Open top menu

Sevgilinizi düşündüğünüzü gösteren her yolu denemek lazım onlardan biri de elbette sürpriz yapmak. Beklenmedik bir anda gelen sürpriz hediyeler her zaman etkili olmuştur. Kim istemez ki biri sizin için düşünsün ve sürpriz yapsın. Özel günlerin haricinde beklenmedik ufak sürprizler sevgilinizi özel hissettirecektir. Özel günlerde elbet hediye alınır ancak bu hediyeler sürpriz niteliği taşımazlar. Bende bu yazımda erkek arkadaşa sürpriz hediyeler seçtim ve sizler için tanıttım. Erkek arkadaşa yapılabilecek sürprizler çok geniş bir konu. El yapımı sürpriz hediyelerden tutunda beklenmedik zamanda verilen hediyelere kadar uzar gider. El yapımı hediyeleri geçiyor ve sürpriz niteliği taşıyan ürünler üzerine yoğunlaşıyorum. Erkeğe hediye seçme konusunda bayanların zorlandıkları malum. Öncelikle bazı kuralların geçersiz olduğunu söylemeliyim. Erkeğe romantik hediye alınmaz diye bilinir. Ancak artık erkeğe hediye edilebilecek birçok romantik hediye mevcut ve çoğu kişi satın alıyor. Erkeğe romantik hediye ne alınabilir diye düşünürsek artık erkeklere görevler veren romantik kalp kutuları var. Erkek arkadaşınızın romantik olmamasından yakınıyorsanız tam da size göre bir hediye bu. İçerisinde 100 adet romantik görev var ve uygulanmayı bekliyor. Erkek arkadaşa verilebilecek güzel bir hediye ve sizinde işinize gelecek bir hediye doğrusu. Kim istemez ki erkek arkadaşı romantik biri olsun. Bu hediye belki de bazı şeylerin başlangıcı olabilir. Çok satan erkeğe romantik hediyelerden bir diğeri de aşk dolu kavanoz. Erkek arkadaşa sürpriz hediyelerden biri olabilir. İçerisinde 365 güne 365 mesajdan oluşan bir kavanoz bu. Erkek arkadaşınız size romantik cümleler kuruyorsa sizde karşılık olarak böyle bir hediye edebilirsiniz. Erkek arkadaşa sürpriz hediyeler en çok aranılan konulardan biri olmayı sürdürüyor. Sizde bu konudan muzdaripseniz bu yazımdan sonra böyle bir sorun kafanızdan silinecektir. Erkeklere sürpriz hediyeleri özel günlerde de verebilirsiniz. örneğin erkeğe sürpriz doğum günü hediyesi, erkeğe sürpriz yıldönümü hediyesi,erkeğe sürpriz yılbaşı hediyesi gibi. Ancak tekrar söylüyorum erkek arkadaşınıza sürpriz hediyenizi sıradan bir günde verirseniz daha etkili bir sürpriz olacaktır. Erkek arkadaşınıza sürpriz bir hediye seçmek üzere yazımın devamını okumaya bırakıyorum sizleri.  

AŞK DOLU KAVANOZ
Erkek arkadaşınıza aşk dolu bir yıl geçirmek isterseniz bu hediye size göre. Her güne bir mesaj kavanozu dediğimiz bu hediye çok satan hediyelerden biri. Erkek arkadaşınız bu hediyeyi aldığında çok sevinecektir. Sevgilinizi şaşırtmak isterseniz güzel bir hediye olacağını düşünüyorum. Erkek arkadaşa verilebilecek sürpriz niteliğinde bir hediyedir. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
CASIO MARKA UYGUN FİYATLI ERKEK KOL SAATİ
Erkek arkadaşınıza kol saati hediye etmeyi planlıyorsanız ve bütçeniz kısıtlıysa size göre bir kol saati seçtim. Hem şık ve kaliteli hem de uygun fiyatıyla cebinizi yakmayacak bir saat. Casio marka bilinen bir saat markası. Casio markanın bu modeli klasik bir model olduğu için beğenilmeme riski yok. Erkek arkadaşa güzel bir yıldönümü hediyesi vermek istiyorsanız güzel bir seçim olacağını düşünüyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
MİNİ MESAJ ŞİŞELERİ
Sevgilinize ufak ama güzel bir sürpriz yapmayı düşünüyorsunuz. Ufak notlar sevgiliyi mutlu eden sürpriz hediyelerdendir. Beklemediği bir anda verdiğiniz mesaj şişeleri sonucu sevgiliniz şaşkınlığını gizleyemeyecek. Romantik bir sürpriz hazırlığı içindeyseniz ve ufak çaplı bir sürpriz planlıyorsanız fiyat olarak ucuz bir hediyedir. 
ÇOK SEVİYORUM AŞK DRAJELERİ
Sevgilinin ağzından çıkan kelimeler ilaç gibi gelir bazen. Başınız ağrıdığında onun bir seni seviyorum demesi ağrınızı unutturacaktır mesela. Aşk ilacı dediğimizde sevgiliden gelen sözlerdir. Sevgilinize ilaç kutusu hediye ettiğinizi düşünsenize aşk doktorundan gelen minik drajeler. çok seviyorum aşk drajeleri de erkek arkadaşa sürpriz hediye seçimlerinden biri. 
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
UZAKTAN KUMANDALI HELİKOPTER
Erkeğe yapılacak sürpriz hediyelerden biride elbette ki uzaktan kumandalı helikopterler. Erkekler her ne kadar yaş alsalar da içindeki çocuk büyümez. Erkek arkadaşınızı heyecanlandıracak bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız bu hediye tam da böyle bir hediye. Erkeklerin ilgisini çeken hediyelerden olan uzaktan kumandalı helikopter güzel bir erkeğe doğum günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

LAMBORGHINI UZAKTAN KUMANDALI ARABA
Erkeklerin arabaya merakını bilmeyen yok. Sevgiliniz çocuk ruhlu ve eğlenceye meraklı biriyse ona uzaktan kumandalı bir araba aldığınızda oldukça heyecanlanacaktır. Hele ki bu uzaktan kumandalı araba bir lamborghini ise daha çok ilgisini çekecektir. Uzaktan kumandalı araba maisto marka olup orijinaline sadık kalınarak yapılmış ve kalite bakımından oldukça iyidir. Sizlere önerdiğim bu uzaktan kumandalı araba ile sevgiliye yapılabilecek sürpriz önerisinde bulundum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ROMANTİK KALP
Erkek arkadaşınızın romantik olmamasından yakınıyorsanız sizi de düşünmüşler. Gelin erkek arkadaşınıza bir sürpriz yapın ve bu hediyeyi verin. Ona biraz görev yüklemiş oluyorsunuz ancak buna değeceğini oda görecektir. Erkek arkadaşa yapılabilecek sürpriz böyle olur diyor ve gelin bu sürpriz sayesinde romantik anlara merhaba diyin diyorum.
YILIN EN İYİ SEVGİLİSİ OSCARI
Sevgiliniz sizi mutlu etmek için elinden geleni yaptı ve süper bir sene geçirdiniz. Sevgilinizi ödüllendirmenin de vakti geldi böylelikle. Sevgilinizi yılın en iyi sevgilisi olarak seçmeniz onu duygulandıracak bir hareket doğrusu. Erkek arkadaşınıza en orijinal hediyeyi  vermek için fazla düşünmeye gerek yok bizce.


MESAJLI ÇİKOLATA
Çikolatalar mutluluk vermesiyle bilinir. Bu çikolata 2 kat mutluluk veriyor çünkü üzerinde sizden sevgilinize gönderilen bir not var. Sevi seviyorum , iyi ki varsın gibi sözlerle çikolatanızı konuşturuyorsunuz gerisi sevgilinizin aldığında yüzünde gülümsemelere yer vermesi. Sevgiliye yapılabilecek sürprizlerin en tatlı yolu mesajlı çikolatalar.
KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ
Masal gibi bir aşk yaşıyorsunuz ve bir çok hatıra fotoğrafınız var. Bunlardan bir aşk hikayesi oluşturmaya ne dersiniz. Bir sürü fotoğrafı bir arada toplayan kalp fotoğraf çerçevesi tasarım bir üründür. Aldıktan sonra fotoğraflarınızı yerleştirerek sevgilinize hediye ettiğinizde erkek arkadaşınıza romantik bir sürpriz olacaktır.
DOLAR GÖRÜNÜMLÜ CÜZDAN
Paranız az olsa dahi zengin gösteren bir cüzdanınız olsa fena mı olur. Dolar görünümlü bu cüzdan tasarım cüzdan kullanmak isteyenler için özel üretilmiştir. Erkek arkadaşınız yenilikleri seven biriyse bu cüzdan oldukça hoşuna gidecektir. Erkek arkadaşınıza tasarım bir ürün hediye etmek isterseniz fiyat olarak da uygundur. 
IPAD MİNİ KILIF
Ipadiniz için bir kılıf arıyorsanız bu kılıf aynı zamanda stand görevi de görüyor. stand 360 derece dönerek ergonomik bir kullanım sağlıyor. Erkek arkadaşınızın ipadi varsa bu hediye hem kullanışlı hem de şık bir hediye olacaktır. Erkek arkadaşınıza sürpriz olarak bu hediyeyi alabilirsiniz. 
FOTOĞRAFLI ÇAKMAK
Eğer sigara kullanan bir sevgiliniz var ise çakmağı en çok kullandığı alettir. Sizde sevgilinize  kullanışlı bir hediye vermek isterseniz ikinizin fotoğrafını bastırarak hazırlatabileceğiniz bu çakmakla güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Fotoğraf baskısı iki taraflı olup kompakt bir tasarımı vardır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
BIYIK FİGÜRLÜ KUPA
Bıyık modası devam ederken bıyık tasarımlı ürünlerde satın alınmaya devam ediyor. Bu bardaklar sayesinde eğlenceli görüntüler de ortaya çıkıyor. Erkek arkadaşınız bıyık bırakmasa dahi bıyıklı bardaklar ona çok yakışacak. Erkek arkadaşınıza bıyık bırakması için ima da yapabileceğiniz güzel bir sürpriz olacaktır.
AHŞAP ÇAKI
 Her işin üstesinden gelen erkek arkadaşınıza kampta yolda sağ kolu olacak bir hediye vermeye ne dersiniz. Çakı üzerine isim soyisim de yazdırarak güzel bir hediye verebilirsiniz. İsim yazılı olduğu için erkek arkadaşınız kendini özel hissedecektir. Erkek arkadaşınıza sağ kolu olacak kişiye özel ahşap çakı hediye ederek sürpriz yapın. 

0 yorum