Open top menu

Anneler gününün gelmesiyle herkesi bir telaş almaya başladı. Anneler günü ne zaman kutlanıyor diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Her yıl mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan anneler günü bu sene 11 Mayıs Pazar günü kutlanıyor. Hediye alma konusu annelere olunca herkes daha özenilmiş hediyelerle annesine gitmek istiyor. Annelerimizi bu gün şımartmak, duygulandırmak istiyoruz. Bizde size anneler günü için hediye fikirleri nelerdir bu konuda önerilerde bulunuyoruz. Annelerimiz bizde hakkı en çok olan ve bizi sonsuz sevgisiyle seven en değerli yanımız. Sebebi varlığımız, biricik meleğimiz annelerimizi bu günde özel hissettirmek için ne yapsak az gelir. Güne bir Pazar kahvaltısıyla başlayıp onu ne kadar sevdiğimizi söyleyerek hediyemizi verebiliriz. Biricik annelerimize hediye seçiminde bulunurken çokça düşünmemiz gerekli. Annemize mutfak hediyeleri dışında kullanabileceği bir hediye edebiliriz örneğin. Anneler günü için hediye fikirleri neler olabilir? örneğin annenize el yapımı bir hediye yapabilirsiniz. Eminiz kendi emeğinizle yaptığınız için manevi değeri çok yüksek olacak ve annenizi duygulandıran bir hediye olacaktır. Anneler günü hediye fikirleri arasında benim en iddialı bulduğum güzel bir takı olacaktır. Malum kadınlar takıya bayılır bu sebeple kesinlikle beğenerek kullanacağı bir hediye olacaktır. Anneler günü alınabilecek hediye fikirleri yazımı burada sonlandırıyor ve bütün annelerin anneler gününü kutluyor.

ANNEME SEVGİ KULESİ
Anneler gününde annelerimizi ne yapsak da mutlu etsek diye düşünüyorsanız bu ürün tam size göre. Üzerinde seni herşeyden çok seviyorum yazan kutular  ve içindeki binbir türlü hediyeler ile anneniz mutlu olmasında ne yapsın. İçinde kolye, ayna, mum ,drajeler ve anneler gününe özel çikolatalar bulunan anneme sevgi kulesi anneler günü için hediye fikirleri içinde en iddialısı.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL BAYAN CÜZDANl
Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri elbette ki cüzdanlar. her an yanından ayırmadıkları cüzdanı annenizin ismine özel hazırlatabilir hediyenizle annenizi özel hissettirebilirsiniz. Kim istemez ki üzerinde kendi ismi yazılı olan bir cüzdan kullanmayı. Kaliteli deriden üretilmiş kişiye özel bayan cüzdanı oldukça şık bir anneler günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ANNEYE ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVE
Fotoğrafların anlık mutluluklar yaşatır. Anneler günü için hediye fikirlerinden biri de annenize özel ahşap çerçeve olabilir. Evlendiniz yada okul için evden ayrıldınız, annenize yokluğunuzda hasret gidereceği bir hediye vermek en doğrusu olacaktır. Üstün işçilikle oldukça güzel bir çerçeve anneniz için hazırlanıyor.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSİM YAZILI SONSUZLUK KOLYE
Modası geçmeyen bir aksesuar varsa o da isim yazılı altın kolyelerdir. Annenizin sonsuz sevgisine karşılık olmasa da ona sonsuzluk işareti olan bir isim yazılı kolye ile gittiğinizde çok sevinecek ve gururla kolyesini taşıyacaktır. Annenize hala anneler günü hediyesi bulamadıysanız çok düşünmeden kolyeyi satın alın derim. Beğenilme oranı yüksek bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
CANIM ANNEM KAVANOZU
Annenize sevginizi her an söylemek isteriz de öyle süslü cümleler kuramayız. İşte annenize her gün bir mesaj içeren bu kavanoz en çok satan anneler günü hediyelerinden biri. Canım annem kavanozu ile anneniz siz yokken dahi mesajlarını okuyacak ve mutlu olacaktır. Anneler günü hediyeleri arasında gezinip de anlamlı bir hediye bulamadıysanız canım annem kavanozu hem ucuz hem duygu yüklü bir hediye seçimi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ANNEYE AHŞAP KUTULU ÇİKOLATA
Bayanların çikolataya düşkünlüğü ortada. Annenize ahşap kutuda çikolatayla tatlı mı tatlı bir hediyeyle gitmek ne de güzel olur. Üzerinde yazdırdığınız mesajla özel bir hediye halini alıyor. Hatta yemeye kıyamayacağı bir anneler günü hediyesi olacaktır. Annenize şık ahşap kutusunda gönderilmektedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum