Open top menu

EL YAPIMI ÇERÇEVE
Fotoğraflardan kolaj yapmak herkesin düşündüğü bir şey. Fotoğrafların baskısını çıkarmayı tercih eden nostalji sevenlere bir dekorasyon fikri var. Fotoğraflardan kolajı denemiş olabilirsiniz ancak bu öğrettiğim şekli ile sevgilinize, eşinize çok güzel bir el emeği hediye yapabileceksiniz. Evinizde birlikte çekildiğiniz onca özel anın fotoğrafları var ve bunları değerlendirmek istiyorsanız el emeği bir hediyeyle sevgilinizi sevindirebilirsiniz. Sevgilinizle çektirdiğiniz fotoğrafları değerlendirip evinizin dekorasyonuna katmak ise yapmanız için bir sebep daha. El emeği hediyemiz aslında çok basit. Sürprizimiz için fotoğrafları toparlayıp bastırıyor ve fotoğraflara kalp desenini veriyoruz. Yaparken çok heycanlanacağınız bir sürpriz fikri olduğunu düşünüyorum. Aşağıda fotoğraflarda gördüğünüz gibi aynı boyuttaki fotoğraflardan önce bir kartonun üzerinde deneyebilir ve bir ön hazırlık yapabilirsiniz.  Sevgilinize ufak bir sürpriz yapmak isterseniz fotoğraflardan kalp kolaj emek vererek oluşturacağınız manevi bir hediye olacaktır. Fotoğraflardan kalp yapma aşamasında rahat etmek istiyorsanız fotoğrafları kare bastırabilirsiniz. Aslında çoğumuz fotoğraf uygulamalarını kullanıyoruz. Yine programlarla fotoğrafları düzenleyip renk ayarından geçirip çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. El emeği hediye yerine buldumbuldum sitesinde satılan orjinal tasarımı da düşünebilirsiniz.

KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ 
Fotoğraflardan kalp yapma fikrini çok beğendiniz ancak çok vaktiniz yok ya da daha orijinal bir hediye olsun diyorsanız kalp fotoğraf çerçeve size göre. Sevgilinize, eşinize , yada annenize hediye edebileceğiniz çok duygu yüklü bir hediye olacaktır. Tasarım bir ürün olduğu için fiyatı da bu ölçüde makul diyebiliriz. Sevdiklerinizin kocaman kalbine kocaman bir kalp çerçeve.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SEVGİLİYE AŞK DOLU KUTU
Aşk dolu kavanoz sevginizi hissettirmek için en güzel yol. Bir sene boyunca her güne bir mesaj içeren aşk dolu kavanoz sevgilinizi özel hissettirmek için çok güzel bir yol. Peki sevgiliye aşk dolu kavanozu el yapımı olarak nasıl yapabiliriz merak ediyorsanız aslında çok kolay. 365 adet kalp kesmeniz ve içine aşk sözleri bulmanız gerekiyor. Sizde el yapımı aşk dolu kavanoz yapmak isterseniz ihtiyacınız olan malzemeler bir adet kalpli delgeç ve aşk sözlerini yazmak için renkli kağıt. Gerisi sizin şairaneliğinize kalmış. Örneğin aşk sözleri birbirinize hitap şekilleriniz şarkı sözleri şiirlerden türetilebilir. Sevgiliniz bu el emeği hediyeye oldukça sevinecek ve mutlu olacaktır. Sizden güzel uğraşlar sonucu el emeği göz nuru bir hediye almak kendini özel hissettirecektir. Sevgilinize el yapımı yerine orjinalini vermek isterseniz aşağıda aşk dolu kavanoz oldukça romantik bir sürpriz olacaktır. 

AŞK DOLU KAVANOZ
Sevgilinize her gün aşkınızı anlatacak bir hediye arıyorum derseniz size göre duygu yüklü bir hediye aşk dolu kavanozu tavsiye ediyorum. Her gün bir mesaj okuyacağı bu hediyeyi aşk sözleri tükenmiş olanlar için oldukça şahane bir hediye. Sevgilinize el emeği bir hediye yapacak vaktiniz yok ise aşk dolu kavanozla yerini çok güzel doldurabilirsiniz. Aşk dolu kavanoz çoğu kişinin hediye ettiği çok satılan bir hediyedir.SEVGİLİYE AŞKPİRİN HEDİYESİ
Romantik sürprizlerden hoşlanan sevgilinize yapabileceğiniz el emeği hediye ne olabilir diye düşündünüz mü? Sevgilinize sevildiğini hissettirecek bir hediye arıyor olabilirsiniz. Düşünüp de aklınıza bir şey gelmediyse buyurun size el yapımı içi bonibonlarla dolu bir ilaç kutusu. Esprili ve ilginç bir el yapımı hediye olduğunu düşündüğüm bu hediyeyi yapmak da ayrı bir zevk. Yapılışı için tıklayın Yapmak için de çok malzeme gerekmiyor. Sevgilinize hasta vakitlerinde yüzünü gülümsetecek bir hediye olabilir.  Sevgiliniz için uğraşıp bir şey ortaya çıkarmış olmanız sevgilinizi özel hissettirecektir. Sevgiliye el emeği bir hediye ederseniz hediyeniz manevi ve sevindiren cinsten bir hediye olacaktır. İlişkisinin başlarında olanlar için manevi hediyeler daha hoş karşılanır ve sevginizi daha çok belli etmenizi sağlar. El emeği hediyenin hazırlarının da bir çok çeşidi var ben aşağıda en beğendiğimi paylaştım.

AŞKBİYOTİK KAPSÜLLERİ
Sevgilinize hiç bir yerde görmediği orjinal bir hediye arıyorsanız bundan esprilisi yoktur eminim. Sevgilinize farklı bir hediye vermek isterseniz kişiye özel hazırlatabileceğiniz bu kapsüllerin etken maddesi aşk. Aşk ile başınız dertte ve tatlı belanıza en esprili ve aşk dolu hediyeyi vermek isterseniz Aşkbiyotik hediyesi oldukça güzel bir seçimdir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SEVGİLİYE SÜRPRİZ YUMURTA
Sevgilinize hediye ararken el emeği hediyeler kategorisini düşündünüz mü ? eğer böyle bir şey düşündüyseniz herkesin yapabileceği nitelikte bir sürpriz hediye bu. Sürpriz yumurta çok basit yapılıyor aslında sadece yumurtaya bir delik açıp içine notunuzu yolluyorsunuz. Oluyor size bir sürpriz yumurta. Sevgilinize manevi yönden değerli ufak bir sürpriz yapmak isterseniz sürpriz yumurtanın yapılış aşamaları için tıklayın. Hem maddi yönden sizi zorlamayacak bir hediye hem de sevgiliniz için verdiğiniz uğraşlar sonucu ortaya çok güzel bir iş çıkıyor. Sürpriz yumurtayı beklenmedik bir anda yapıp hediye ettiğiniz için sevgiliniz verdiğiniz emeğin karşılığında çok sevinecektir. Sürpriz yumurtanın bir diğer alternatifi de sihirli yumurta. Sihirli yumurtanın yazısını da aşağıdan okuyabilirsiniz.,

SİHİRLİ  YUMURTA
Sevgisini hissettirmek isteyen ve bunu farklı yollardan yapmayı seven biriyseniz sihirli yumurta size göre bir hediye. Sevgilinize sürpriz hediye kutusu yapmayı planlıyorsanız içine sihirli yumurtayı da ekleyip ortaya şahane bir sonuç çıkarabilirsiniz. Sihirli yumurta tepesinden kırıp sulayarak baktıktan sonra bitkinin yaprağında seni seviyorum yazan ilginç bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum