Open top menu

Sevgilisi olanlar için özel bir gün vardır ki oda yıldönümleridir. Yıldönümü sevgilim dediğiniz, hayatınıza bambaşka bir anlam katan insanla tanıştığınız ya da evlendiğiniz gün. Hayatınızı artık bir insanla paylaşıyorsunuz ve artık bir yol arkadaşınız var o tarihten itibaren. Bu yüzden yıldönümleri sevgiliniz ya da  eşinizle kutlamanız gereken en özel gündür. Bu tarihte hayatınızın aşkı girdi kalbinize . O günden sonra hayatı birlikte paylaşmaya söz verdiniz. Evlilik yıldönümleri de bu yüzden önemli ve duygu yüklü günlerden biri.  Bu özel günde yani yıldönümünüzde sevgilime nasıl bir sürpriz yapsam, o günü nasıl özel kılsam diye düşünüyor olabilirsiniz. O günü unutulmaz kılmak için elinizden geleni yapmaya hazırsanız artık yıldönümünde ne hediye alabilirim diye bir soru kalmamış oluyor kafanızda çünkü artık bu yazıyı okuyorsunuz. Yıldönümünde sevgilinize sürpriz mi yapsam yada planlı ve haberli gelişen bir gün mü olsun önce buna karar vermeliyiz ki hazırlığımıza burdan başlayalım.  Sürpriz olsun planlı olsun her şeyi önceden planlamamız işimizi kolaylaştıracaktır. Yıldönümü sürprizleri neler olabilir önce bir araştırım mesela, ya da bir akşam yemeği nasıl hazırlanır çeşitli sitelerden öğrenebilirsiniz. Hangi seçeneği yaparsanız yapın titiz bir çalışma sonucu ortaya çok güzel şeyler çıkacağına emin olun. Onun için bir şeyler yapmanız bile onu mutlu edecektir. Düşüncesi bile mutlu eden şeyleri yapmaktan daha keyifli ne olabilir ki. Bu keyifli uğraşlarınız sonucu sevgilinizi mutlu etmek var işin ucunda. Öyleyse incelemeye devam edebiliriz.
Sevgiliye yıldönümü sürprizi ne yapılabilir?
Sevgilinizle yıldönümünü ilk defa yada defalarca kutlamış olabilirsiniz. Peki ya onu şaşırtabileceğiniz bir yıldönümü sürprizi hazırlamaya ne dersiniz. Yıldönümü sürprizimiz çok çeşitli olabilir. Aklınıza gelen ufak sürprizlerden tutunda aklınıza dahi gelmeyecek dahiyane sürprizler. Şöyle maddelersek yıl dönümü sürprizi ne olabilir inceleyebiliriz.
1) El emeği hediyeler
2) İstediği filme yada konsere bilet
3) Sürpriz kutu ( yapmadıysanız deneyin derim )
4) Sevgiliye özel akşam yemeği masası
5) Sevgiliniz için aldığınız bir takı
Sevgiliyle akşam yemeği nasıl planlanabilir?
Sevgilinizi şaşırtacak sürprizler yerine klasik yapılan şeyler üzerinden gitmeyi planlıyorsanız bir akşam yemeği güzel bir fikir olabilir. Sevgilinize akşam yemeği yapmayı planlıyorsunuz fakat ne yapsam da daha orijinal bir gün ortaya çıkarsam diye düşünüyorsanız size yardımcı olacak fikirleri çeşitli sitelerden bulabilirsiniz. .
- Akşam yemeğinizde romantizm adına ne varsa elinizden geldiğince yapmaya çalışın derim. Kadınların çoğu belli etmese de romantizm bekler .
- Akşam yemeği için dışarıda olacaksanız daha önceden araştırdığınız güzel bir restoran keyifli ve romantik bir akşam için uygun bir mekan olabilir.
- Akşam yemeğinde iltifatlarınız ve sevgi sözcükleri dilinizden eksik olmasın.
- Sevgilinize akşam yemeğinin sürprizli kısmını ayarlamak da hediye seçiminden geçiyor. Güzel bir takı alarak akşam yemeğinde sevgilinize verebilirsiniz. 

0 yorum