Open top menu

24 kasımın yaklaşmaya başlamasıyla birlikte öğrencisinden velisine herkesi bir hediye arama telaşı aldı. Bizde Öğretmenler günü hediyesi seçiminde sizlere kolaylık olması açısından bir yazı hazırlamaya karar verdik. Anaokulu öğretmenine alınabilecek hediyeler neler olabilir , anaokulu öğretmenine ne hediye alınır gibi sorularla boğuşurken ilginç ve daha önce görülmemiş bir çok hediyenin bulunduğu  yazımızı buldunuz. Sizlere her yerde gördüğünüz klasik hediyelerin dışında aa böyle hediyelerde var mıymış dedirtecek hediyeler seçmeye çalıştık. Öğretmenlerin öğrencilerindeki emeğini düşünürsek öğretmenler gününde öğretmeninize minnettarlığınızı göstermek adına küçükte olsa bir hediye almayı düşünebilirsiniz. Çocuklarınızın da hediye seçimine katılmasını sağlayabilir ve hediyenizin yanında öğretmene verilebilecek el yapımı bir hediye yapmasını sağlayabilirsiniz. Öğretmene yapılabilecek el yapımı hediye ne olabilir diye düşünüyorsanız örneğin bir hediye kartı olabilir. Kağıtları keserek ve renkli el işi kağıtlarıyla desenler oluşturarak bir hediye kartı oluşturabilirsiniz. Bu çocuğunuz içinde eğlenceli olacak ve emeğiyle yaptığı öğretmenler günü hediyesi öğretmenini de sevindirecektir.


Öğretmeninize fotoğraf baskılı ayıcıklı çikolata hediye edin.
Çikolata hediyesini böyle özel bir sunumla bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Fotoğraf baskılı çikolatalar 20 adet farklı fotoğraftan hazırlanıp 12 mesaj kartı ile birlikte sevimli ayıcıklı kutusunda gönderilmektedir.Sevgiliye, arkadaşa, anneye öğretmene hediye edilebilecek çok şık bir hediyedir. 
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06
ANAOKULU ÖĞRETMENİNE ALINABİLECEK HEDİYE TAVSİYELERİ

ANAOKULU ÖĞRETMENİNE HEDİYE
Işıklı fotoğraf panosu siparişi veren sınıf anneleri olduğunu farkedince bizde ışıklı panoyu bu yazıya eklemeye karar verdik. Sınıfça verilebilecek şık bir hediye olacağını düşünüyorum. 70 adet fotoğraf aldığımız bu hediyeyi öğretmeninizin facebooku üzerinden fotoğraf alarak hazırlatabilirsiniz. Öğretmeninizi şaşırtacak ve evinde çok hoş duracak bir hediye olacakır.
Fiyat bilgisi ve Satın almak için 0507 876 8806  Whatsapptan yada Arayarak bize ulasabilirsiniz.
İnci zarif bayanlara hediye edilebilecek bir aksesuar hediyesidir. Anaokulu öğretmeninize bir hediye arıyorsanız istiridye içinden çıkan gerçek inci kolyeyi düşünebilirsiniz. Saflığın simgesi olan inci kolye öğretmeninizin severek kullanacağı bir hediye olacaktır.
Detaylı incelemek ve satıldığı siteye gitmek için tıklayın...
Öğretmeninize yıllarca saklayabileceği öğrencisinden gelen güzel bir mesajın bulunduğu hediye öğretmenizi duygulandıracak. Akrilik ödül üzerine yazdırdığınız isim ve mesaj minnettarlığınızın güzel bir göstergesi olacaktır.
Öğretmeninizin bir resmini böyle güzel bir çerçeveye koyarak hediye edebilir üzerindeki mesajınız ve çocuğunuzun ismiyle güzel bir öğretmenler günü hediyesi verebilirsiniz anaokulu öğretmeninize.
 Öğretmenlerin en çok kullandığı şey elbette kalemlerdir. Öğretmeninize üzerine ismini yazdırdığınız bu şık kutulu kalemi hediye ederek öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.
Detaylı incelemek ve satıldığı siteye gitmek için tıklayın...
925 ayar olan bu kelebek gümüş kolye anaokulu öğretmeninize verebileceğiniz ucuz öğretmenler günü hediyelerinden biri. Üzerinde yarı değerli swarovski taşlar bulunan kolyedir. Öğretmeninize bijuteriden bir kolye almaktansa neredeyse aynı fiyata gümüş bir kolye hediye hediye edebilirsiniz.
Çocuğunuza gösterdiği sonsuz ilgiden sonra  yılın en iyi öğretmeni seçebileceğiniz bu hediyeyi öğretmeniniz hak etmedi mi sizce. Onca çocukla baş eden öğretmenimize esprili bir hediye olacağınız düşünüyorum.
Öğretmenler günü gelmeden bir gün önce internetten sipariş edeceğiniz çiçekle öğretmeninizin öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz. Kalıcı bir çiçek olsun derseniz hem saksı bitkisi hemde en güzel çiçeklerden biri olan orkide hediye edilecek güzel bir çiçek seçimi olacaktır.
Renkleriyle sizi büyüleyen güller ve kokusuyla başınızı döndüren lilyumlar hediye edilebilecek güzel bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Bir gün önceden evinize sipariş edip 24 kasımda öğretmeninize götürebilirsiniz.

Lilyumların hoş kokusu beyazın saflığı ve masumiyetiyle birleşince ortaya çok da güzel bir öğretmenler günü çiçeği ortaya çıkıyor. Anaokulu öğretmeninizi öğretmenler gününde unutmayıp bu hoş çiçekle öğretmenler gününü kutlayabilirsiniz.
Detaylı incelemek ve satıldığı siteye gitmek için tıklayın...

0 yorum