Open top menu

Erkeğe alınabilecek ilginç hediye önerilerimle tekrar merhaba. Bu yazımızda hayatınızdaki en önemli erkeğin doğum gününde, yıl dönümünde, sevgililer gününde belki babalar gününde alabileceğiniz hediyelerle karşınızdayız. Farklı,şaşırtıcı ve "vay be dünya üzerinde ne kadar farklı hediyeler varmış" dedirtecek ilginç erkek hediyelerini inceleyeceğiz. Şimdiye kadar sürekli süprizler ve değişik hediyeleri alan sizseniz ve bu sefer siz nasıl farklı bir hediye alıpta erkek arkadaşımız şaşırtabilirim diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. Ya da hediye almadan dahi erkek arkadaşınızı nasıl şaşırtabilirsiniz? İlginç ve farklı hediye önerilerime geçmeden önce erkek arkadaşınızı özel günlerde şaşırtacak önerilerimi okumanızı tavsiye ediyorum.

Örneğin sabahları arabayla sehayat eden bir sevgiliniz varsa, ya radyodan ya da müzik cdsinden illaki birşeyler dinliyordur. Sürekli dinlediği radyoyu biliyorsanız sabah güne başlarken radyo kanalına bağlanarak ona bir şarkı gönderebilir ya da arabasında bir müzik listesi varsa ondan habersiz beraber dinlediğiniz şarkılarla doldurup sürekli dinlediği disk ile değiştirebilirsiniz. Buda ona sürpriz olur. Ya da arabasının torpido gözüne içerisinde sizin duygularınızı ya da son zamanlara beraber geçirdiğiniz çok özel bir günü yazarak bırakabilirsiniz. Beraber yaşıyorsanız, akşam için onun çok sevdiği yemekleri hazırlayıp, hoş bir müzik ve mum ışığında başbaşa yemek yiyebilirsiniz. Ardından seçtiğiniz romantik bir filmi izleyerek tüm günü beraber geçirebilirsiniz. Tüm bu güzel ve unutulmayacak anları yaşadıktan sonra günü asıl konusu erkek arkadaşa hediye vermek, bu son aşama o günü hiç unutturmayacak cinste bir hediye olduğunda unutulmaz bir gün yaşamış olursunuz. Peki erkek sevgiliye ya da eşe ne hediye alınır? Bu kadar özel anı yaşadıktan sonra sıradan bir hediye alıp günü sıradanlaştırmak yerine ona çok farklı bir hediye alarak sevdiğinizi şaşırtabilirsiniz. Zaten uzun süredir birlikteliğiniz var ise erkek arkadaşınıza gömlek,cüzdan,kalem ve ayakkabı gibi eşyaları hediye olarak vermişsinizdir. Bu yüzden erkeğe ilginç ve farklı hediye almak onu daha çok mutlu edebilir. 

Bayanların hediye konusunda aklını karıştıran bir diğer soruda, erkeğe kullanışlı bir hediye mi? yoksa ilginç  hediye mi? almalı.Bence daha önce aldığınız sıradan hediyeler ile kullanışlı hediye konusundaki kontenjanı doldurmuş olmalısınız. Bu yüzden bu seferki hediyeniz ilginç ve sıradışı bir yapıda olmalı. İlginç dediysem çokta aşırıya kaçmadan onunda sevebileceği cinste ve işine yarayan
 birer süs eşyası olarak kullanabileceği ilginç erkek hediyeleri onu mutlu edebilirsiniz. Hediyelerin nerede satıldıklarına ve hem kullanışlı hemde ilginç erkek hediye önerilerime geçmeden önce son yılların en popüler erkeğe alınabilecek hediyelerini sizlere saymak istiyorum. İçecek şapkaları,yılın en yakışıklı erkeği sertifikası, donan bardaklar, yazılı ödül kupaları, sihirli bardaklar son yıllarda erkeklere alınabilecek en yaratıcı hediyelerdir. Şimdi önereceğim ürünlerin fotoğrafına tıklayarak nerede satıldıklarını ve ne kadar olduklarını öğrenebilirsiniz...


YILIN EN İYİ SEVGİLİSİ OSCARI
Sevgiliniz çok romantik, şu bir sene de sizi mutlu etmek için elinden geleni yaptı. Sizde bunların karşısında onu ödüllendirmeye ne dersiniz. Eminiz böyle bir şey onuda gururlandıracaktır. Sevgilinizin yıllarca sergileyebileceği bir ödül olacaktır. Sevgilimi ne yapsam da mutlu etsem diye düşünüyorsanız size göre sevgiliye  ilginç hediyelerden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÇOK SEVİYORUM DRAJELERİ
Son zamanların popüler hediyelerinden biri de aşk ilaçları. Sevgiliniz hasta oldu diyelim. Ona vereceğiniz bu esprili aşk ilacıyla hasta olsa da yüzünü güldürebilirsiniz. Sevgilinize aşkınızı ilan edeceğiniz bir hediye bu. Erkek arkadaşınıza ilginç bir hediye vermek isterseniz çok seviyorum drajeleri bunun güzel bir yolu olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ERKEKLERE ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Erkekler sanıldığının aksine mutfakta oldukça iyi şefler. Onları destekleyecek bir davranış olarak kendilerine özel mutfak önlüğü hazırlamaya ne dersiniz. Erkeklerin gururlanarak takacağı birbirinden güzel mutfak önlükleri eşinize yada babanıza göre tasarlanmayı bekliyor. Erkeklere ilginç bir hediye vermek isterseniz en iyi aşçı faruk gibi yazılar yazdırabileceğiniz bu önlükler güzel bir seçim.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
MEYVE SEPETİ
Erkek arkadaşınızın iş yerine çiçek göndermek yerine meyve sepetlerini deneyebilirsiniz. Üstelik kendi meyve sepetinizi kendiniz yapabiliyorsunuz. Bu setteki aletlerle erkek arkadaşınıza güzel bir meyve sepeti hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer derler bizce beğeneceği bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
FOTOĞRAF MAKİNESİ USB BELLEK
Fotoğraf makinesi elinden düşmeyen erkek arkadaşınıza göre bir usb bellek tanıtıyorum sizlere. Birebir fotoğraf makinesi görünümündeki bu usb belleğe erkek arkadaşınız bayılacak doğrusu. Çektiği fotoğrafları saklayabileceği güzel bir usb bellek olacaktır. Erkeğe alınabilecek ilginç hediye seçimlerinden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ROMANTİK KALP
İlişkisine heyecan katmak isteyenlere göre bir hediye romantik kalp. İçinde birbirinden romantik 100 görevin bulunduğu bu kutu ile aşk hayatınız renklenecek. Erkek arkadaşınızın romantik olmamasından yakınıyorsanız buna son verecek bir hediye olacaktır. Erkek arkadaşınıza ilginç ve aynı zamanda sürpriz bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

EXREMECUBE
Erkek arkadaşınıza daha önceden bir puzzle aldınız ve farklı bir oyun hediyesi vermek istiyorsanız extremecube size göre. Erkek arkadaşınız oyun türü hediyeleden hoşlanıyorsa extremecube 3d puzzledır. Mıknatısları sayesinde hayal gücünüze dayanarak birden çok şekil üretebilirsiniz. Erkek arkadaşa verilebilecek yaratıcı bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
VİNTAGE KARAOKE MİKROFON
Vintage mikrofonları bilmeyeniniz yoktur. Vintage mikrofonunuz ile karaoke yapma deneyimini yaşamaya nedersiniz. Bütün bilgisayarlarla uyumlu bu mikrofon tasarım bir ürün. Erkek arkadaşınıza verebileceğiniz ilginç bir hediye olacaktır. Tasarım ürün olmasına karşın fiyatı uygun bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
MİNİ BUZDOLABI
Bilgisayar başında çalışan erkek arkadaşınıza özel bir hediye arıyorsanız size göre bir hediye tavsiye ediyorum. Usb ile çalışan bu mini buzdolabı pet şişe içecekler için tasarlanmış bir buzdolabı. Eğlenceli bir hediye arayanlardansanız bu hediye ilgi çeken bir hediye doğrusu. Erkek arkadaşınızda ilginç ürünlerle ilgilenen biriyse bu hediye oldukça hoşuna gidecek en ilginç hediyelerden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
0 yorum