Open top menu

Anneler günü ne zaman kutlanıyor dediğinizi duyar gibiyim. Anneler günü bu sene 11 Mayıs Pazar günü kutlanıyor. Annelerimiz dünyada ki en değerli insan bizim için. Anne sevgisi de başka hiçbir sevgiyle kıyaslanamaz. Annemize sevgimizi her an dile getiririz ancak anneler günü de sevgimizi dile getirmek için düşünülmüş özel bir gün. Bugün annemizi nasıl mutlu etsek nasıl yüzünü güldürsek diye düşünüyor olabilirsiniz. Annemize bir öpücük versek o bile ona yeter ancak siz annenizi daha çok mutlu etmek için bir hediye vermeyi düşünüyor olabilirsiniz. Anneler gününde ne hediye alınır? , anneler günü hediyesi ne alınır? Diye düşünüyor ve Google’da aramalar yapıp hediye bakıyorsanız bizde hediye mutfak olarak sizler için birçok hediye arasından en güzel anneler günü hediyelerini seçtik. Anneler gününde en güzel hediyeyi vermek istiyorum diyorsanız bu yazımda anneler için en ilginç hediyeler, daha önce görmediği birçok tasarım anneler günü hediyesini sizler için bir araya getirdim. Umarım anneler gününde hediyenizle annenizin yüzünü güldürebilirsiniz. En orijinal anneler günü hediyesi benim olsun derseniz buyurun.

KİŞİYE ÖZEL AKRRİLİK TEPSİ
Evin hamarat annelerine yakışacak bir hediye arıyorsanız kişiye özel akrilik tepsi yaptırıp üzerine anneniz için övgü sözleri yazdırın muhteşem bir hediye olsun. Akrilik tepsi zarif yapısıyla annenizin çok hoşuna gidecek misafirlerine gururla servis yapacaktır. Anneniz için özel bir hediye oluşturduğunuz için hediyeniz iki kat değerli olacaktır. Anneler günü için özel bir hediyedir.ANNEYE ALTIN KOLYELİ HEDİYE SEPETİ
Anneler gününde annenize verebileceğiniz bu hediye sepeti oldukça özel. Bir gül ve kalp altın kolyeden oluşan bu sepet anneniz için hediye edilmeyi bekliyor. Anne ölene kadar kalbinde çocuklarının sevgisiyle yaşar. Sizde annenize kalp şeklinde bu kolye ile sevginizi dile getirin. Annenizin severek kullanacağı ve boynundan çıkartmayacağı değerli bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
HAYVANLAR GEÇİDİ BAHARATLIK
İlginç kişiliğinizi mutfağınıza yansıtmayı seven bir anneniz varsa bu baharatlık takımı çok hoşuna gidecek. İçerisinde hayvan figürleri bulunan baharatlık yemek masanızda oldukça şık duracaktır. Anneler günü hediyesi olarak gidebilecek çok şık bir hediye olacağını düşündüğümüz hayvanlar geçidi baharatlık en ilginç tasarımlı ürünlerden. Bu mutfak hediyesini alarak annenize sürpriz yapabilirsiniz.KİSİYE ÖZEL MERDANE
Annenize güzel bir sürpriz yapmak isterseniz üstüne adını yazdırabileceğiniz merdane çok işine yarayacaktır. En ilginç kişiye özel yılbaşı hediyesini arıyorsanız sizin için düşünmüşler. En ilginç yılbaşı hediyesini annenize vermek isterseniz sadece kişiye özel notunuzu düşebilir ve satın alabilirsiniz. En değişik merdane benim anneme özel olsun diyorsanız en güzel anneler günü hediyesidir.AHŞAP KESME TAHTASI
Bana özel bir kesme tahtası olsa da kimse kullanmasa derseniz kişiye özel bir kesme tahtası düşünmüşler. Kişiye özel kesme tahtası ahşap materyalden oluşup isminize özel işlenmektedir. Anneler gününde de hediye arayışları sürer. Kişiler böyle durumlarda en orijinal hediyeyi alıp hediye etmek isterler. Annenize anneler gününde hediye alabileceğiniz en güzel mutfak hediyesidir.

KAHVE SEVER ANNEYE HEDİYE SEPETİ
Anneniz kahveye düşkün ise bu hediyeyi sevmemesi elde değil. Anneler gününde hediye edeceğiniz bu sepet içinde yok yok doğrusu. Kahve seti, 2 adet kahve yanı bardağı, 1 paket kahve, konuşan çikolata, bir adette anneye özel sertifika bulunmaktadır. Tam bir kahve sever anneye hediye edilecek hediye sepeti. Anneye anneler gününde verilebilecek en özel sunumlardan biri.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL BAHARATLIK SETİ
Annenizi mutlu edip özel hissettirmek isterseniz bunun en güzel yolu kişiye özel ürünlerdir. Annenizin ismini bastırıp hazırlatabileceğiniz kişiye özel baharatlık mutfağına şıklık katacaktır. Kişiye özel baharatlığı anneler gününde hediye ettiğinizde çok sevinecektir. Kişiye özel ürünler anneler günü hediyesi olarak oldukça güzel bir seçimdir.
İSTİRİDYE İÇİNDE GERÇEK İNCİ
Annenize zarif bir hediye vermek isterseniz içinden çıkararak hazırlayabileceği istiridye içinde inci güzel bir seçim olacaktır. Bir inci tanesi kadar değerli annelerimize anneler günü hediyesi ne alınır derseniz inci kolye seti oldukça kibar bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSİM YAZILI NAZAR KOLYE
Anneler gününde annenize değerli ve yıllarca kullanacağı bir hediye vermek isterseniz tamda size göre bir hediye. Annenizin ismiyle anlamlı bir hediye olsun ve nazar boncuğuyla anneniz nazarlardan korunsun. Anneler günü hediyesi olarak oldukça güzel ve kullanışlı bir hediyedir.
 Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SERAMİK AYAKKABI SAKSI
Anneniz çiçeklere bayılıyor ve evde bir çok çiçeği varsa bu hediyeye de bayılacak. Ayakkabı şeklinde daha önce görülmemiş bir saksı annenize hediye edilmeyi bekliyor. Anneler günü hediyesi ne alınır diye sorarsanız seramik ayakkabı saksısı güzel bir seçimdir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KALPLER MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Mutfağın hamaratı annelerimize fotoğraf baskılı ve isim yazılı bir mutfak önlüğü ile gitmeyi düşünmez misiniz. Anneler günü için şirin mi şirin bir hediye. Fotoğraf baskılı bir hediye annenizin belkide daha önce almadığı bir hediye. Anneler günü hediyesi olarak düşünülmesi gereken ayrıca ucuz bir anneler günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
TAVA DUVAR SAATİ
Mutfak annelerin zamanının çoğunu geçirdiği yerlerden. Anneler için mutfaklarının tasarımı da önemli. Annenize mutfak için tasarlanmış bir duvar saati hediye ederek mutfağını renklendirebilirsiniz. Anneler günü hediyesi olarak renkli ve tasarım bir üründür. Annelerin mutfaklarına tasarım bir ürün yakışır doğrusu.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum