Open top menu

Sevgilinize aşkınızı anlatacak türlü türlü şeyler denediniz. Seni seviyorum dediğiniz ilk gün başladı her şey. Sonrasında kalbini kazanmak için yaptığınız romantik jestler, aşkınızı canlı tutmak için yaptığınız sürprizler. Şimdide ona bir şiir yazmayı planlıyorsunuz. Bizde sizler için sevgiliye yazılabilecek en güzel şiirleri seçtik ve sizlere sunduk. Sevgiliniz için bir aşk mektubu yazmaya karar verdiyseniz sonuna ekleyeceğiniz bir aşk şiiri etkili bir kapanış olacaktır. Ya da içinizden geldi bir şiir yazmaya karar verdiniz, şiir yazarak beklenmedik romantik bir sürpriz yapmak istiyorsunuz. Bu durumda hangi duyguyu aktarmak istiyorsanız şiirinizi ona göre seçin derim.

Uzaktaki sevgiliye yazılabilecek şiir, özlem dolu mısraları olan bir şiir olmalıdır. Özleminizin hat safhada olduğu bir anda bunu sevgilinize göstermenin bir yoludur şiir yazmak. Şiir çoğu zaman duyguların en romantik gösterilebilme şeklidir.


Sevginizin nedenlerini sıralayacak bir şiir yazmakta oldukça romantik olacaktır. Son zamanların popüler hediyesi seni seviyorum çünkü sözlerinin oluşturduğu romantik kutular da şairane bir hediyedir. Sizde böyle bir şiiri sevgilinize yazarak aynı etkiyi sağlayabilirsiniz.

Askerdeki sevgiliye yazılabilecek şiirler ise yine özlem kokan ve sadakat ve bağlılık duygularını işleyen şiirler olabilir. Sevgilinizi beklemenin verdiği özlem, kavuşma anını dört gözle beklemeniz ve bağlılığınızın hiç kopmayacağını belirten şiirler doğru bir seçim olabilir.

Sevgilinizle güzel anlar geçiriyorsunuz ve onunla olmanın tarifsiz duyguları var. Sevgilinizin yaşattığı duyguları kelimelere dökecek şiirler de yine çok romantik şiirlerden biridir.

Sevgilinize yazabileceğiniz şiirler kendi kelimelerinizden oluşursa etkisi bir o kadar daha fazla olacaktır. Ancak başaramıyorsanız aşağıda yazdığım şiirler de yine romantik şiirlerdir.

Sevgilinize özel günlerde hediye veriyorsunuz ancak hediyenizi etkin kılacak ve manevi yönden değerli tutacak bir şeyler eklemeyi düşündünüz mü? Yanına yazabileceğiniz güzel bir şiir hediyenizi daha duygu yüklü kılacak ve sevgiliniz gözlerinizin içine nasıl baktığını gördüğünüzde çabalarınızın sonucunu göreceksiniz.

Sevgilinize uzun uzun şiir yazmayı sıkıcı ve zor buluyorsanız aşağıda şiirleri görsel olarak kaydettim. Sizlerde kaydederek sevgilinize atabilir ve beklemediği anda güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Ya da şiirinizi sesli olarak okumak her zaman daha etkili olmuştur. Bunun için sevgilinizi arayıp şiirinizi okuyabilirsiniz hem ezberleme zorunluluğunuz da kalmaz. Ancak ben şiirimi ezberlerim gözlerinin içine bakarak okurum derseniz elbetteki en romantik yol bu olacaktır.


Sevgiliye doğum günü şiirleri, sevgiliye yıldönümünde yazılabilecek şiirler ve sevgiliye romantik şiirler için buyurun yazımın devamına.0 yorum