Open top menu

Dünyaya geldiğimizden bu yana üzerimizde ilgisi, sevgisiyle bizi koruyup kuşatan biri var ise oda annelerimizdir. Anneler çocukları her ne yaparsa yapsın her daim çocuklarının arkasındadır. Melek kalbiyle bizim üzerimizde gölgesi vardır ve her koşulda bizi korumaya hazırdır. Birinin her koşulda yanınızda olduğunu bilmek öylesine huzur vericidir ki annelerimiz bunu içgüdüleriyle kendine rol biçmiştir. Anne olmak öyle kolay bir iş değildir. O yüzden anne olmayan anlamaz denilen çok şey vardır. Bir kadın anne olduktan sonra annesine daha çok minnet duyar. Annesi yanında olsun ya da melek olup uçsun her daim annesi gönlünden düşmez ve annesine olan minnettarlığını ancak kendi çocuğuna verdiği sevgiyle ödeyebilir. Annelerin hakkı ödenmez elbette. Ancak evlatlık olarak ona yakışır bir çocuk olmak annemize verebileceğimiz en güzel hediyedir. Annemize olan sevgimizi her an ona hissettirmek de boynumuzun borcudur. Annemize sevgimizi iletebileceğimiz bir özel gün vardır ki o da anneler günüdür. Anneler günü tüm dünyada kutlanan ve bu sene ülkemizde 11 Mayıs Pazar günü kutlanacak. Anneler gününde annemiz için uğraşıp o gün annelerimizi el üstünde tutmalıyız. Anneler gününde bir hediyeyle gitmek adettendir. Anneler gününde ne hediye alınır? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Anneler gününde alınacak hediyenin büyüğü küçüğü olmaz ancak sıradan bir hediyeyle gitmek yerine annenizi şaşırtacak ilginç bir hediye verirseniz daha güzel olur. Hediyemutfak.com olarak anneler gününde ne hediye alınır? sorusunu ortadan kaldıracak bir yazıyla karşınızdayız. Birbirinden farklı ve başka yerde göremeyeceğiniz hediyeler, anneler gününde ne hediye alınır yazımda sizleri bekliyor. Bende lafı fazla uzatmadan bütün annelerin anneler gününü şimdiden kutluyorum ve sizi yazının devamını incelemeye bırakıyorum.

EVİMİZİN KRALİÇESİNE ÖZEL SAATLER
Her evin bir kraliçesi vardır. Evinizin kraliçesine evin  duvarına asabileceği fotoğraflarınızın olduğu bir saat hediye etmeyi düşündünüz mü ? Tasarım olarak diğer saatlere fark atan ilginç ve kişiye özel bir saat. Evinizde fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz ve anneler günü hediyesi olarak çok beğenileceğini düşündüğüm bir hediye seçimidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ANNELER GÜNÜNE ÖZEL DEFTER
Her annenin bir tarif defteri mutlaka vardır. Annenize bir tarif defteri hediye etmek aklınıza gelir miydi? Tasarımı ve kalitesiyle adından çok konuşturacak bir hediye olacaktır. Annenize bir not da düşebilir böylece hediyenizi daha özel kılabilirsiniz. Anneler gününde ne hediye alınır diye düşünmeye son verecek türde bir hediye olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda ucuz anneler güünü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ANNEYE ÖZEL AHŞAP KESME TAHTASI
Anneniz mutfakta hamaratlığını konuşturuyor ve bu böyle biliniyorsa tam da aradığınız bir hediye bu. Kişiye özel hazırlanan ahşap kesme tahtası annenizin mutfağına oldukça yakışacaktır. Anneler günü için tasarımına göre oldukça ucuz bir anneler günü hediyesi olacaktır. Anneler günü için uzun yıllar kullanılacak bir hediye.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
PIRLANTA MELEK KANATLI KALP KOLYE
Melek kalpli annelere yakışacak bir hediye arıyorsanız buyurun. Anneler her kadın gibi takıya düşkündür. Şu aralar indirimde olan bu kolye gerçek altın ve pırlantadan yapılmıştır. Pırlanta sertifikasıyla gönderilen bu kolye anneler gününde alınabilecek çok güzel bir hediye diye düşünüyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL ÇAY BARDAĞI SETİ
Kişiye özel ürünler kullanmak keyifli ve bir o kadar özel hissettiren bir şey. Annenize anneler gününde bir sürpriz yaparak çay takımını her aile ferdinin adına özel hazırlatabilirsiniz. Herkesin birer kupa bardağı olur evlerde. Artık çay bardakları da kişiye özel hazırlanıyor. Çay keyfine düşkün annenize yapabileceğiniz sürpriz anneler günü hediyesi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum