Open top menu

Sevgililer günü hediyesi ne alabilirim başlığı altında size hediye seçimlerinde bulunduğum yeni yazımla merhaba. Sevgililer günü aslında çok evrensel bir gün. Sevgi kelimesi her insana başka şeyler anlatır. Bizde bu özel günde tüm sevgililer için hazırladığımız yazıyla herkese hediye önerilerinde bulunuyoruz. Sevgilim dediğiniz insana ne yapsam yeridir diyor ve onu mutlu etmekten çekinmiyorsanız eminim bu yazı ilginizi çekmiştir. Sevgililer günü ne alabilirim diye kafanızda düşünceler varsa yeniden şekillendirmek adına size yardımcı olacak bir yazı bu. Sevgilinize hediye almadan önce daha önce ne aldım diye bir gözden geçirmekte fayda var bizce. Bayanların dikkat ettiği bu konuya erkeklerde bir göz geçirirse daha mantıklı bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz.

Hediye seçmeden önce düşünülmesi gerekenler:
  • Sevgilinizle beraberliğinizin süresi
  • Sevgilinizin hobileri
  • Sevgilinizin ilgi duyduğu şeyler
  • Sevgilinizin tuttuğu takım
  • Daha önce beğendiğini düşündüğünüz şeyler
Bu maddeleri gözden geçirdikten sonra hangisi daha uygun düşünmeye başlayabiliriz.

Kız Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer gününde kız arkadaşınıza onu mutlu edecek bir hediyeyle gitmek istiyorsunuz. Seçtiğim bu hediyelerle işiniz biraz olsun kolaylaşabilir ya da yeni hediye fikirleri bulabilirsiniz. Kız arkadaşınız nelerden hoşlanır bir düşünmenizde fayda var diye düşünüyorum. Eğer bir fikriniz yoksa yani ilişkiniz daha yeni başlamışsa daha önce yazdığım ‘sevgiliye alınacak ilk hediye’ yazımdan seçtiğim hediyelere bakabilirsiniz. Eğer uzun bir ilişkiniz var ise yukarı da bahsettiğim maddeler işinize yarayabilir. Yeniliklerden hoşlanan bir kız arkadaşınız varsa aşağıdaki ürünler arasından biri ilgisini çekmesi daha muhtemel olacaktır. Sevgililer günü kız arkadaşıma ne hediye alabilirim düşüncenize yardımda bulunacak bu yazımda iş tabi ki yine sizde bitiyor. Kız arkadaşınızı iyi tanıyor ve nelerden hoşlandığını biliyorsanız işiniz oldukça kolay olacaktır. Eğer daha yeni tanışmaya başladıysanız her yerden fikir edinip en güzel hediyeyi bulabilirsiniz. Kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi yazımla size yardımcı olabilmeyi ümit ediyor ve sevgililer günü hediye seçiminde başarılar diyorum.
EXPLOSİON BOX( PATLAYAN KUTU )
Sevgilinize fotoğraf albümü yaptırmayı düşünmüşmüydünüz. Daha önce böyle bir hediye vermemiş olanlar için romantik sevgililer günü hediyesi olacaktır. sevgiliye ne hediye alınır bir türlü düşünüp düşünüp ilginç bir hediye bulamayanlar için oldukça farklı bir hediyedir. 

100 DİLDE SENİ SEVİYORUM KUPA BARDAK
Sevgililer gününde sevgilinize aşkınızı tüm dünya duysun istiyorsunuz ancak bunu yapma şansınız yok tabi . Peki tüm dünya dillerinde sevginizi sevgilinize söyleseniz nasıl olurdu. Sevgilime sevgililer gününde en güzel hediyeyi vermeliyim diyorsanız aşk kokan bir hediye olacaktır.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
FOTOBLOG DUVAR SAATİ
Sevgililer gününde sevgiliye alınacak hediyelerin biraz romantik olması gerektiği konusunda hem fikiriz sanırım. Sevgilinizle geçen dakikaların kıymatini biliyor ve her dakikamız birlikte geçsin sevgilim mesajını sevgilinize iletmek istiyorsanız tamda size göre bir hediye. Sevgilinizle geçen en güzel zamanlarınızın her an sevgilinizin gözünüzün önünde bulunmasını istiyorsanız 3 adet fotoğrafla bu hediyeyi hazırlatabilirsiniz.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
EL ISITICI BAYKUŞ
Sevgilinizin elini tutup ısıtamadığınız zamanlar sizin yerinize uçup sevgilinizi ısıtacak bir hediye bu. Çıtçıtını çıtlattıktan sonra hemen ısınmaya başlayacak bu ısıtıcı her an kullanmaya hazır. Sevimli baykuş tasarımıyla sevgilinizin hoşuna gidecek bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
KAR TANESİ GÜMÜŞ KOLYE
Yılbaşının ruhuna uygun bir kolye modeli seçtim sizlere. Bayanların severek kullandığı kar tanesi  kolye 925 ayar gümüşten yapılmıştır. Sevgiliye uzun yıllar kullanılacak bir hediye vermek isteyenler için güzel bir seçenek olabilir. Hem kaliteli hem ucuz sevgililer günü hediyesi olacaktır.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
KALP KUTUDA FOTOĞRAFLI ÇİKOLATALAR
Sevgililer günü için romantik hediye arayanlar bu önerimi iyi dinlesinler. Sevgilinizle en güzel fotoğrafınızı bu çikolatalarla bastırarak şık fotoğraflı kutusunda sevgilinize verebilirsiniz. Sevgilinizin ağzını tatlandırıp mutluluk hormanu verecek bu çikolataları çikolata bağımlısı sevgilinize verdiğinizde çok sevinecektir.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
SİHİRLİ YUMURTA
Sihirli yumurta dediğimiz bu bitkinin yapraklarında sevgi sözleri yazıyor. Sevgilisine seni seviyorum demeye doyamayan sevgisini türlü yollardan dile getirenler için bir fırsat. Sevgiliye hediye kutusuna ne koyabilirim diyenler içinde düşünülebilecek bir hediyedir. Sevgililer gününde sevgilinize ilginç ve ucuz sevgililer günü hediyesi vermek isteyenler için önerebileceğim bir hediyedir.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
İNSTAGRAM YASTIK
İnstagramı severek kullanan sevgiliye verilebilecek çok güzel bir hediye. İnstagram yastık sevgilinizin odasında en güzel yeri edinecek ve sevgiliniz baktığı an onu mutlu edecek hediyelerden. Sevgilinizle birlikte fotoğraflarınızı bastırarak hediyenin yanına güzel bir not eklediğinizde en güzel sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Erkek Arkadaşa Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer günü için erkek arkadaşınıza hediye seçiminde bulunurken oldukça düşünüyor olabilirsiniz. Hele ki sevgililer günü gibi romantik, özel günde işiniz daha da zorlaşıyor eminim. Erkeğe alınabilecek hediyeler kısıtlı diyor olabilirsiniz ama belki de biz kısıtlıyoruz hediye seçimlerini. Hediye ararken yukarıda sıraladığım maddeleri gözden geçirmenizde fayda olacağını düşünüyorum. Erkek arkadaşınızla ilk sevgililer gününüz ise sevgiliye alınacak ilk hediye ya da erkeğe alınabilecek hediyeler yazım size yardımcı olabilir. Erkek arkadaşınızı tanıyorsanız eminiz ki aklınızda bir kaç fikir vardır ama karar aşaması zor geliyor olabilir. Hediye seçimini sevgililer günü için yapıyorsunuz ve bu yüzden romantik bir şeyler olsun derseniz, sevgilinizin tepkisine göre ya da içinizden geleni yaparak sevgiliye romantik hediye alabilirsiniz. Erkek arkadaşınıza sevgililer gününde teknolojik bir hediye, kitap ya da ilginç bir hediye vererek onu mutlu edebilirsiniz. Erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi seçimlerimden hediyenizi en kolay şekilde bulmanız dileğiyle…
EXPLOSİON BOX ( PATLAYAN KUTU )
Sevgilinizle anılarınızı bir kutuda toplamaya ne dersiniz? Fotoğraf albümü olan patlayan kutunun içerisinde sevgilinizi bekleyen mesajlarda bulunmakta. Erkek arkadaşa sevgililer günü sürprizi olarak hediye edilebilecek ilginç hediyelerden biri olacaktır.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
İSİM YAZILI TAVLA
Tavla turnuvalarının aranılan ismi sevgilinize yakışacak bir hediye. Tam da aradığım hediye bu diyorsanız yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak ve satıldığı sayfada kişiye özel hediyenizi isim ve mesaj yazdırarak hazırlamak. Sevgilinizin görünce sevinçten ne diyeceğini bilemeyeceği bir hediye olacaktır.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
İSİM YAZILI USB BELLEK
Usb belleğim olmadan asla diyen bir sevgiliniz var ise ismine özel bir usb bellek çok işine yarayacaktır. Kaybolma karışma derdi olmamasının yanı sıra isminin yazılı olduğu usb bellek çok havalı değil mi ?
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
SİHİRLİ KUPA 
Sihirli kupayı daha önce duymamış ve hediye etmemişseniz size bir fırsat. En romantik fotoğrafınızı bardağa bastırıp sevgilinize hediye edin ancak o bu hediyeyi gördüğünde siyah bir kupa ile karşılaşacak. içine sıcak içeceğini koyduğunda sürpriziniz anlam bulmuş olacaktır.
LAMBORGHİNİ UZAKTAN KUMANDALI ARABA
Erkeklerin çocukluktan bu yana tutkusu şüphesiz arabalar.Sizde sevgilinize bir araba alamıyor olabilirsiniz ancak ona en sevdiği araba modelinin uzaktan kumandalı arabasıyla eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

FOTOĞRAF BASKILI ÇAKMAK
Çakmak hediye etmeden önce bir düşünün deriz kişiye özel fotoğraflı bir çakmağın diğer çakmaklardan nasıl sıyrıldığını tahmin edebiliyorsunuzdur. Her baktığında mutlu olunası bir hediye vermek isteyenlerin dikkatine.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
İSİM YAZILI RAKI BARDAĞI
Rakı masanıza keyifli bir dokunuş yapmaya var mısınız ? Sevgilinizle isimlerinizi bu rakı bardaklarına bastırarak hoş bir hediye verebilirsiniz. Sunumun önemli olduğuna dikkat çekerek ince detaylarla ilgilenmeyi sevenleri bu hediyeyi düşünmeye davet ediyoruz.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
ÇAKMAKLI KOL SAATİ
Kol saatim ve çakmağım olmadan asla diyenlere çifte hediye. İkisinin bir arada bulunduğu bu çakmaklı kol saati çakmağını sık sık unutan erkeklere güzel bir jest. Saat olarakta güzel bir tasarımı olması ve fiyatınında buna nazaran uygun olması bu hediyeyi seçmeniz için bir neden.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
ERKEK SETİ
Kaliteli bir erkek seti hediye etmek isteyenlere güzel bir önerim var. İçinde kalem, anahtarlık ve kartvizitliğin olduğu bu set kişiye özel isim yazılı bir ürün. Erkeğe alınabilecek kişiye özel hediyelerin arasında kullanışlı bir hediyedir.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...
İSİM YAZILI CÜZDAN
Erkeklerin hediye almaktan hoşlandıkları bir şey daha cüzdanlar. Çoğu erkek tarzına dikkat ettiği gibi cüzdanına da özen gösteriyor. İsim yazılı ve gerçek deri bir cüzdan  bu sevgililer gününde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim diyen bayanları kurtarıyor.
Fiyatını öğrenmek ve detaylı incelemek için tıklayın...

0 yorum