Open top menu

Öğretmene ne hediye alınır yazımızla merhaba. 24 Kasım Pazartesi gününe denk gelen öğretmenler günü için sayılı günler kaldı. Bu günlerde öğretmenler için hediye seçmeye başladık. Ama mağaza mağaza dolaşıp istediğiniz hediyeyi bulamadıysanız internet üzerinden hediye seçimlerinizi daha kolay yapabilirsiniz. Öğretmenler gününde alınabilecek hediyeler neler, Öğretmenler günü hediyesi ne alınır diye düşünüyor ve öğretmenime en güzel hediyeyi almalıyım diyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere bir çok sitesi arasından en güzel hediyeleri seçtik ve sıraladık. Uygun fiyata öğretmenler günü hediyeleri de yine bu yazımızda. Ucuz öğretmenler günü hediyeleri diyince aklınıza kalitesiz şeyler gelmesin. Hepsi fiyatına göre oldukça ilginç hediyeler. Gelin öğretmenler günü için seçtiğimiz hediyeler nelermiş görelim...
GÜMÜŞ KAR TANESİ KOLYE
Bayanların takıya merakını göz önünde bulundurursak kolyeler de öğretmene alınabilecek hediyeler arasında. Bijuteriden bir kolye alıp sonra kullanılamayacak hale gelmesini istemiyorsanız hem kaliteli hem ucuz bu gümüş kolye aradığınız hediye olabilir. 925 ayar gümüşten zirkon taşlarla yapılmıştır kararma yapmaz.


ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÇİKOLATALARI
Öğretmeninize verebileceğiniz ilginç hediyelerden biri daha. Üzerinde öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim yazan bu çikolatalarla öğretmeninizin öğretmenler günü tatlı geçsin. Özel kutusunda kurdelesiyle güzel bir sunum halinde öğretmeninize verebilirsiniz. 
ERKEK ÖĞRETMEN SETİ
Erkek öğretmene alınabilecek bir hediye daha. Üzerine isim yazdırılıp özel bir hediye halini alan bu set kalem kartvizitlik ve anahtarlık setinden oluşuyor. Tam da öğretmeninizin ihtiyacı olan şeyler bir arada. Öğretmen arkadaşa hediye ne alınır diyrsanız yine sizin içinde güzel bir hediye önerisi olacaktır. 

ÖĞRETMENE ÖZEL KUPA
Öğretmene uygun fiyatlı hediye seçeneklerinden biri daha. Üzerinde öğretmeninize ilettiğiniz notuyla öğretmeninizin kullandıkça sizi hatırlayacağı hatıra niteliğinde bir hediyedir. Manevi değeri yüksek bir öğretmenler günü hediyesi arayanlar için güzel bir seçenek. 
SES KAYITLI KONUŞAN ÇİKOLATALAR
Öğretmene alınabilecek ilginç ve uygun fiyatlı hediyelerden konuşan çikolatalar. Çikolatanın kutusunda ses kayıt bölmesi var. Kayıt tuşuna basıp dilediğiniz sözleri kaydedebiliyorsunuz. 10 sn ss kayıt süresi vardır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim gibi bir mesaj kaydedip öğretmeninizin yüzünde tebessümlere yer verebilirsiniz.
BAYAN ÖĞRETMEN SETİ
Bayan öğretmene kırmızı renkli bu hoş set ile gidip onu gülümsetmeye ne dersiniz. Ayna kartvizitlik ve kalemden oluşan set öğretmeninizin ihtiyaçlarına yönelik çantasında her an taşıyacağı bir hediye olacaktır. Rengi de tam bayanlara hitap eden bir renk. Bayan öğretmene hediye ne olabilir sorusuna son. 
2015 YILI AJANDASI
Öğretmenlerin en çok kullandığı şeylerden biri defterler. Yeni bir defter kullanmak her zaman heyecan vericidir. Bu defter belki bir kanaat notu defteri ya da ajanda olarak kullanılabilir. Sonuç olarak öğretmeninizin her zaman ihtiyacı olacak bir hediye olacaktır. Ucuz öğretmenler günü hediyeleri kategorisindedir.           ÖĞRETMENE FİNCAN TAKIMI
Bayan öğretmene ne hediye alınır diyorsanız bayan öğretmene alınabilecek şık bir hediye önerisidir. Kütahya porselen marka kaliteli bir fincandır. Öğretmeninizin kullandıkça sizi hatırlayacağı bir hediye olacaktır. Özellikle kahve keyfine düşkün bir öğretmeniniz varsa güzel bir seçim olacaktır. 


0 yorum