unutamayacağımız günlerden biri olsun diyorsanız yukarıda sıraladığım maddeler size bir fikir oluşturabilir. Sevgililer günü hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız sizler için bir çok hediye arasından seçimlerimi yaptım. Umarım sevgilinize en özel hediyeyi seçer ve onu mutlu edecek hediyeyi bulursunuz. Sevgililer günü alınabilecek hediyeler nelerdir gelin inceleyelim...
SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL AŞK KUTUSU
 En çok satan sevgililer günü hediyelerinin bir arada bulunduğu sevgililer gününe özel aşk kutusu oldukça uygun fiyatlı ve beğenilme ihtimali yüksek ürünlerdir. İçinde sevgililer gününde hediye edilebilecek en romantik hediyeler yer almaktadır. Sevgilime bir tane hediye yetmez dolu dolu bir sevgililer günü hediyesi vermeliyim diyorsanız sevgililer günü hediyesi ne alınır sorusuna en güzel cevap bu hediye kutusudur.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

HARFLİ SONSUZLUK BİLEKLİK
 Sevgilinize sonsuza kadar senin sevgilin olacağım diyorsanız sevgililer gününde harfli sonsuzluk bileklik tam da sizi anlatan bir hediye olacaktır. Sevgilinize değerli bir hediye vermek istiyorsanız altından yapılmış bu bileklik sevgilinizin severek uzun yıllar kullanacağı bir hediye olacaktır. Sevgililer günü hediyeniz sevgilinizin kullanabileceği bir şey olacağı için uzun yıllar kullanılıp sevgililer gününü hatırlatacaktır.
En anlamlı sevgililer günü hediyesi sonsuzluk bileklik olabilir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


AŞKBİYOTİK KAPSÜLLERİ
Sevgiliniz hasta olsun olmasın sizin elinizden aşk ilacını alabilir nasıl mı ? Aşkıbiyotik aşk kapsülleri sevgilinize sizin ağzından sözlerin yazılı olduğu kapsüllerdir. Şişesinin içindeki kapsüllerin her birinde ayrı bir not yazıyor. Sevgilinize sevgililer gününde ilaç gibi gelecek aşk kapsülleri mutluluktan havaya uçuracaktır. İlaç verilir de reçetesi olmaz mı ? Reçeteyi siz hazırlıyor ve ilacını siz veriyorsunuz. Doktor sevgiliye, eşe verilebilecek esprili ve ilginç  bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

KONUŞAN ÇİKOLATALAR
Hediyenizi konuşturmaya ne dersiniz. Sevgililer günü hediyeniz romantik bir mesaj iletse fena mı olur. Bayan erkek vazgeçilmez olan çikolatayı sevgilinize hediye ederken bir mesaj kaydedip yollayabiliyor ve daha da romantik bir hediyeye dönüşmesini sağlayabiliyorsunuz. Hediye seçiminiz uygun fiyatlı olsun ama çok şey anlatsın ve romantik olsun diyorsanız konuşan çikolatalar size göre bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

KİŞİYE ÖZEL İKİ FOTOĞRAFLI ÇAKMAK
Erkek arkadaşınıza severek kullanacağı bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız bu hediye size göre. Sevgililer gününe özel romantik de bir hediye olsun diyorsanız fotoğrafınıza çakmağın iki yüzüne koydurup öyle hediye ediyorsunuz. Sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim diye düşünüyorsanız bu hediye severek kullanacağı bir hediye olacaktır. Kişiye özel iki fotoğraflı çakmak sevgilinizin severek kullanacağı bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

SEVGİLİMİN KLASİK SÖZLERİ SAATİ
Sevgilinizin dilinden düşürmediği sözleri bir saatin üzerine bastırıp hediye etme fikri gerçekten de orijinal bir fikir olmaz mı?  Sevgilinizle uzun yıllar beraberseniz ve hediye seçeneğinizin kalmadığı şu günlerde bu hediye tam da uzun yıllar beraber olan çiftler için. Hediyenizi sevgilinizin dilinden düşmeyen ve esprili sözlerini yazarak oluşturuyorsunuz ve bir adet fotoğrafta saatin üstüne basılıyor. Sevgililer günü dahik bütün özel günlerde hediye edebileceğiniz farklı bir hediye seçeneğidir.

KENDİ MEYVE SEPETİNİ YAP
Sevgilinizle 14 şubat sevgililer gününde beraber değilseniz iş yerine yada evine meyve sepeti yaparak gönderme fikri çok güzel değil mi?Çiçek hediyesine alternatif olabilecek lezzetli mi lezzetli bir hediye seçeneği.  Sevgilinizi yanında olamasanız da böylelikle düşünebilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi olarak direk elden yada evine kargolatarak  sürpriz bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

SEVGİLİYE ÖZEL HEDİYE KUTUSU
Sevgilime ne alsam az gelir diyorsanız size göre dolu dolu hediye sepeti yapmışlar. Sevgiliye hediyelerden en çok beğenilen hediyeler bir araya toplayan hediye kutusu çok satan hediyelerden biri. Sevgilime ne alsam diye kararsız kaldıysanız bu hediye seveceği bir çok şeyi bir arada bulunduran bir hediye olacaktır. Sevgililer günü yada yıl dönümü gibi özel günlerde verebileceğiniz bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...


ALTIN KOLYELİ SEVGİLİ SEPETİ
Sadece bir altın kolye hediye etmekle bu hediye sepetini hediye etmek arasında çok şey var emin olun. Hediye sepetleri ile daha şık ve gösterişli hediyeler verilmeye başlandı. Sizde sevgilinize böyle bir hediye vermediyseniz bu sefer bu hediyeyi düşünün derim. Sevgiliniz çok şaşıracak ve mutlu olacaktır. Altın kolyeli sevgili sepeti düşünmeden hediye edilebilecek beğenilme oranı yüksek bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...ÖMÜR BOYU EL ELE YASTIK SETİ
Sevgiliniz ile, eşiniz ile bir yastıkta kocamak için söz verdiniz. Bu sözünüzü her baktığınızda hatırlayacağınız sevimli bir sevgili yastığı almak hoş bir fikir değil mi sizce de . Ömür boyu el ele verip bir hayatı yaşamaya söz verdiğiniz insana da sevgililer günü hediyesi böyle bir şey olabilir. Sevgili yastığı ile sevgililer gününde hediyeniz şaşkınlık ve sevince dönüşecektir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

YILIN EN İYİ SEVGİLİSİ SERTİİFİKASI
Bir yılı geride bıraktınız ve sevgililer günü geldi çattı. Bir seneyi değerlendirip sevgilinize yılın en iyi sevgilisi sertifikasını verebilir ve sevgilinizi gururlandırabilirsiniz. Sevgililer günü haricinde yıl dönümünde de sevgilinize böyle bir hediyeyle gidebilirsiniz. Sevgilinize farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu ödül oldukça ilgisini çekecek bir hediye olacak ve gururlanacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...0 yorum