Open top menu


Hediye önerilerinde bulunduğumuz hediyemutfak.com sitesi olarak en çok satan 10 yılbaşı hediyesi neler sizler için yazdık. Yılbaşında sevdiklerinize en güzel hediyeyi arayanlardansanız Türkiye'nin en çok satan 10 yılbaşı hediyesi sizler için güzel bir kaynak olacaktır. Hediye seçerken çoğu zaman zorlanıyorsanız ve bilen bir kişinin desteğine ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Bütün hediyelerin istatistiklerini çıkararak hazırladığımız bu yazı yılbaşında hediye seçerken çok işinize yarayacak. Aklın yolu birdir sözüne dikkat çekerek çoğu insanın beğenip aldığı hediyeler size de bir fikir oluşturacaktır. Yılbaşında kullanılacak hediyeler, hatıra olarak saklanabilecek manevi yönden değerli hediyeleri Ve uygun fiyatlı ucuz yılbaşı hediyeleri olmak üzere çeşitli hediyeler seçtik sizler için. Gelin seçtiğimiz hediyeler nelermiş bir bakalım...
1- SİHİRLİ YUMURTA
Uygun fiyatlı bir yılbaşı hediyesi ancak bu kadar ilginç ve şaşırtan bir hediye olurdu doğrusu. Sihirli yumurta sevgisini hissettirmek isteyen ve yılbaşı sürprizi yapmak isteyenler için ideal bir hediye. Büyütüp de yapraklarında sevgi sözlerini gördüğünde hediye ettiğiniz kişi için güzel bir sürpriz olacaktır. 
 
2- 365 GÜNE MESAJ KUTUSU
Aşk mesajları yazmakta pek de usta değilseniz sizlere önerim 365 güne mesaj kutuları ( aşk dolu kavanoz ). Yılbaşında sevgiliye verilebilecek bu hediye bir sene boyunca sevgilinizin aşk mesajlarınızı okuması demek oluyor. Yılbaşına denk getirerek verdiğinizde tamda günler denk gelmiş oluyor. 
3- FOTOĞRAF BASKILI ÇAKMAK
Erkeklere ve bayanlara verilebilecek güzel bir yılbaşı hediyesi daha. Fotoğraf baskılı bu çakmak sevdiklerinize verebileceğiniz en çok satan yılbaşı hediyelerinden biridir. Yıllarca kullanılabilecek ve kullanıldıkça hatırlanacağınız en güzel yılbaşı hediyesi olmaya aday bir hediyedir. 
4- INSTAGRAM YASTIK
En iddialı hediyelerden biri de instagram yastık. Yılbaşında instagram hesabı olan sevdiklerinize hazırlatabileceğiniz özel bir hediye. Tek yapmanız gereken instagram hesabından en güzel 8 adet fotoğrafı seçmek. Üç farklı renk seçeneği bulunan instagram yastık gerçekten güzel bir yılbaşı hediyesi fikri. 
5- İSTİRİDYE İÇİNDEN ÇIKAN İNCİ KOLYE
Bayana hediye edilebilecek yılbaşı hediyelerinden biri daha. En cok satan kolyelerden biri elbetteki gerçek istiridye içinden çıkan inci kolye. Bu zamana kadar bu hediyeyi hediye etmediyseniz size yılbaşı hediyesi için güzel bir fırsat olacaktır. 
6- YILBAŞI HEDİYE KUTUSU
Yılbaşının ruhuna uygun hediyeler de en çok satan hediye seçenekleri arasında. Şirin mi şirin bu yılbaşı kutusu arkadaşınıza, sevgilinize hediye edebileceğiniz mutluluk veren bir hediye. İçinde bir çok hediye olan bu yılbaşı kutusu dolu dolu bir yılbaşı hediyesi vermek demek oluyor. 
7- İSİM YAZILI ERKEK CÜZDANI
Erkeklere hediye seçeneklerinden en iddialısı isim yazılı cüzdanlar. Gerçek deriden yapılmış kaliteli bir cüzdan oldukça güzel bir yılbaşı hediyesidir. Üstelik büz cüzdanın üzerinde isim yazıyorsa bu hediyenizi iki kat değerli yapar. Erkeğe alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi ne olabilir diyenlere gelsin...
8- GÜMÜŞ KAR TANESİ KOLYE
Tam da yılbaşına uygun bir kolye modeli. En çok satan kolye modellerinden biri olan kar tanesi yılbaşında bayanlara alınabilecek hediye seçeneklerinden biridir. 925 ayar gümüş ve zirkon taşlardan yapılan bu kolye sanıldığının aksine bayana ucuz bir yılbaşı hediyesidir. 
9- SES KAYITLI KONUŞAN ÇİKOLATA
Yılbaşı hediyem çok şey anlatsın diyenlere güzel bir hediye seçeneği. Sizin yerinize konuşan bir çikolata düşünün. Hediyeyi verdikten sonra eve gidip dinlenildiğinde belki duygulandıracak belki de sevindirecek. Mesajın ne olacağı da size kalmış. 6 adet modelinden birini seçiyor ve ses kaydınızı yaparak hediye ediyorsunuz.
10- YILIN EN İYİSİ OSCARI
Bir yılı geride bırakmışken yılın en iyileri de bugünlerde seçiliyor. Bir yıl boyunca düşünün yılın en iyi sevgilisi sizin sevgiliniz miydi. Evet bunu hak edecek türlü jestler romantiklikler yaptı size. Sizde bunun karşılığı olarak sevgilinizi ödüllendirmek isterseniz bunun en güzel yolu yılın en iyi sevgilisi oscarını satın almak. Arkadaşınıza da hazırlatabilirsiniz bu oscarı. Yılın en iyi arkadaşı selin gibi bir yazı yazdırıp oscarını verdiğinizde arkadaşınız sevinçten havalara uçacaktır. 

0 yorum