Open top menu

Hayatınızın aşkına, kalbinizin tek sahibine kısacası sevgilinize doğum günü hediyesi arayışı içerisindeyseniz bu makalemizde aşkınıza iyi doğdun, iyi ki benimle birliktesin demenin en özel hali olan sevgiliye doğum günü hediyelerini bulacaksınız.  Peki hayatınızdaki en değerli varlık olan sevgilinize ne tür hediyeler satın alabilirsiniz? Doğum gününde sevgilinizi nasıl şaşırtabilir ve ne tür sürprizler yapabilirsiniz?  Tüm bu sorular sevgilinizin doğum günü yaklaşırken kafanızı kurcalıyor ise, panik yapmayın ve yazımızın devamına buyurun.
Bu makalemizin odak noktasında gözünüzün ondan başkasını görmediğiniz sevgiliniz var, bu yüzden hemen hemen her şeyden çok değer verdiğiniz sevgilinize klişeleşmiş sıradan hediyeler yerine daha çok romantik ve sevginizi gösterecek türde hediyeleri tercih etmelisiniz.  Tabi ki o özel günü sadece hediye ile geçiştirmeyin. Doğum günlerinin olmazsa olmazı doğum günü pastası ile sevgilinize ufak bir sürprizde yapabilirsiniz.  Evde yapma gibi bir olanağınız yok ise herhangi bir kafe ile anlaşarak sevgilinizin doğum gününde buluştuğunuz kafede pastanın aniden gelmesi ile sevgilinize unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz.  Konumuzu daha fazla dağıtmadan sevgiliye alınabilecek doğum günü hediyeleri konusunda biraz daha detaya inelim ve en doğru tercih nasıl yapılırmış onu öğrenelim.  Öncelikle doğum günü hediyesi araştırırken sevgilinizin cinsiyetine göre araştırma seviyeniz kolaylaşabilir de zorlaşabilir de. Çünkü erkeklere alınabilecek hediyeler genelde strandardize olmuş gömlek, ayakkabı, cüzdan, kalem ve çakmak gibi sıradan eşyalar olduğundan farklı bir hediye alternatifi ararken zorlanmanız hiçte şaşırılmayacak bir durum.  Fakat konu bayanlar olduğunda klişeleşmiş ürünler konusunda seçim yapmanız onu hiçte üzmeyecek hatta çok sevindirecektir. Örneğin bayanlar giyim, aksesuar, çanta ve ayakkabı konusunda doyumsuz varlıklardır. Bu yüzden evde her ne kadar 10 çeşit çanta, 20 farklı model ayakkabı olsa da doğum günü hediyesi olarak alacağınız marka bir çanta ya da ayakkabı sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Sevgilinize doğum günü hediyesi seçimi yaparken yararlanacağınız bir diğer alternatif de burçlardır. Hele ki yeni bir ilişkisi olan sevgiliyseniz, nelerden hoşlandığını, giyim tarzını ve karakterinizi çok iyi çözemeyebilirsiniz. Bu yüzden karakteri ve kişiliği en kolay yoldan gösteren burçları hediye seçiminizi yaparken kullanabilirsiniz. Örneğin;  başak burcu titiz, eleştiriyi ve teknolojiyi seven, sadelikten hoşlanan bir burçtur. Bu yüzden bu tür burçlara alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi parfüm gibi temizliğe önem verdiğini gösteren ürünler olabilir. Ya da Kuralcı, tutumlu ve sorumluluk sahibi oğlak burcuna hediye alacaksanız uzun vadede kullanabileceği, sağlam ve kullanışlı ürünleri tercih etmelisiniz. Burçların özellikleri google'da kısa bir araştırma yaparak bulabilirsiniz böylece yeni olan ilişkinizde hediye seçiminde yapacağınız hataları minimize edebilirsiniz.


Son olarak, hediyenizin etkisini daha fazla arttırmak için; aşk dolu sözcüklerle bezenmiş bir not ya da şiir yazarak hediye kutunuzun kenarına iliştirebilirsiniz. Özellikle bayanlar bu gibi ufak detaylara çok önem vermektedirler. Bu yüzden yılda sadece bir defa kutladığınız biricik aşkınızın dünya ya geldiği o günde ona olan ilginizi hiç eksik etmeyin. Hayata ilk geldiği gün, nefesini ilk aldığı zaman Allah belki de kaderini son nefesini sizin yanınızda verecek şekilde yazdı. Bu yüzden bu özel günde sevgilinizi bir prens ya da prenses gibi el üstünde tutun.


İSİM YAZILI RÜZGARDA SÖNMEYEN ÇAKMAK
Sigara kullanan bir sevgiliye alınabilecek hediyelerden biri de çakmak. Sürekli kullandığı elinden düşürmediği bir hediye vermek isterseniz isim yazılı çakmaklar güzel bir seçim olabilir. Rüzgarda sönmeme özelliği bulunan bu çakmakların bir çok çeşidini incelemek için detaylı inceleme sayfasına tıklayın. En güzel doğum günü hediyesini ben veririm diyorsanız sadece sevgilinizde olacak bir hediyedir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM KULESİ
Sevgilinize seni her şeyden çok seviyorum dediğiniz ilk günü hatırlıyor musunuz. O gün kimbilir ne kadar çok sevinmişti bu cümleyi duyduğu için. Sevgilinizi doğum gününde o gün ki  kadar çok sevindirecek bir hediye almayı düşünüyorsanız size göre bir hediye düşünmüşler. Seni herşeyden çok seviyorum aşk kulesi her katında aşk kokan hediyelerle dolu.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSİM YAZILI GERÇEK DERİ CÜZDAN
Sevgiliye alınabilecek doğum günü hediyelerinden biri de kaliteli bir cüzdan. Sevgilinize daha önce bir cüzdan hediye etmediyseniz bu doğum gününde hediyesi hazır. Üstelik bu cüzdanı daha önce hiçbir yerde görmediniz çünkü üzerine isim yazdırdığınız için kişiye özel bir hediye haline geliyor. Klasik fakat beğenilen bir hediye olan cüzdanı bu doğum gününde sevgilinize hediye edebilirsiniz.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KALP İÇİNDE BAŞ HARFLERİMİZ YÜZÜK
Sevgiliye romantik hediyelerin verildiği bir özel gün var ki oda doğum günleri. Hayatınızın aşkı o gün doğdu ve şuanda sizin hayatınızda. Sevgilinize isimlerinizin baş harfleri olan bu yüzüğü hediye ederek özel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Sevgilinizin gururla takacağı bir yüzük olacaktır. Sevgilinizle aranızda yüzük takmaya karar verdiyseniz bu yüzük çok hoş bir sevgili yüzüğüdür.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
SEVGİLİYE ÖZEL MİNİ PLAKET 
Hep ünlüler mi ödül alır tabi ki hayır. Artık sevgililer de birbirlerine özel olarak hazırlanmış plaketlerden veriyor. Bu plaket üzerinde yılın sevgilisi ve sevgilinizin adı yazıyor. Sevgilinizi gururlandıracak ve ne kadar iyi bir sevgili olduğunu vurgulayacak bu ilginç hediye düşünülmesi gereken bir hediye bence. Yıllarca saklanacak manevi yönden değerli bir doğum günü hediyesidir. Ayrıca sevgiliye ucuz doğum günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...DERİ KUTULU İSME ÖZEL KALEM SETİ
Klasik hediyeler çoğu zaman beğenilen hediyelerdir ve riske girmek iste meyenler için biçilmiş kaftandır. Böyle bir hediye olduğunu düşündüğüm kalem seti de sevgilinizin sürekli kullanacağı bir hediye olacaktır. İsim yazılı olduğu için kalem setiniz manevi yönden daha değerli bir hediye halini alıyor. İnsanların uğurlu eşyaları vardır. Sevgilinize bu kalem setini hediye ederek onun uğurlu kalemi olmasını sağlayabilirsiniz ne de olsa sizden gelen bir hediye.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
ÖZEL TASARIM MAKYAJ ÇANTASI
Bakımlı bayanların kullandığı eşyalardan biride makyaj çantaları. Yanlarından eksik etmedikleri makyaj çantalarını çok özenerek alırlar. Sizde böyle tasarım bir makyaj çantası hediye ederek sevgilinizin kalbini fethetmeye ne dersiniz. Cats eye london marka bu makyaj çantası sevgilinizin en çok hoşuna gidecek hediyelerden biridir. Makyaj konusunda hassas olan hanımların sevebileceği bir doğum günü hediyesi olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İKİ İSİMLİ KALPLİ KOLYE
Herkesin aklına ali deyince ayşe, ayşe deyince ali geliyorsa siz muhteşem bir çiftsiniz demektir. İsimlerinizin yan yana olduğu bu kolye de sevgilinize alabileceğiniz en güzel doğum günü hediyelerinden biridir. İsim yazılı kolyelerin modası hala geçmedi. Hele ki iki sevgilinin isminin olduğu bu kolye seti bu aralar çok satan hediyeler arasında. Sevgilinize alabileceğiniz manevi olarak değerli bir doğum günü hediyesidir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
İSİM YAZILI DAMAT GÖMLEK
Erkek arkadaşınızın en çok giydiği kıyafet gömlek ancak bir sürü gömleği varken ona gömlek hediye etmek saçma geliyorsa buyrun hediye seçimime. Bu gömlek erkek arkadaşınızın asla bulamayacağı ve kişiye özel bir gömlek. Üzerinde isminin yazılı olduğu bu gömlek hediye olarak aldığında en sevdiği gömleği olacaktır. Gömlek damat marka olup kaliteli bir gömlektir. Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak oldukça hoş bir seçim olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
PIRLANTA SONSUZLUK KOLYE
Bayanların almaktan bıkmayacağı hediyelerden biride takılar elbette. Takmayı takıştırmayı seven hanımlar için değerli ve uygun fiyatlı bir hediye arıyorsanız pırlanta ve gerçek altından yapılma bu hediye size göre. Sonsuzluk işareti olan bu kolye aşkınızın sonsuzluğunu vurguluyor. Sevgiliye alınabilecek şık bir doğum günü hediyesi arayanlar için doğru bir seçim olacaktır.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...
KİŞİYE ÖZEL TAVLA SETİ
Erkek arkadaşa alınabilecek doğum günü hediyesi ne olabilir derseniz ismine özel hazırlanan bu güzel tavla seti derim. Erkek arkadaşınız tavla konusunda ustaysa üzerine yenilmez şampiyon yazarak onu ne kadar gururlandırabileceğinizi bir düşünsenize. Kendi tavlasında yenilmeyecek ve en güzel tavla turnuvalarını kendi isminin yazdığı tavlada oynayacaktır. Erkeğe alınabilecek hediye seçimlerinden biridir.
Detaylı inceleme ve fiyat bilgisi için Tıklayın...

0 yorum