Open top menu

Sevgilinizle bir çok yaşanmışlığınız ve anınız birikti. Bunları bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Fotoğraflarla hazırlanan bu el yapımı albüme explosion box deniyor. Bu el yapımı albümü hazırlamak için bir kaç fotoğraf , aşk sözleri ve emek istiyor. Sevgiliye el yapımı hediyeler şu sıralar oldukça popüler. Herkes sevgilisine emeğinin olduğu bu tarz hediyelerden yolluyor.  Sevgililer günü için şu günlerden aramalar yapmaya başlayanlarımız var . Çokta haklılar çünkü sevgililer günü hediyesi seçmek zaman alan bir şey. Öyle alalade bir hediye seçimi ile gitmeyin sevgilinize. Sevgililer günü hediyesi ne alınır? El yapımı sevgililer günü hediyeleri gibi aramalar sonrası bizi bulduysanız çok şanslısının çünkü el emeğinden tutunda ilginç romantik bir çok hediye önerilerim hediyemutfak.com da mevcut. Sevgililer gününü daha önce kutlamış olan ve sevgilisiyle bol bol fotoğrafları olanların yapabileceği yada bize yaptırabileceği bir hediye explosion box (patlayan kutu). Patlayan kutu dediğimizde ne derseniz adından da anlaşıldığı üzere kapağı açıldığı  an kutu patlıyor ve ortaya birbirinden özel fotoğraflar ve aşk mesajları yayılıyor. Tasarımını benim yaptığım bu modeli sevgililere özel renklerde ayarlamaya çalıştım. İçinde buram buram aşk kokan bir hediye oluşturmak istedim. . Eğer sizde sevgilime el yapımı hediye yaptırmak istiyorum derseniz sizlere de explosion box yapabiliriz.
Patlayan Fotoğraf Albümü Siparişi Nasıl Verilir?
Siparişlerinizi 3 farklı yöntem kullanarak çok kolay bir şekilde verebilirsiniz.
1-Telefon ile:0507 876 88 06 nolu sipariş hattımızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.
2-Mail Yolu ile: Hediyemutfak@gmail.com adresine göndereceğiniz fotoğraflar ve mesajlar ile siparişi iletebilirsiniz.
3-Whatsapp ile : Son zamanların popüler uygulaması Whatsapp ile 0507 876 88 06 nolu hattımızı kaydederek ordan göndereceğiniz fotoğraflar ve bilgiler ile sipariş verebilirsiniz.
Patlayan kutunuzun ortasına; 
  • ister kişiye özel plakalı mini vosvos 
  • isterseniz de seni seviyorum yazısı açan sihirli yumurta
isteğiniz üzere ekletebilirsiniz.
Patlayan kutunun detaylı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Daha Önce Yapmış olduğumuz patlayan kutu siparişlerimizi ve diğer ürünlerimizi görmek için bizi instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz. 
İnstagram: @Hediyemutak
Daha detaylı bilgi almak için bizi
0507 876 88 06 nolu hattan arayabilir ya da whatsapp'dan yazabilirsiniz.

0 yorum