Open top menu

Anne kelimesi dünyadaki en anlamlı kelimelerden biridir. Bizi dünyaya getiren varlığımızın sebebi annelerimizdir. Bir çocuğu dünyaya getirmek eşsiz bir duygu ve bir o kadar da zor. Bir çocuğu dünyaya getirmek ne kadar zor yalnız anne olan anlar. Anne olmayan anlayamaz denilecek o kadar çok şey var ki, bu da annelerimizi en değerli yanımız kılıyor. Anne bir çocuk için en değerli varlık, annenin de sorumluluğu bir o kadar fazla. Annelerimiz bizi 9 ay karnında taşıyan, büyütüp besleyen, hastayken başımızdan ayrılmayan ve bizi iyileştiren, okutan, camlarda gelişimizi dört gözle bekleyen, her derdimizi dinleyen, bir hatamızda dayanamayıp hemen affeden, canını feda edebilecek kadar sevendir. Annenin şefkati hiçbir şeyle ölçülemez. Bizim için yaptıklarını karşılıksız yapan, sonsuz sevgisiyle bizi saran annelerimize ne yapsak hakkını ödeyemeyiz. Bizim mutluluğumuz onun mutluluğu iken bizden beklenen annelerimize yakışan bir evlat olmaktır. Annelerimize verebileceğimiz en güzel hediye yine biziz. Annelerimize sevgimizi göstermek bir o kadar önemlidir. Bir çocuk nasıl anne sevgisi olmadan eksik yaşarsa bir anne de çocuğu tarafından sevildiğini bilmeyi bir o kadar ister. Sevgimizi göstermek için birçok yol var. Anneler günü de sevgimizi gösterebileceğimiz günlerden biri. Anneye alınan hediyenin maddi değil manevi değeri önemlidir. Bu sebeple maddi durumunuzu zorlamadan annenize alabileceğinizi ucuz anneler günü hediyelerini sizlerle paylaşmak istedim. Anneler günü ne hediye alsam, ucuz anneler günü hediyeleri nelerdir diye soruyorsanız buyurun yazımın devamına. Anneler günü alınabilecek ucuz hediyeleri sizler için seçtim sizde anneler gününde hediyenizi vermek için bir kahvaltı sofrası hazırlayıp annenize o gün hizmet edin ve anneler günü hediyenizi vererek annenizi ne kadar sevdiğinizi bugün ona en güzel şekilde hissettirin. Sizi Anneler günü hediyesi olarak maddi durumu kısıtlı olanlar için seçtiğim ucuz anneler günü hediyeleri yazısını incelemeye bırakırken bütün annelerinde anneler gününü şimdiden kutluyorum.
CANIM ANNEM KUPA BARDAK
Annenize fotoğrafını bastırarak özel bir hediye vermek istemez misiniz? Anneniz ve sizin bir adet fotoğrafı ve canım annem yazısı ile çok özel bir kupa bardağı annenize hediye etmiş oluyorsunuz. Ucuz anneler günü hediyeleri içerisinde gerçekten anlamlı bir hediye. Annenizi mutlu edebileceğiniz manevi yönü de olan bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ANNEYE MUTFAK ÖNLÜĞÜ
Mutfağın sultanı annenize verebileceğiniz en gurur verici hediye olacağını düşündüğüm bir ürün seçtim sizlere. Annenize fotoğrafını bastırarak hazırlatacağınız mutfak önlüğü ucuz anneler günü kategorisinde alabileceğiniz bir hediyedir. fiyatı tasarımına bakarak oldukça uygun ve annenizin gururla taşıyacağı bir ucuz anneler günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...YILIN EN İYİ ANNESİ OSCARI
Annenizde yılın en iyi oscarını almayı hak etmedi mi sizce de? Annenizin gülümseyerek karşılayacağı gururla evde sergileyeceği bir hediye olacaktır. Anneler günü manevi bir hediye vermek isterseniz aynı zamanda ucuz anneler günü hediyesi de olacaktır. Annenize sıradan hediyelerle gitmek yerine ilginç hediyelerle giderek onları daha fazla şaşırtabilirsiniz. Ucuz ve aynı zamanda ilginç bir anneler günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

GERÇEK İNCİ KOLYE
İnci tanem dediğiniz çok değerli annelerimize yakışacak bir kolye tam da annenize göre. Annenize manevi yönden değerli ancak ucuz bir anneler günü hediyesi vermek isterseniz buyurun. İncisini çıkartıp özel haznesine koyuyorsunuz ve çok değerli bir hediye ortaya çıkıyor. En şık anneler günü hediyesi benim annemde olsun diyorsanız size göre ucuz ve şık bir anneler günü hediyesi olacağını düşünüyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ  TAŞ BASKI
biricik annemize ne hediye alsak hakkını ödeyemeyiz ancak manevi değeri olan bir hediyeyle gittiğinizde çok sevineceğini garanti edebiliriz. annenizle birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafını bastırarak ve altına anneler günü mesajınızı yazdırarak çok değerli bir hediye oluşturuyorsunuz. Anneler günü hediyesi olarak maddi durumunu kısıtlamayacak ucuz anneler günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

KİŞİYE ÖZEL MİNİ ANNE PLAKETİ
Anneler gününde annelerimize sevgimizi sunabilmek için türlü türlü şeyler yaparız. Annenizi şaşırtacak ve bir o kadar sevindirecek bir hediye arıyorsanız kişiye özel mini anne plaketi size göre. Annenize vereceğiniz bu plaketle anneniz gururlanmasın da ne yapsın. Annenize yakışacak bir hediye arıyor hemde bütçem zorlanmasın diyorsanız size göre bir anneler günü hediyesi.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum