Open top menu


Sevgiliye yapılabilecek el yapımı sürpriz hediyeler yazıları arasında en iddialı sürprizi sizler için yazmaya karar verdim. Sevgilinize seni seviyorum sözünden daha özel bir söz varsa oda seni sevmemin nedenlerini sıralamak olabilir. Sevgiliye sürpriz konusunda çokça yazı var ancak bunların en duygu yüklü olanı seni sevmemin 52 nedeni sürprizi olacaktır. İnsan sevildiğini bilmek ister en çokta bunu sevdiği insandan duymak hoşuna gider. Seni sevmemin 52 nedeni sürprizi 52’li iskambil kağıtlarının arkasına yazacağınız seni seviyorum çünkü......  diyerek türetebileceğiniz cümlelerden oluşuyor. Hepsi bir araya gelince manevi değeri yüksek el yapımı hediye yapmış oluyorsunuz. Sevgiliye yapılan sürprizler karşı taraf için oldukça değerli ve özel hissettiren bir şeydir. Sizde sevgilinizin önüne manevi değeri olan el yapımı bir sürprizle çıkmak isterseniz bunun en orijinal yolunu bu sürpriz olabilir. Yabancı bir sitede dolaşırken bulduğum bu sürpriz fikri sizinle paylaşmak istedim. 
Gelelim el yapımı sürprizimizin yapılışına.
Gerekli malzemeler: 52’li iskambil kağıdı, beyaz kağıt, delgeç, klips
SENİ SEVMEMİN 52 NEDENİ KARTLARI
Hediyenizi orijinal bir sunumla vermek isterseniz  hediyemutfak olarak bu hediyenin hazır halini satıyoruz. İçindeki nedenleri ister biz dolduralım isterseniz nedenleri siz gönderelim yada kendiniz yazarak hediyeniz sizin elinizden çıksın.
FİYAT BİLGİSİ VE SATIN ALMAK İÇİN
0507 876 88 06  Whatsapp tan bize yazabilir yada Telefon ile arayabilirsiniz....


SENİ SEVİYORUM ÇÜNKÜ SÖZLERİ KUTUSU
Seni sevmemin nedenleri sürprizi son zamanların en popüler sürprizi olmaya devam ediyor. Sevdiğimiz insana onu neden sevdiğimizi söylemek kadar romantik ve aşkımızı gösteren başka birşey olamaz herhalde. Sizde seni sevmemin nedenleri diye sözcükleri sevgilinize sıralamak istiyorsanız içinde 100 adet notun bulunduğu bu kutuyu sevgilinize hediye edebilir ona romantik anlar yaşatıp duygulandırabilirsiniz.
Satın Almak İçin Tıklayın...Yapılışı: Her iskambil kağıdının arkasına sözleri yazabilmek için beyaz kağıt kesip yapıştırıyoruz ve sözleri yazıyoruz. Sonra bu kağıtları delgeç ile delip metal halka klipsle bir arada tutuyoruz. İşte seni sevmemin 52 nedeni sürprizimiz hazır.


Sevgilinize aşkınızı vosvoslarla anlatın...
Plakasına yazı yazılarak aşkınızı anlatabileceğiniz vosvoslar artık revaçta. Vosvoslara bayılmayan var mı bilemiyorum ama romantik ve sempatik bir hediye olacağına eminim. Ön ve arka plakasına istediğiniz yazıyı yazdırarak oluşturabileceğiniz bu aşk kutusu sevgiliye sevgililer günü , doğum günü ve yıldönümü gibi özel günlerde hediye edilebilecek çok hoş bir hediye. Renk seçeneği neler derseniz  siyah, beyaz, kırmızı, pembe, mavi, ve sarı renkler mevcut. 10 cm ve 13 cm boyutlarında iki seçeneği olan metal arabalar şık hediye kutusu ile gönderilmektedir. Sevgiliye isim yazılan vosvoslar ile evlenme teklifi edenlerde var hatta. Doğum günü partileri bebek mevlütleri, kınalar için toplu siparişte almaktayız. 
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06

Sevgilinize el yapımı fotoğraf albümü yaptırın...
Sevgiliye explosion box denilen fotoğraf albümleri yapmak son zamanların modası oldu. Hem hatıralarınızı bir kutuda toplayacak hemde aşk sözleriyle sevgilinizi mest edeceksiniz. Kutunun kapağını açtığınız zaman kutu patlıyor ve ortaya sayfaları dökülüyor. Sevgilinize hiç görmediği ilginç bir hediye vermek isterseniz bu hediyeyi düşünebilirsiniz. Bu hediyeyi hediyemutfak ekibi olarak sizlere hazırlıyoruz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak isterseniz mail adresimiz : hediyemutfak@gmail.com telefon ile bilgi için : 0507 876 88 06 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Patlayan kutunuzu isterseniz vosvoslu araba seçeneği ile satın alabilirsiniz


0 yorum