Open top menu

El yapımı hediyeler içinde emeğinizi barındırdığı için kat kat daha değerli hediyeler. Kalplerden oluşan el yapımı göz nuru bir hediye ile sevgilinizi özel hissettirmek istemez misiniz? Son günlerde bloglarda popüler olan kalplerden pano yapımını bende sizlere göstermek istedim. Kalp şeklinde kesilmiş kağıtlar bir araya geldiklerinde çok hoş bir tasarım ortaya çıkmış. Sevgiliye el yapımı pano nasıl yapılır diye soruyorsanız yapımı çok basit diyebilirim.
Gerekli malzemeler: fotoğraf çerçevesi, beyaz karton, renkli kağıt, makas, uhu.
El yapımı panoyu nasıl yaparız. Kalplerden el yapımı panoyu yapmak için çerçevemizin arkasını açıp içine kestiğimiz beyaz kartonu koyuyoruz. Sonra kalp delgeç tada makasla kalpler kesiyoruz. Sonrasında ise birçok modelden birini yapmaya başlayabilirsiniz. Yani burada yaratıcılığınız ve maharetiniz öne çıkıyor.

Romantik insan her yerde kendini belli eder. Evinizde de romantikliğinizi kavuşturmak
isterseniz kalplerden el yapımı pano oldukça kolay bir tasarım. Bu örnekte kalplerden bir bütün oluşturmuş ve göze oldukça hitap ediyor. Beyaz renk oturma salonunuza oldukça yakışacak bir el yapımı pano olacaktır.

Renkli kalpleri siyah karton üzerine dizayn ederek kalplerden el yapımı panoya farklı bir yorum getirebilirsiniZ. Renkli bir kişiliğiniz var ve bunu odanıza yansıtmak istiyorsanız size göre bir pano seçimi olacaktır.

Bu da benim tasarladığım kalplerden oluşan panom. Biraz yorum katarak post-it misali bir pano tasarladım. sevgiliye el yapımı hediye olarak düşünülebilir. 0 yorum