Open top menu


Yılbaşının müthiş atmosferini solumaya başladığımız şu günlerde herkesin merak ettiği sorular var. Acaba yılbaşını partisi mi yapsam dışarıda mı kutlasam ? sevgiliyle yılbaşında nereye gidilir ? Yılbaşı sofrası nasıl kurulur ? ve en önemlisi yılbaşında ne hediye alınır ? Yılbaşı için hazırlıklar planlar şimdiden yapılmalı. Yılbaşı gününe hazırlanmak öyle birden olmaz, bir çok ayrıntıyla ilgilenmemiz lazım... Yılbaşı gecesi ne giysem diye bile bir ay önceden düşünmeye başlayan kadınlar hele ki bir erkeğe yılbaşı hediyesi alıyorsa bunu en ince detayına kadar inceler. Erkeğe hediye almak kadınlar için zor olsa da bunun üstesinden gelmenin en iyi yollarından biri internette araştırma yapmak ancak bir çok site içerisinde gezip kafanızı  karıştırmaya gerek yok. Sizler için seçtiğimiz hediyeler internette bulabileceğiniz en güzel hediyelerden oluşuyor. En mantıklı seçimi yapmak tabi ki yine size düşüyor. Erkeğe alınabilecek yılbaşı hediyeleri kişiden kişiye değişir. Kimisi kullanmadığım hediyeyi ne yapayım der, kimi erkek ise her zaman bulup alacağı bir hediyeyi almaktan hoşnut olmaz. Bu iki yol ayrımını atlattıysanız işiniz biraz daha kolay bir hal alıyor. Kullanılacak türden hediyeleri bulmak biraz daha kolay. Parfüm, erkeğe özel setler, kişiye özel tavla, kişiye özel cüzdan birer örnek olabilir. Peki ya erkeğe ilginç yılbaşı hediyelerini nasıl bulacağız? Şöyle hiç görülmemiş merak uyandıran bir şeyler olmalı diyorsunuz değil mi ? Sizin için ilk tavsiyem sevgiliye el yapımı hediyelere bakmanız. Diğer seçimlerim ise dinamit görünümünde saat, golf kupa bardak, parrot mini drones, kişiye özel motorcu ödülü, selçuk erdem duvar saati... Kafanızda biraz ön fikir oluşturduysanız gelin yılbaşında erkeğe alınabilecek hediyeler nelermiş detaylı inceleyelim.

KİŞİYE ÖZEL TASARLANAN 3 BOYUTLU KUPA BARDAK
Kişiye özel figür çalışması ile tamamen size ait bir kupa bardağa ne dersiniz. Polymerclay adı verilen malzemeye şekil verilerek oluşturulan bardaklar fırınlama işleminden geçtikten sonra elde yıkanmak şartıyla kullanılır. Tamamen sizi anlatan bir kupa bardak ile en güzel kupa bardak sizin olsun. Özel günlerde ilginç hediye arayışlarında olanlar için biçilmiş kaftan olacağını düşünüyorum.
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06

Sevgilinize fotoğraf baskılı ayıcıklı çikolata hediye edin.
Çikolata hediyesini böyle özel bir sunumla bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Fotoğraf baskılı çikolatalar 20 adet farklı fotoğraftan hazırlanıp 12 mesaj kartı ile birlikte sevimli ayıcıklı kutusunda gönderilmektedir.Sevgiliye, arkadaşa, anneye öğretmene hediye edilebilecek çok şık bir hediyedir. 
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06

Sevgilinize patlayan fotoğraf albümü yaptırın...
Sevgiliye patlayan kutu denilen fotoğraf albümleri yapmak son zamanların modası oldu. Hem hatıralarınızı bir kutuda toplayacak hemde aşk sözleriyle sevgilinizi mest edeceksiniz. Kutunun kapağını açtığınız zaman kutu patlıyor ve ortaya sayfaları dökülüyor. Sevgilinize hiç görmediği ilginç bir hediye vermek isterseniz bu hediyeyi düşünebilirsiniz. Bu hediyeyi hediyemutfak ekibi olarak sizlere hazırlıyoruz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak isterseniz mail adresimiz : hediyemutfak@gmail.com telefon ile bilgi için : 0507 876 88 06 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Patlayan kutunuzu isterseniz vosvoslu araba seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Sevgilinize aşkınızı vosvoslarla anlatın...
Plakasına yazı yazılarak aşkınızı anlatabileceğiniz vosvoslar artık revaçta. Vosvoslara bayılmayan var mı bilemiyorum ama romantik ve sempatik bir hediye olacağına eminim. Ön ve arka plakasına istediğiniz yazıyı yazdırarak oluşturabileceğiniz bu aşk kutusu sevgiliye sevgililer günü , doğum günü ve yıldönümü gibi özel günlerde hediye edilebilecek çok hoş bir hediye. Renk seçeneği neler derseniz  siyah, beyaz, kırmızı, pembe, mavi, ve sarı renkler mevcut. 10 cm ve 13 cm boyutlarında iki seçeneği olan metal arabalar şık hediye kutusu ile gönderilmektedir. Sevgiliye isim yazılan vosvoslar ile evlenme teklifi edenlerde var hatta. Doğum günü partileri bebek mevlütleri, kınalar için toplu siparişte almaktayız. 
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp : 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06
PARROT MİNİ DRONES
Akıllı telefonunuzla kontrol edebileceğiniz teknoloji harikası bir oyuncak ile karşınızdayız. Parrot mini drones denilen bu oyuncaklar yetişkinler özellikle yetişkinler tarafından büyük ilgi görüyor. Zevk alarak oynayabileceğiniz iki farklı çeşidi var. Yılbaşında teknolojik ürünlere meraklı erkeklere hediye alınabilecek müthiş bir hediye. Biraz paraya kıyıp bu harika deneyimi erkek arkadaşınıza yaşatabilirsiniz. 

 TASARIM CÜZDANLAR
Farklı tasarımlardan hoşlanan ve klasik olan şeylerden hiç mi hiç haz etmeyen erkeklere güzel bir hediye önerisi. Bu zamana kadar görülmemiş birbirinden farklı tasarım cüzdanlar özel bir maddeden yapılıyor. Dayanıklılığı ve cepte yokmuş hissi yaratması ve tabi ki tasarımları bu cüzdanların tercih edilme sebeplerinden. Kocaman cüzdanları cebinizde taşımaktan gına geldiyse inceliği ile bu cüzdanlar size göre. Erkeklere alınabilecek ilginç yılbaşı hediyelerinden biri ikon cüzdanlar...
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...

FOTOĞRAF BASKILI ÇAKMAK
Erkeklere  hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri. Çakmak hediye etmeyi düşünmüş olabilirsiniz ama fotoğraf baskılı çakmak hepsinden afilli duracaktır. Yılbaşı çekilişi  hediyesi olarak erkeğe verilecek  hediyelerden biridir. Ucuz yılbaşı hediyeleri arayanlar için hem ilginç hem ucuz hediyelerden biridir. 
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...

GOLF KUPA BARDAK
Aklı gücü oyunda olanlara özel bir kupa bardak. Hayattan zevk almayı bilenler için özel üretilmiş bir kupa bardak bu. Ofiste eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için golf kupa bardağı öneriyorum. Bir kupa bardaktan çok daha fazlası. Yılbaşı hediyesi olarak ilginç bir tasarım. Hediye aldığınız erkek ilginç ürünlere meraklıysa eminiz bu kupa bardak en sevdiği bardağı olacaktır.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...
 KİŞİYE ÖZEL MOTORCU ÖDÜLÜ
Motor kullanan erkeğe alınacak en güzel hediye. Motor tutkunları için özel olarak üretilmiş bir ödül ile karşınızdayız.  Bu ödülü gururla odasında iş yerinde sergileyecek ve en sevdiği obje bu olacaktır. Motor kullanmayı bir yaşam biçimi olarak benimsemiş ve motordan vazgeçemeyenlere alınabilecek bir hediyedir.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...
İSİM YAZILI CÜZDAN
Kullanılacak hediyelerden hoşlanan bir erkek arkadaşınız varsa riske girmeyip böyle bir cüzdan labilirsiniz. Klasik hediyelerden hoşlanan erkeklere alınabilecek isim yazılı bir cüzdan bu. Giyim tarzı olarak klasik ve her daim şık giyinen erkekleri tamamlayacak bir cüzdan modelidir. Babalara alınabilecek yılbaşı hediyelerinden biridir.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...
 DİNAMİT ÇALAR SAAT
İlginç ve görülmemiş bir erkeğe yılbaşı hediyesi daha. Patlamaya hazır duran  dinamit şeklinde bir çalar saat görmüş müydünüz? Bu saati susturmak için 10 saniyeniz var fitilini çekene kadar susmayacaktır. Patlamaya hazır 10 dan geri sayarak size sabahları bir aksiyon yaşatacak bu saati uykusu ağır olan erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...
SEVGİLİYE ÖZEL DUVAR SAATİ
Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi arayanlar için romantik bir hediye. Üzerinde en sevdiğiniz fotoğrafınız olan  saat erkek arkadaşınızın odasını süsleyecek ve geçen her saatte sizi düşünecektir. 
 Sevgiliye romantik yılbaşı hediyeleri arayanlar için benim size önerdiğim bir model. Ancak başka tasarımlar neler görmek isterseniz linke tıklayıp inceleyebilirsiniz.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...
İSİM YAZILI TAVLA SETİ
Tavla turnuvalarının aranılan ismi hediye alacağınız erkekse ona böyle bir hediye yakışır. İsim yazılı bu tavla erkek arkadaşınızın oyunlarını severek oynayacağı bir tavla olacaktır. İsim yazılı tavla seti erkeğe yılbaşında verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Babaya yılbaşı hediyesi ne alınır  diye düşünenler için de güzel bir seçenek olacaktır.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...

KİŞİYE ÖZEL ERKEK SETİ
Erkek setleri arasında en çok tercih edilen modeli sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir erkeğin ihtiyacı olabilecek şeylerden oluşan bu set isme özel hazırlanmaktadır. Bir kalem USB bellek ve kartvizitlikten oluşan set dolu dolu bir yılbaşı hediyesidir. Erkeğe yılbaşı için alınabilecek kullanışlı setlerden biridir.
Detaylı incelemek ve fiyat bilgisi için tıklayın...

0 yorum