Open top menu

Anneler günü yaklaştıkça anneler günü hediyesi arama telaşları da başladı. Yalnız hediyenizi satın almak yerine kendiniz yapmaya ne dersiniz. El yapımı anneler günü hediyesi başlığı altında annenize yapabileceğiniz çokça hediye var. Maddi durumunuz hediye almaya el vermiyor yada annenize manevi değeri yüksek bir hediye vermek isterseniz tamda size göre bir yazı olacağını düşünüyorum. Anneye yapılabilecek sürpriz bir hediye arıyorsanız buyurun yazımın devamına. Annenize anneler gününde el yapımı hediye kartı hazırlayabilirsiniz örneğin. Ya da hali hazırda satılmakta olan canım annem kavanozunu evde yapmayı deneyebilirsiniz. Ne yaparsanız yapın anneler gününde el yapımı bir hediye manevi değeri yüksek ve annenizin çok daha seveceği bir hediye olacaktır.  Anneler gününe el yapımı hediye ne olabilir daha detaylı incelemek için buyurun. El yapımı anneler günü hediyesi ne olabilir daha fazla uzatmadan yazımın devamına bırakıyorum.

Annenize Işıklı Kalp Fotoğraf Panosu Yaptırın...
Anneler gününde annenize fotoğraflardan oluşan bu ışıklı kalp fotoğraf panosunu yaptırmayı düşünebilirsiniz. 69 fotograf ile hazırlanan bu pano led ışıklarla çevrilidir. Hatıraları gözler önünde bulunuracak ve salonunuza yakışacak bu ışıklı panoyu kolayca sipariş verebilmek için bizlere whatsapp tan ulaşabilirsiniz.
Telefon : 0507 876 8806
Whatsapp :  0507 876 8806


ANNELER GÜNÜNE ÖZEL SET 
Anneye kayınvalideye en güzel anneler günü hediyesi bu set olabilir. Çanta boy yasin özel kutulu inci tesbih ve taşlı zikirmatik özel hediye çantasıyla çok ince düşünülmüş bir hediye. Annelerin duası her zaman üzerimizde olsun isteriz. Özel mevlütlerde annemiz şıkır şıkır setiyle etsin dualarını. Annemizi özel hissettirecek ve yanından ayırmak istemeyeceği bir anneler günü hediyesi
FİYAT 50 TL KAPIDA ÖDEME MEVCUT SİPARİŞ 0507 876 8806 


Annenize patlayan fotoğraf albümü yaptırın...
Annenize fotoğraflarınızın bulunduğu bir albüm hediye etmek isterseniz çok orjinal bir albümümüz  var. Adından da anlaşıldığı üzere kapağı açılınca sayfaları yere serilen bir albüm bu. 15 adet fotoğraf ve 1 mesaj bölümünden oluşan bu albümü yaptırmak isteyenler 4 gün önceden bize ulaşmalılar. Annenize anneler günü hediyesi olarak bu albümü yaptırmak isteyenler için iletişim bilgilerimiz aşağıdadır.
Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak isterseniz mail adresimiz : hediyemutfak@gmail.com telefon ile bilgi için : 0507 876 88 06 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz. 
                                     

Dantelden El Yapımı Mumluk Yapımı
Bittiğinde el yapımı olduğuna inandıramayacağınız bir mumluk olacağını düşündüğüm bu mumluk yapımından bagsedeceğim sizlere. Dantelden yapılan bu mumluk için malzemeyi nasıl temin ederim derseniz iki yolu var. Ya evde siyah ipten dantel örmeniz lazım ya da eminönünde bulabileceğiniz küpür danteller mevcut. Hatta metresi 5 tl gibi bir şey. Bir su bardağının etrafına bu danteli slikon tabancası yapıştırabilir veya iğne ile sıkıca gererek dikebilirsiniz.


Deniz kabuklarından çerçeve yapın
Annenizle en özel fotoğrafınızı koyabileceğiniz bir çerçeve nasıl da güzel bir hediye olur dimi. Yapmanız gereken  bir milyonculardan deniz kabukları satın almak ve hazır bir çerçeveyi deniz kabuklarıyla süsleyerek böyle muhteşem bir hediye ortaya çıkarmak.
Renli iplerden şık vazolar tasarlayın
Annenize güzel çiçekler aldınız ee vazosunu da kendiniz tasarlasanız güzel olmaz mı? İhtiyacınız olan malzemeler renkli ipler yapıştırıcı ve bir şişe. Ortaya çıkan şey gördüğünüz gibi çok güzel. Annenizin artık iplerini değerlendirip güzel bir el yapımı  anneler günü hediyesi ortaya çıkarabilirsiniz.

Poşet çaylar için çerçeve yapın
Anneye hediye edilebilecek pratik ve kullanışlı bir hediye olan sallama çay çerçevesinin yapımı çok basit. Mukavvadan maket bıçağı ile yuvarlak bir çerçeve çıkarıyoruz ve ahşak pandalları yapıştırıyoruz ve boyuyoruz poşet çayları da tutturduktan sonra annenizi şaşırtma vakti.

El yapımı anneler günü hediyesi : Canım annem kavanozu
Biricik annelerimize sevgimizi göstermenin türlü türlü yolu var. Gidip boynuna sarılıp onu sevdiğimizi söylemek, ona küçük bir hediye vermek gibi. Anneler gününde öyle bir el yapımı hediye göstereceğim ki günler boyunca annenize sevgi dolu anlar yaşatacak. Hem annenize duygu yüklü bir hediye verecek hemde bütçenizi zorlamadan ucuz anneler günü hediyesi yapmış olacaksınız.
Canım annem kavanozu nasıl yapılır?
Malzemeler : Süslü karton kutular ya da süslenmiş bir kavanoz, notları yazacağınız renkli kağıtlar.
Yapılışı : evde bir kavanoz bulup dışına yapıştıracağınız renkli bir kağıdın üzerine canım annem kavanozu yazın ve kurdeleler ile süsleyin.
İçine aynı boyutta kalp şekilli yada daha basit olsun isterseniz dikdörtgen şeklinde kağıtlar kesin.
Sıra geldi notlara , annenize hitap şekilleri ona iltifatlarınız, seni seviyorum çünkü.... , annenize övgü sözleri gibi kelimelerle kağıtları doldurabileceğiniz kadar yazın. Böylelikle canım annem kavanozunu hazırlamış bulunuyoruz.

El yapımı anneler günü hediyesi : Fotoğraf negatifinden lamba
Anneler gününde annenize nostaljik bir el yapımı hediyeyle gitmek istemez misiniz? Annenize daha önce hiçbir yerde görülmedik otanttik bir lamba hediye etmiş olacaksınız. El yapımı anneler günü hediyesi biraz özveri ve emekle beklenmedik ve şaşırtan bir sürpriz anneler günü hediyesi olacaktır. Eski fotoğraf makinelerini hatırlayanınız vardır elbet. Fotoğraf çekmek için 24'lü film negatiflerini takar ve fotoğrafları öyle çekerdik. Eğer eskiden kalma film negatiflerini saklıyorsanız çok güzel bir el yapımı anneler günü hediyesi hazırlama şansınız var demektir.
Fotoğraf negatiflerinden lamba nasıl yapılır? 
Malzemeler : film negatifi, ikea'dan buzlu cam lamba, fırça ve yapıştırıcı.
Yapılışı : yapımı çok basit olan anneler günü hediyesi için ilk olarak şeffaf tutkal ile buzlu cam lambayı tutkallıyoruz ve film negatiflerini yatay ya da dikey olarak yapıştırıyoruz. Taşan tutkalları spatula yardımı ile aıyoruz ve kuruduktan sonra film negatiflerinden lamba hazır demektir.

El yapımı anneler günü hediyesi : Origami gül yapımı
Anneler ve bütün kadınlar birer çiçektir. Özel günlerde çiçek hediyesi oldukça popüler. Ancak el yapımı, origamiden gül yapılacağını biliyor muydunuz?Annenize el emeği göz nuru bir anneler günü hediyesi ile gitmek isteyenler için oldukça ilgi çekici bir önerimiz var. Anneler gününden önce hazırlayarak annenize anneler gününde sürpriz yapabilir ve annenizi hem şaşırtıp hem sevindirebilirsiniz.

Origamiden gül nasıl yapılır?
yukarıda vermiş olduğum video origamiden gül nasıl yapılır gayet açıklayıcıdır. Yapılışını izleyerek aynı zamanda yapabilir ve annenize şık bir el yapımı hediye verebilirsiniz.

El yapımı anneler günü hediyesi : Sürpriz yumurta 
Annenize el yapımı ve yapılışı basit bir hediye vermek istemez misiniz. Öyle güzel bir hediye ki içinden sevgi fışkırıyor. Anneniz hediyesini aldıktan sonra kırarak içinden notunu alıyor ve sonra da sizin bir öpücüğünüzle anneler günü kutlanmış oluyor. Annemize illa ki maddi boyutu olan bir hediye vermemiz gerekmiyor. Manevi yönü yüksek el yapımı bir anneler günü hediyesi de anneler gününün güzel bir sürprizi olacaktır.
Sürpriz Yumurta Yapımı : 
Sürpriz yumurtanın yapılışı çok basit , yumurtamızı kırmadan uç kısmından iğne ile deliyoruz. sonra buradan yumurtayı akıyor içi boşalınca kurutuyoruz. sonra dilediğimiz gibi boyuyor ve içine yollamak üzere seni seviyorum yazarak kağıdı hazırlıyoruz. İşte bu kadar basit bir el yapımı anneler günü sürprizi.

El yapımı anneler günü hediyesi : mesajlı mandal
Annenize sürpriz anneler günü hediyesi vermek istemez misiniz. Sürprizin büyüğü küçüğü olmaz el emeğinizle yapmış oladuğunuz her şey annenizi sevindirmeye yetecektir. anneler günü hediyeniz manevi yönden değerli bir hediye olsun istiyorsanız bu hediye yapımı çok basit bir sürpriz.

Mesajlı mandal nasıl yapılır?
sürpriz için gerekli malzemeler görüldüğü gibi ahşap mandal, kağıt ve siyah kırmızı kalemdir. öncelikle altına ve üstüne kağıtları yapıştırıyoruz sonrasında bir kağıda aynı boyutlarda seni seviyorum yazıp açıkken gözükecek şekilde yapıştırıyoruz . sonrasında mandalın alt kısmına mesajınız var yazıyoruz ve hazır olmuş oluyor.
ANNEYE ALINABİLECEK HEDİYELER

Annelerimiz bizleri bugüne getiren ve üzerimizdeki emeği en çok olan insan. Anne hakkı ödenmez ve annemize ne yapsak az gelir. Annemizi üzmemek ve annemizi mutlu etmek en birinci vazifemiz. Annemizin dünyaya geldiği gün bizimde bu hayatta var olmamızı sağlayan gün ve bu yüzden çok önemli. Annemizin doğum gününde ona çok özel bir hediyeyle gitmek istiyorsanız yazımın devamındaki hediye seçimlerime bir göz atın. Annelerimiz için kutlamamız gereken bir diğer özel gün ise elbetteki anneler günü. Anneler günü annelerimize duyduğumuz sevgiyi ve minnettarlığımızı dile getirebileceğimiz özel günlerden biri. Annemize anneler gününde el yapımı hediy dışında güzel bir anneler günü hediyesiyle gitmek istiyorsanız hediye seçimlerimi incelemek için yazımdan ayrılmayın...
İLK ANNELER GÜNÜ ÖNLÜĞÜ
Anneler gününü ilk defa kutlayacak anneye bebeğinin tatlı bir mesaj verebileceği bu önlük çok güzel bir hediye. Burada iş babaya düşüyor. Babasının sipariş verdiği önlükle annesine sürpriz yapmış olan bebekte ilk anneler gününü böyle şirin kutlamış oluyor. ilk anneler günü hediyesi olarak hediyenizin yanında bu önlüğü de almanızı tavsiye ediyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..
BENİM ANNEM MELEK KUPASI
Cennetin ayaklarının altında olduğu her anne tabiki birer melektir. Annenize duygusal bir hediye vermek istiyorsanız benim annem melek kupa bardağı güzel bir fikir olacaktır. Tasarımı ve verdiği mesajla annenizi duygulandıracak ve onu özel hissettirecek güzel bir hediye olacaktır. Anneler günü hediyesi ne alabilirim diyen siz çocuklara önerim bu kupa bardak.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..
MESAJ BASKILI TİŞÖRT ANNEYE ÖZEL
Annenize tasarım bir tişört hediye etseniz ne mutlu olurdu ve gururla giyerdi değil mi? Üzerinde mesajların bulunduğu bu tişört anneler günü için özel hazırlandı. Kalbinin içinde onca güzel duyguyu barındıran annemize olan duygularımızı dile getirebileceğimiz bir hediye. Anneler gününe özel tişört.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın.
GÜLEN YÜZ AİLE TİŞÖRTLERİ
Aile olarak giyebileceğiniz bu tişörtler çok esprili değil mi? Sürekli gülen ve gülmekte keyif alan ailelere önerebileceğim güzel bir hediye daha. Anne baba ve çocuk olmak üzere 3 adet gelecek olan tişörtler %100 pamuktur. Çocuk tişörtü kıza ve erkeğe de uygundur. Bedenlerini ayrı ayrı seçip sipariş verebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..
 MELEK ANNEM YASTIĞI
Üzerinde mesajınızın bulunduğu bu yastık yıllarca saklanacak bir hediye. Aklınıza bir mesaj gelmiyorsa örnek bir mesajda sitede mevcut. Melek anne yastığı, onlarca kalp bir melek ve yazısı ile annenize özel olarak hazırlanmaktadır. Annenize duygularınızı gösterebileceğiniz özel bir hediye olacağını düşünüyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..

HAYAT AĞACI DÖRT İSİMLİ KOLYE
Ailesini kalbinde taşıyan annenize bu kolyeyi vererek ona anlamlı bir hediye edebilirsiniz. Anneler günü yaklaşınca anneye ne hediye alınır , ucuz anneler günü hediyeleri neler gibi sorularla baş başa kalırsınız. Annenize altın bir kolye hediye etmek istiyorsanız bunun en ucuz yolu hayat ağacı kolye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..

 CANIM ANNEM KUPA BARDAK
Ucuz anneler günü hediyesi arayanlardan iseniz paranıza değecek orjinal bir hediye öneriyorum sizlere. Hem fotoğraf hem yazı bastırabileceğiniz bu kupa bardak annenizin çay keyfini mutlulukla yapmasını sağlayacak. Manevi yönden değerli bir hediye olacak ve kullandıkça siz aklına geleceksiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..

ANNEYE MESAJ VE FOTOĞRAF BASKILI YASTIK
Her an bizi aklından çıkarmayan annemize sate baktıkça mesajınızı görebileceği bir hediye vermeye ne dersiniz. Anneye hediye edilebilecek hediyeler arasında benim favorim fotoğraf baskılı ürünler. Hem  hatıralarınızı yaşatıyor hem de evinize güzel bir dekor oluşturuyor. Annenizin mutfağına asabileceği manevi yönden değerli özel bir hediye.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..

ANNEYE FİNCAN TAKIMI 
Annenizin eşe dosta kızımın , oğlumun hediyesi diyerek kahve ikram edeceği şık bir fincan takımı. Kütahya marka rengarenk bu model annenize yakışacak bir hediye olacaktır. Anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde annenizi sevindirmek isterseniz bu fincan takımı sizler için onca model arasından seçtiğim şık bir model.
ANNEYE MEKTUP
Annenize manevi ve duygu yüklü bir hediye vermeyi planlıyorsanız ona bir mektup yazmayı düşünebilirsiniz. Ancak hediyeniz daha orijinal olsun derseniz fotoğraf baskılı bu mektuba bir bakın. Benim kelimelerle pek aram yoktur derseniz hazır metni bulunmaktadır. Annenizle bir fotoğrafınızı bastırarak hazırlatacağınız bu mektup hatıra olarak saklanabilecek özel bir hediye halini alacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..
ANNEYE ÖZEL KASELİ KESME TAHTASI
Annenizin salatası meşhur ise ona salatasını daha kolay yapabileceği pratik bir kesme tahtası hediye edebilirsiniz. Üzerine mesajınızı yazdırarak özel bir hediye hazırlatabilirsiniz. Annenize her zaman alabileceğiniz bir hediyedir. Üstü kesme tahtası altı ise cam kasedir. Mesaj yazılı olduğu için diğer hediyelerden ayrılmakta ve daha duygu yüklü bir hediye olmaktadır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSTRİDYE İÇİNDE İNCİ KOLYE
İnci kolye zarif bayanların severek kullandığı mücevherlerden biri. Annenizin zerafetine yakışacak türde bir hediye arıyorsanız inci kolye aradığınız hediye. Gerçek istiridye içinden çıkararak özel haznesine koyuyorsunuz. Küpe ve yüzüğüyle bir takım halinde size geliyor. Anneye ne hediye alınır diye düşünüp  takı konusunda karar kıldıysanız ucuz kolye modellerinden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..
İSİM YAZILI CÜZDAN
Hediye olarak bir cüzdan düşünüyorsunuz ancak kaliteli bir cüzdan nereden bulabilirim diyorsanız buyurun. Annenize değerli ve sadece onda olan bir hediye verebilirsiniz. Cüzdanın farklı renkleri mevcuttur. Cüzdanın markası zenga olup hakiki deriden üretilmiştir. Annenize uzun yıllar kullanabileceği kaliteli bir cüzdan hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

PIRLANTA ANNEM KOLYE
Annem kelimesi ve sonsuzluk işaretinin birleşmesiyle çok özel bir kolye tasarlamışlar. Hepimizin anne sevgisi kalbinde sonsuzdur ve her çocuk sonsuza dek annesini sever kalbinde taşır. Annenize pırlantalı bir kolye hediye etmeyi planlıyorsanız altından yapılan bu kolye oldukça zariftir. Annenizin gururla taşıyacağı bir kolye olacaktır. Değerli bir hediye olmasına karşın ucuz bir doğum günü hediyesi olacaktır. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın..

This is the most recent post.
Önceki Kayıt

0 yorum