Open top menu


Yılbaşının gelmesiyle etrafta tatlı bir telaş başladı. Yılbaşı günü herkes birbirine çam sakızı çoban armağanı bir hediye verir. Kimi de bunu çekilişle yapar. Bizde yılbaşı çekilişi hediyesi ne alabilirim yazısı yazmaya karar verdik. Büyük bir topluluk içinde iseniz yılbaşı çekilişi düzenlemeniz oldukça zevkli olacaktır. Tabi ki böyle bir durumda belki az tanıdığınız bir insana hediye alacak belki de bir bayan olarak erkeğe yılbaşı çekilişi hediyesi vereceksiniz. Eğer böyleyse işiniz biraz zor tabi ki. ama fazla üzülmeyin çünkü sizleri düşünerek bu yazıyı hazırladık. Yılbaşı çekilişlerinde öyle keseyi açıp da hepsini boşaltmayın. Uygun fiyatlı yılbaşı hediyeleri ne güne duruyor. Hem ucuz yılbaşı hediyeleri hemde hiç bir yerde görmediğiniz hediyeler bunlar. Bir kıza yılbaşında ne hediye alınır , erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır sorularıyla kafanızı yormadan gelin sizler için seçtiğim yılbaşı hediyeleri neler bir görelim...


FOTOĞRAF BASKILI ÇAKMAK
Erkeklere  hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri. Çakmak hediye etmeyi düşünmüş olabilirsiniz ama fotoğraf baskılı çakmak hepsinden afilli duracaktır. Yılbaşı çekilişinde hediye edilebilecek erkeğe hediyelerden biridir.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...


İSTİRİDYEDEN ÇIKAN GERÇEK İNCİ KOLYE
İnci kolyenin nesi ilginç demeyin. Bu kolyenin ilginçliği istiridyesinden inciyi kendiniz çıkartmanız. Bir bayana verilebilecek en zarif kolye modellerinden biri inci kolyeler. Öyle bijuteri kolyelere yönelmeyin ve gerçek inci bu kolyeye bir bakın derim. Fiyatı da makul üstelik..
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...EYFEL KULESİ KALEM
Paris hayranı bir arkadaşınız mı var? Eyfel kulesine bayılıyor mu? Bu hediye tamda aradığınız şey. Arkadaşınız Eyfel kulesi şeklinde bir kalemle yazdığı yazılardan daha çok keyif alacaktır. Yılbaşında bayana ne alınır sorusuna en güzel ve ucuz yılbaşı hediyesi seçeneği...


 AĞAÇ DEFTERLER
Okulda bir çekiliş düzenlediyseniz arkadaşınıza hem kullanabileceği hemde ilginç bu hediyeyi verebilirsiniz. Ağaç defterler görünüm olarak bir ağaçtan hiçbir farkı yok. Tasarım bir kitap olup defter sayfaları da ahşap görünümündedir.

İPLİ MANDALLI RESİMLİK
Kızların hoşuna gidecek bir hediyeyle merhabaaa. Yabancı bloglarda bu manzarayla karşılaşıp keşke bende odama yapsam diyen kızlar için güzel bir hediye. Rengaren fotoğraf kağıtları içerisine en güzeş fotoğraflarınızı çıkartıp odanıza asabilirsiniz. İçinden çıkan renkli mandallar ve ip sayesinde odanıza dekoratif bir hava katabilirsiniz.
 KAR KÜRESİ
Kar küreleri yılbaşı için güzel bir hediye seçimidir. Çoğu kızın kar kürelerine bayıldığını söyleyebilirim. Erkeklere de hediye edilebilecek bir hediyedir. Tabi ki maço takılan bir erkekten bahsetmiyorum. Yılbaşında ne hediye alınır diyenlere en güzel yılbaşı hediyesidir.
 YILBAŞI HEDİYESİ KUPA BARDAK 
Erkeğe ve bayana yılbaşı çekilişinde hediye edilebilecek bir kupa bardak modeli. Yılbaşı teması ile güzel bir havaya bürünen ve nice mutlu senelere yazısıyla yılbaşını da kutlayabileceğiniz bu kupa bardak üzerine isimde yazdırabiliyorsunuz. 
HALI SAHA KUPA BARDAK
Futbol meraklısı bir erkeğe alınabilecek anlamlı bir hediye arayanlara gelsin. Kupa bardak üzerinde halı sahanın kralı faruk özen yazısı bulunmaktadır. Yılbaşı çekilişinde size bir erkek çıktıysa ve futbol oynadığını biliyorsanız bu hediye biçilmiş kaftandır. 
SİHİRLİ YUMURTA
Sevgiliye, arkadaşa hediye edilebilecek bir hediye daha. Yılbaşında arkadaşınıza bir bitki hediye etmek sıradan gelebilir ancak yapraklarında seni seviyorum, seni özledim gibi yazılar yazan bu sihirli yumurta arkadaşınızı çok şaşırtacak ve sevindirecektir. 5 tl fiyatı olması da şaşılacak bi durum. Ucuz ve şaşırtan bir yılbaşı hediyesidir. 
SİHİRLİ BARDAK 
Yılbaşı hediyelerinin başını kupa bardaklar alıyor. Neden mi ? çünkü kullandıkça hatırlanacağınız ve bir kenara atılmayacak bir hediye. En sevdiğiniz resme bakarak çay içmenin keyfini başka ne verebilir. Üstelik bu kupa bardağa bastırdığınız resim sıcak içecek konulunca ortaya çıkıyor. Arkadaşınıza sürpriz yapıp sevgilisiyle bir fotoğrafını bastırabilirsiniz. 

0 yorum