Open top menu


Bu makalemde her bayanın zaman zaman kafasına takılan erkeğe ne hediye alınır sorusuna cevap bulacağız. Hayatımızdaki erkekler sırtımızı güvenle yasladığımız her an bizi koruyan kollayan güvende olmamızı sağlayan en özel kişiler. Hayatımızı paylaştığımız eşimiz, sevgilimizi özel günlerde unutmuyoruz elbette. Hayatımızdaki ilk erkek modeli olan babamızın hakkını da ne yapsak ödeyemeyiz. Böyle zamanlarda yani özel günler olan sevgililer günü, babalar günü, doğum günü gibi günlerde sevgilimize, babamıza ne hediye alsam diye düşünüyoruz. Hediyemizin beğenilmesini ve kullanılmasını umuyor ve hediyemizle şaşırtmak istiyoruz. Aldığımız hediye sıradan karşılanmasın da vay be nasıl bir hediye bu dedirtsin diye bekliyoruz. Erkeğe alınabilecek hediyeler nelerdir, erkeklere ne hediye alınır sorularıyla boğuşuyor ve hediyenizi inceden inceye seçiyorsanız kararsız kalmanızda çok normal. Erkeğe ne hediye alınır sorusuna çoğu bayan gömlek, cüzdan, saat gibi hediyeleri sıralar. Siz de bu hediyeleri zamanında alıp verdiyseniz artık farklı hediye arayışlarına yönelmeniz gerekiyor. Bir erkeğin aldığı en güzel hediye sevdiği bayanın kalbine sahip olmaktır. Gerisi teferruat olsa da hediye almak ilişkiye heyecan katan bir şeydir. Özel günlerde hediyesiz gitmek asla olmaz diyor ve hediye alamadığınız durumlarda da ufak ama güzel sürprizlerle eşinizi sevdiğinizi ve özel günlere verdiğiniz değeri gösterin diyoruz.  Ayrıca hediye alsanız dahi yanında güzel bir sürpriz yaptığınızda doğum gününü daha özel kılabilirsiniz. Sevgiliye sürpriz fikirleri için buraya bakabilirsiniz. Sürprizimiz hazır ama hediyenizi hala seçemediyseniz hediyemutfak.com olarak aşk mutfakta hediyeler hediyemutfak.com da pişer sloganıyla sizleri daha önce görmediğiniz hediye seçenekleriyle buluşturuyoruz. Erkeğe hediye seçerken düşünmeniz gereken bir konu var. Hediye alacağınız erkeğin karakteri nasıl ve ne tür hediyelerden hoşlanır. Ağır başlı biri ise sizin alacağınız ilginç hediyeler ilgisini çekmeyebilir. Yeniliklere meraklı, eğlenceli bir karakteri varsa alacağınız klasik hediyeler ona sıradan gelecek ve ilgisini çekmeyecektir. Bu noktayı da hesaba katarak hediye seçiminizi daha başarılı yapacağınızı düşünüyorum. Hediye seçimlerinizi daha kolay yapabilmeniz için sizlere hediyeleri kategorilere ayırarak tanıttım. İşte sizler için oluşturduğum hediye kategorileri…
  
Erkeğe kişiye özel hediyeler
Erkeğe alınabilecek klasik hediyeler
Erkeğe alınabilecek ilginç hediyeler
Erkeğe ofis hediyeleri
Erkeğe alınabilecek kozmetik hediyeleri
Erkeğe müzik hediyeleri
Erkeğe mutfak hediyeleri
Erkeğe taraftar hediyeleri
Erkeğe tasarım hediyeleri

Erkeğe kişiye özel hediyeler
Hediyenizin bir eşi daha olmasın istiyorsanız size önereceğim hediyeler kişiye özel hediyeler olacaktır. İsim yazdırabileceğiniz ya da fotoğraf bastırıp mesaj ekletebileceğiniz ürünlerden sadece erkek arkadaşınızda olacaktır. Erkek arkadaşınızın gururla kullanacağı kişiye özel hediyeler o kadar çok ki sizler için en iddialı kişiye özel ürünleri seçtim ve bir araya getirdim.

Erkeğe alınabilecek klasik hediyeler
Erkek arkadaşınıza her sevgilinin zamanında aldığı hediyeler diyebileceğimiz klasik hediyeler ile karşınızdayız.
Klasik hediyeler aynı zamanda kullanılan hediyelerden oluştuğu için erkek arkadaşınız kullandıkça sizi hatırlayacaktır. Ağır başlı erkeğe ne hediye alınır sorusuna verilecek en güzel cevap klasik hediyelerdir. Aynı zamanda oğlak burcu erkeklerin hoşuna gidecek hediyeler de klasik hediyelerdir.

Erkeğe alınabilecek ilginç hediyeler
Erkek arkadaşınıza vay be böyle şeylerde varmıymış, ne ilginç düşünmüşler dedirtebileceğiniz hediyeler bu kategorimizde. Erkek arkadaşınız ya da babanız yenilikleri takip eden ve ilginç ürünlere meraklı kişilerse onarlı etkileyebileceğiniz hediyeleri sizler için seçtim. Türkiyenin en popüler hediye sitesinden hediye seçimlerimi incelemek için buyrun.
    
Erkeğe ofis hediyeleri
Ofiste çalışan erkek arkadaşınıza alabileceğiniz hediyeler bu kategorimizde. Ofis çalışanlarına keyifli dakikalar geçirtecek ürünler hediye seçimi olarak fena olmaz hani. Ofis masalarını süsleyecek kalemler ile çalışmanın keyfi de bir başka olacaktır. Saate her baktığınızda sevdiklerinizi görmenin mutluluğunu başka ne yaşatabilir. Ofis arkadaşınıza yada ofiste çalışan erkek arkadaşınıza alabileceğiniz birbirinden keyifli ürünler için buyrun.

Erkeğe alınabilecek kozmetik hediyeleri
Erkeklere alınan hediyelerin belli başlılarından biri de parfümlerdir. Erkek arkadaşınıza parfüm hediyesinin dışında kozmetik ürünlerinin bulunduğu bir hediye kutusu da hazırlayabilirsiniz. İçine deodorant, traş köpüğü, duş jeli, traş sonrası kremi gibi ürünlerin bulunduğu bir kutu erkekleri sevindiren hediyelerden olacaktır. Farklı hediye arayışları içine girdiyseniz kozmetik hediye kutusu size göre bir hediye olabilir.  

Erkeğe müzik hediyeleri
Erkek arkadaşınız müzik tutkunuysa ona müzikle alakalı hediyeler vererek mutlu edebilirsiniz. Gitar çalıyorsa gitar minyatürü hediye edebilirsiniz örneğin. Usb hoparlör satın alarak müziğin keyfini doyasıya çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Müzik aşığı sevgiliye alınabilecek hediyeleri incelemek için linklere tıklayıp önerdiğim hediye sitesinden diğer hediyelere ulaşabilirsiniz.

Erkeğe mutfak hediyeleri
Erkek arkadaşınız aşçı, yemek yapmaya bayılıyor ise ona alabileceğiniz bir bıçak seti ya da baharatlık seti oldukça ilgisini çekecektir. Yemek yapmaya bayılan bir erkek arkadaşınız varsa oldukça şanslısınız demektir. Babanız mutfakta yemek yapmayı seviyorsa erkeklere özel mutfak önlükleri babanızı gururlandıracak hediyelerden olacaktır. Erkekleri mutfakta çalışırken ödüllendirebileceğiniz hediyelere buyrun.

Erkeğe taraftar hediyeleri
Erkek arkadaşınız tam bir fanatik ise hediye seçimlerinizde pusulanız taraftar ürünlerini gösteriyor. Ona alacağınız klasik bir hediyedense gönlünü verdiği takımın forması, saati ve benzeri ürünleri oldukça sevindiren hediye seçimleri olacaktır. Erkekler için futbol dendi mi akan sular durur. Erkek arkadaşınızın bu özelliğini biliyorsanız hediye seçiminizde çok düşünmenize gerek yok demektir.

Erkeğe tasarım hediyeler
Sıradan bir hediye yerine tasarım bir ürün ile erkek arkadaşınıza gittiğinizi bir düşünsenize. Doğum gününde en özel hediyeyi ben vermek istiyorum diyorsanız tasarım ürünler size göre. Birbirinden tarz hediyelerden oluşan hediye seçimlerim ünlü tasarımcıların elinden çıkıyor. Tasarım ürün olmasına karşın ucuz fiyatlarıyla cebinizi yakmıyor da. Siz de hediye seçiminizde bir farklılık yaparak tasarım ürünleri deneyebilirsiniz.

0 yorum