Open top menu

KIZ ARKADAŞA ALINABİLECEK SÜRPRİZ HEDİYELER
Sevgili hediyemutfak.com takipçileri bugün ki yazımda kız arkadaşa alınabilecek sürpriz hediyeler konusunu ele aldım sizler için. Kız arkadaşınıza sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde alabileceğiniz birbirinden romantik hediye fikirlerinde bulundum. Hediyeleriniz farklı tasarımlar ve daha önce görülmemiş hediyelerden oluşacağı için kız arkadaşınıza sürpriz niteliğinde hediyeler olacaktır. Kız arkadaşınıza hediye seçerken nelerden hoşlanır diye bir düşünmekte fayda var. Mesela her bayanın takılara düşkün olduğunu hepimiz biliriz. Kız arkadaşa hediyelik takı modellerini bu yazımda bulabilirsiniz. Bayanların aksesuarlara düşkünlüğünü biliriz bayan cüzdan modellerini de sizler için seçtim. Kız arkadaşınıza hiç kimsede olmayan bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel hediyeler size göre olacaktır. İsme özel ürünler ya da fotoğraf baskılı hediyeler özel hediyeler olup beklentinin bir tık ötesinde hediyelerdir. Kız arkadaşınıza hediyesini verirken sürpriz kısmını da atlamayın deriz. Romantik bir ortam hazırlayıp mesela romantik bir akşam yemeğinde hediyenizi verdiğinizde sevgilinizi daha çok etkilemiş olacaksınız. Kız arkadaşınıza bir sevgililer günü hediyesi seçiyorsanız bizce mutlaka romantik olmalı. Yıldönümü hediyesi ne alabilirim derseniz romantik hediyeler yine uygun hediye seçimi olacaktır. Doğum günü hediyesi seçerken romantik hediyeler dışında başka hediyeler alabilirsiniz. Sevgilinizle özel anlarınızdan kalan hatıraları hediyelerinizde kullanabilir ve duygu yüklü hediyeler oluşturabilirsiniz. Mesela doğum günü hediyesi olarak en güzel fotoğrafınızdan sihirli bardak hazırlatabilirsiniz ya da fotoğraf baskılı duvar saati kız arkadaşınızı duygulandıracak hediyelerdir. Kız arkadaşa alınabilecek sürpriz hediyeler başlıklı yazımdan sevgilinize en uygun hediyeyi bulmanız dileğiyle...
BAYKUŞ EL ISITICI
Sevgilinizin elleri siz yokken üşümesin diye sevgilinize bu sevimli baykuş el ısıtıcıyı hediye edebilirsiniz. Isıtıcı nasıl çalışıyor diyorsanız sadece bir çıtçıta basıyorsunuz ve  kimyasal bir reaksiyon sonucu baykuş ısınıyor. Kışın insanın ihtiyacı olan tek şey sıcacık bir ısıtıcıdır. Sizde kız arkadaşıma ne hediye alabilirim diyorsanız siz yokken ellerini ısıtacak sevimli baykuş güzel bir hediye seçimidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖZEL TASARIM CÜZDANLAR
Tasarım ürünler her zaman farkını ortaya koyuyor. Sizde kız arkadaşıma doğum gününde ne hediye alabilirim diyorsanız bu hediyeyi gözden geçirin deriz. Hayvansever bir kız arkadaşınız varsa üzerinde kedi ve köpek resimlerinin bulunduğu bu cüzdanlara bayılacaktır. Tasarım bir ürün olmasına karşın fiyat olarak ucuz bir doğum günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İŞLEMELİ IPHONE KILIFI
Tasarımınızı konuşturacak bir hediyeyle merhaba. Bu iphone kılıfında yeteneğinizi ortaya koyacaksınız. Etamin işleyerek istediğiniz deseni oluşturuyor ve telefon kılıfınızı kendiniz yapıyorsunuz. Iphone 4 ve 4s lere uygun olan bu telefon kılıfı kız arkadaşınızın oldukça hoşuna gidecek ayrıca bir hobi görevide görecektir. Sevgilinizin doğum gününde ilginç bir hediye vermek isterseniz size göre bir hediye seçeneğidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSTİRİDYE İÇİNDE GERÇEK İNCİ KOLYE
Bayanların hoşlandığı hediyelerin başında takılar gelir. Hele ki inci gibi zarif bir takı da zerafetiyle bir bayana oldukça yakışacaktır. Bu takıyı istiridyenin içinden çıkan inciyi özel haznesine koyarak oluşturuyorsunuz. Gerçek inciden oluşan bu takı kız arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi ya da yıldönümü hediyesi olarak düşünülmesi gereken bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL AHŞAP KAPLAMALI AYNA
Bir bayanın yanından ayırmadığı eşyalarından bir diğeri de aynasıdır. Makyaj çantasından ayırmadığı aynası bakımına özen gösteren bir kadın için oldukça önemlidir. Sizde bunu düşünerekten ismini yazdırarak hazırlatabileceğiniz ahşap kaplamalı ayna ile kız arkadaşınıza güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Beklemediği bir anda verdiğiniz bu hediye gönlünü okşayacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
BOZUK PARA CÜZDANI
Şirin mi şirin bir bozuk para cüzdanı hangi kızın hoşuna gitmez. Cüzdanlarda kalabalık yapan bozuk paralar artık bozuk para cüzdanlarında. Zenga marka gerçek deri cüzdanın bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Kız arkadaşınıza ufak bir hediye arayışındaysanız size göre şirin mi şirin bir hediyedir. Sürpriz yaparak verdiğiniz isimlerinizin baş harflerinin bulunduğu bozuk para cüzdanı kız arkadaşınızın yıllarca kullanacağı bir hediye olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSME ÖZEL GERÇEK DERİ CÜZDAN
Sevgilinizin doğum günü ya da yıldönümünüz geldi çattı. Hediye arayışlarına başladınız. Hem uzun yıllar kullanacağı hem de değerli bir hediye arıyorsanız bu cüzdan size göre bir seçim. Kız arkadaşınızın sevdiği rengi de biliyorsanız cüzdana birde adını soyadını yazdırarak şahane bir hediye hazırlatabilirsiniz. Kız arkadaşa alınabilecek sürpriz hediyelerden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SİHİRLİ BARDAK
Kız arkadaşınıza ilginç bir hediye hazırlamaya ne dersiniz. Bu hediyenin içinde sihirli bir taraf var. Ne diye sorarsanız sıcak içecek konmadan önce siyah konulduktan sonra fotoğrafınız ortaya çıkıyor. Sevgilinizle unutmak istemediğiniz en özel anlarınızı bardağa bastırarak ölümsüzleştirebilir kız arkadaşınıza romantik bir hediye hazırlatabilirsiniz. Kız arkadaşa romantik hediye seçimidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
MİNYATÜR SAATLER
Böyle bir saati daha önce hiç görmediniz. İçinde ayrı bir dünya barındıran minyatür saatler en çok satan hediyelerden biridir. Kız arkadaşınızın takılara olan ilgisini biliyorsanız bu hediyeye nasıl bayılacağını düşünün bir. Tasarım olarak hepsi birbirinden güzel minyatür saatlerden birisi mutlaka kız arkadaşınıza göre. Kız arkadaşa alınabilecek en güzel hediye nedir diye sorarsanız cevap olarak minyatür saat diyorum.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

İKİ HARFLİ ALYANS YÜZÜK
Kız arkadaşınızla aranızda yüzük takmaya karar verdiyseniz bu yüzük tam size göre. İki isim baş harfleri ve ortasında bir kalbin bulunduğu bu yüzük gerçek gümüş üzerine altın kaplama olup divas altın güvencesinde sertifikasıyla gönderilmektedir. Kız arkadaşa ucuz söz yüzüğü olarak en beğendiğim modeli sizlerle paylaştım diğer modelleri için detaylı aramaya tıklayın.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
PIRLANTALI ŞANS BİLEKLİK
Şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin dediğiniz bir şans meleğiniz var ise ona göre bir hediye bu. Kız arkadaşınız bu zamana kadar size şans getirdi. Sizde ona şans getirmesi dileğiyle bir şans bilekliği hediye etmeyi düşünmezmisiniz. Pırlantalı bu bileklik gerçek altın kaplama olup fiyat olarak ucuz bileklik modeli olup cebinizi de yakmayacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
TWİGY PONPONLU EV BOTU
Sevgilinizle o kadar çok hediye alışverişi yaptınız ki artık kullanacağı ürünleri almayı planladınız.  Kız arkadaşınızın ayaklarını üşütmeyecek sıcacık ev botları oldukça güzel bir hediye seçimi olacaktır. Kız arkadaşa kullanabileceği sürpriz bir hediye arıyorsanız twigy marka ponponlu ev botları kaliteli ve kullanışlı bir hediye seçimidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum