Open top menu

Sevgilimize içimizden gelip ufak bir sürpriz yapmak isteriz kimi zaman. Sevdiğimiz insanı mutlu görebilmek için bir fikir arar dururuz. Sevgiliye sevgililer gününde yapılabilecek bir sürpriz önerisi ile geldim sizlere. Yapımını görünce basit olduğunu anlayıp hemen yapmak isteyeceksiniz. Kinder sürpriz ile yapılan bir hediye bu. El yapımı kinder sürpriz hediyesi arayanlara gelsin.. Kinder sürprizin süslenip püslenip aşk böceği haline gelişi aslında . Sevgilinize aşk böceğim der misiniz? Eğer böyle naif bir hitap şekliniz varsa bu hediye sizin için daha anlamlı olacaktır. Aşk böceği hediyesi diyelim biz buna. Gelelim yapılışına, aşağıda yazıcıdan çıkartmak üzere size bir dosya attım. Bu kağıdı kesip yapıştırarak bir hediye kutusu oluşturuyor sonra aşk böceğimizi de kinder sürprizimize sarıp prit ile yapıştırıyoruz. Sevgilinize bir kinder sürpriz vermekle böyle şirin bir aşk böceği vermek arasında uçurumlar var. Sevgililer gününü sadece bir hediyeyle geçirmek olmaz . Yanına böyle el emeği bir hediye vererek sevgililer gününde kız arkadaşınıza sürpriz yapabilirsiniz. Hem erkeklerin zorlanmadan yapacağı türden bir hediye. Hangi kızın hoşuna gitmez ki... Uğur böceğinin şans getirdiğini düşünürsek yılbaşında da şans getirmesi dileğiyle verilebilecek bir el yapımı yılbaşı hediyesi olacaktır. Sevgiliniz için biraz zaman ayırıp bu hediyeyi yapın ve yüzündeki gülümsemeyi görün diyorum...
Bu da aşk böceğimizin yapılışı. Resimden anlayabileceğinizi düşündüğüm için tek tek yazmadım. İngilizce yazının yazılı olduğu kısmı paintten silip yeniden yazabilirsiniz dileğinize göre.. Ben kararı size bırakarak silmedim olduğu gibi veriyorum. 
Bu da yazıcıdan çıktısını almanız gereken görsel. Boyutları tam olarak ayarlanmış gösterdiği yerlerden gerekli işlemleri yapıyorsunuz.  Bu görsel üzerinde paintle silerek yazıyı değiştirebilirsiniz.

Ve işte El yapımı kinder sürpriz hediyeniz ( aşk böceği hediyeniz ) hazııır :)0 yorum