Open top menu


Sevgiliye hediye kategorisi belki de en çok düşündüren ve seçiminde en çok zorlanılan konuların başında gelir. Sizde saatlerce internette gezindiniz, onlarca AVM'de mağaza mağaza dolaştınız ve sevgilinizin kalbini ısıtacak ,onu özel hissettirecek bir hediye bulamadıysanız hiç merak etmeyin doğru yerdesiniz. Çünkü biz hediyemutfak olarak sizlere çeşitli konulardan onlarca sevgiliye hediye fikrini bu makalemizde sunacağız. Bu makalemizde sevgilinize çok romantik hediyeleri de çok ilginç hediyeleride hatta onu özel kılacak kişiye özel hediyeleride bulacaksınız.
Bu hediyeleri sevgilinize alarak küçük sürprizler yapabilir ve ilişkinizi daha sıcak tutabilirsiniz. Ya da sevgililer günü ve doğum günü gibi özel günlerde sıradanlıktan uzaklaşma adına sevgilinize farklı bir hediye alternatifi sunabilirsiniz.
Aynı zamanda ülkemizde kutlanan en özel günlerden bir diğeri olan 14 şubat sevgililer günü içinde sevgilinize alabileceğiniz hediyeleri bu makalemizde bulabileceksiniz. Bildiğiniz gibi 14 şubattan hatfalar önce birçok firma,AVM ve mağazalar bu özel gün için hazırlıklar yapıyor, kampanyalarını ve ürünleri birbir vitrinlerinde paylaşıyor. Bu yüzden bizde sevgililer gününden evvel sevgiliye ne hediye alınır? sorusunun cevabı için hazırlandık. Sizlere sunduğumuz ürünleri bazıları günlük hayatta kullanışlı olurken, bazıları evin bir köşesinde duran standard ürünler olabilir. Fakat şunu bilinki tüm önerdiğimiz ürünler sevgilinizin kalbini çalacak cinste.

Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Erkekler genellikle hediye konusunda çok zor varlıklardır.Aslında erkeğe hediye seçme aşaması zorluklarının yanında bazı avantajlarıda barındırır. Az ürün çeşidi ve sıradan ürünler aslında dezavantaj gibi gözükse de bu ürünlerin kullanışlı ve her erkeğin günlük hayatlarında sıklıkla kullandıkları eşyalardan olması avantaj olarak görülebilir. Aynı zamanda erkeklerin tutkuyla bağlı oldukları futbol hediye seçiminizde size avantaj sağlayabilir. Tuttuğu takımın hangi eşyasını alırsanız alın onu çok mutlu edeceksiniz. Örneğin fenerbahçe taraftarı bir erkeğe fenerium mağazasından atkı,forma,t-shirt ya da logo baskılı anahtarlık,kupa bardak ve cüzdan aldığınız da onu çok mutlu edebilirsiniz. Eğer futbol dışı bir hediye almak isterseniz, günlük hayattaki giyimini göz önünde bulundurarak bir seçim yapabilirsiniz. Spor giyimlerden hoşlanan bir erkek sevgiliye , kaliteli bir spor çanta,ayakkabı ya da eşofman takımı alınabilir. Klasik giyinen bir erkeğe de gömlek, kol saati,pantolon ve kazak alınabilir. Eğer tüm bu ürünler size çok sıradan geldiyse, onu şaşırtacak ilginç ürünlere yönelebilirsiniz. Google 'da "ilginç ürünler" diye kısa bir araştırma yaptığınızda eşinizi ya da sevgilinizi şaşırtacak çok ilginç hediyelik eşyalara rastlayabilirisniz.

Bayan Sevgiliye Ne Hediye Alınır?

Bayan sevgiliye alınabilecek hediye, erkeklere nazaran hediye bulma konusunda çok da zorlanılmayan bir kategoridir. Çünkü; bayanlar aslında anlaşılması zor karakterler olarak bilinseler de, nelerden hoşlandıklarını çok kolay belli eden varlıklardır. Hayır diyemeyecekleri tek şey takılardır. Pahalı mücevher ve takılara hiçbir kadın hayır diyemez. Bu yüzden risk almadan bir bayana hediye alacak iseniz; ,Altınbaş ve Goldaş gibi köklü kuyumculuk mağazalarından sevgilinizin beğendiği çok özel tasarımlarda bileklikler ve kolyeler alabilirsiniz.  Fakat benim pahalı mücveherlere ayıracak çok fazla bütçem yok diyorsanız, 29,90TL gibi uygun fiyatıyla istiridye icinden çıkan gerçek inci kolye setini satın alabilirsiniz. Bayanların zaafiyet gösterdikleri bir diğer hediye seçidide çantalar ve ayakkabılardır. Fakat bu ürünleri alırken bazı riskleride kabul etmeniz gerekir. Çünkü bu tarz ürünler zevk ve tasarım barındırdığından ,sizin hoşunuza gidebilir fakat sevgilinizin hoşuna gitmeyebilir.
Bu yüzden siz siz olun eğer sürpriz yapıcam diye sevgilinizin hoşuna gitmeyen bir eşyayı hediye olarak almayın. Daha risksiz ve sevgilinizin kalbini çalacak hediye arıyorsanız çiçekleri tercih edebilirsiniz. Aşkı ve tutkuyu temsil eden kırmızı gülleri ya da saflığı,temizliği temsil eden beyaz gülleri sevgilinize hediye edebilrsiniz.

0 yorum