Open top menu

Sevgililer günü yaklaşırken sevgiliye alınabilecek hediyeler bazen daha anlamlı olur. Sevgiliye alınan hediyelerin belli başlı kategorilerinden sıkılmış olanlar için manevi yönü yüksek kendi elinizle yaptığınız hediyeler öyle güzeller ki. Hediye ararken bazen gördüğünüz  hediye kartları çok anlamlıdır ama sevgiliniz okuyamaz ya dilini işte öyle durumlarda manevi yönü yüksek hediyeler en değerli hediyelerdir.
Sevgiliye hediye kartı : Sevgililer günü sevgilinize el yapımı bir hediye ile gidip onu şaşırtmak istemez misiniz. Sevgiliniz emeğinizi ortaya koyduğunuz bu hediye sonucu oldukça değerli hissedecektir. Sevgililer için romantik sürprizler her zaman büyük çaplı olacak diye bir kaide yok. Küçük sürprizlerle de sevgilinizi şımartabilirsiniz.

 El örgüsü yastık yapımı : El örgüsünden anlayan biri iseniz sevgilinize yapabileceğiniz el yapımı bir hediye ile karşınızdayız. Sevgilinize sımsıcacık kalbinizi temsilen bir el örgüsü kalp yastık hediye edebilirsiniz. Sevgiliniz emeğinizi ortaya koyduğunuz için sürprizinizi oldukça değerli bulacaktır. Erkeğe yapılabilecek küçük sürpriz niteliğinde bir hediyedir. 

Sevgiliye butik kurabiye : Sevgililer için özel üretilen kurabiyelerden satın alabilir yada şeker hamuru satın alıp kendiniz tasarımlar yapabilirsiniz. Sevgiliye görüntü olarak muhteşem bir el emeği hediyedir. Nasıl yapıldığı hakkında video kanallarından yardım alabilir. Yapımı bana zor gelir derseniz buradan  satın alabilirsiniz.
Sevgiliye mug bardak örgüsü : Sevgilinize bir kupa hediye ettiniz ve bu hediyeye kendinizden bir şeyler katmak isterseniz bu kupa bardaklara yapabileceğiniz bir el yapımı hediyedir. Örgü bilenler için yapımı çok kolay. İsterseniz düz örgüden yapıp böyle bir hediyeyi kupa bardakla hediye edebilirsiniz. 

0 yorum