Open top menu

Hüznün ve mutluluğun bir arada yaşandığı kına geceleri evlenecek bir çok gelin adayının en özendiği günler arasında. Kadınlar arasında bir gün olmasından dolayı bu gece daha samimi geliyor haliyle. Kına gecelerine daha bir özenmenin sebebi de bu diye düşünüyorum. Kına gecesini eşsiz kılmak için o kadar ayrıntı var ki hepsine sıra ile gelicem ama yazımızın amacı sizlere kına gecesi hediyeleri ile ilgili fikir vermek.
Kına gecesine gelen misafirlere hatıra olarak verilen kına hediyeleri artık eskisi gibi değil, o kadar seçenek var ki.. Bizde sizlere hem bütçenize uygun ucuz kına gecesi hediyelerini hemde tasarımıyla misafirlerinizin çok beğeneceği birbirinden güzel tasarım kına hediyelerini bir bir sıraladık. Kına gecem kadar hatırası da akıllarda kalsın diyenler bu yazıya bayılacak. Kına gecesinde bayanlar olunca hediyelerde bayanlara hitap eden hediyeler oluyo. örneğin : ojeler, aynalar...  bir de hediyeler kadar hediyelerin bulunduğu masa da önemli. masayı organizasyon şirketlerine yaptıranda var kendi yapanda. Ama hediyeler, ikramlıklar ve konuşma balonları olmzsa olmazlar. Şu konuşma balonları hala revaçta. kına hatırası çerçevesi arkasında çekilen birbirinden güzel pozlar konuşma balonlarıyla dile gelen resimler geceyi eğlenceli hale getiriyor. Lafı uzatmıyorum ve kına gecesi hediyelerini incelemeye davet ediyorum sizi...

Kına gecesi hatırası oje yaptırın...
Kına gecesi bayanlar arasında  yapılınca hediyelerde bayanlara yönelik oluyor haliyle. Kına gecesine özel olarak tülle ve çiçeklerle süslenen bu ojeler bir harika. Etiketlerle özelleşen ojeler kına geceniz için güzel bir hatıra olacak. Kına gecesine hakim olan rengin kırmızı olması nedeniyle kırmızı oje seçenler olsa da pembe renkten vazgeçemeyenler için pembe rengini de hazırlıyoruz sizler için. Seçim sizin zevkinize kalmış.
Sipariş ve fiyat bilgisi almak için tel:0507 876 88 06 whatsapp 0507 876 88 06
Kahve çekirdeği şişesi yaptırın..
Kına gecesinde sadece kına dağıtılmıyor. Kınanızın yanında birde hatıra olarak bir hediye vermek isterseniz bunun ilginç yollarından biri kahvesever gelin adaylarına. Kahvenin kırk yıllık hatrının olması manasıda hediyenizi anlamlı kılıyor. kahve çekirdeklerinin olduğu şişeler güzel bir kına hatırası olabilir. 
Sipariş ve fiyat bilgisi almak için tel:0507 876 88 06 whatsapp 0507 876 88 06
Kına mumlarını süslü püslü hazırlatın...
Kına gecesinde bir adette bayanların mumlarla gelinin etrafında dönerek o meşhur şarkıyı söylemesi. Sizde mumlarınızı özel olarak hazırlatmak istiyorsanız. Kına mumlarınız kırmızı veya istediğiniz renkte hazırlanır ve bu özel günü özel mumlarla tamamlayın...
Sipariş ve fiyat bilgisi almak için tel:0507 876 88 06 whatsapp 0507 876 88 06
Kına kutularınızı özel olarak hazırlatın...
Kına kutularınız da kına geceniz gibi özel olsun istiyorsanız bu şık kutulardan yaptırabilirsiniz. Gümüş rengi kutu üzerine istediğiniz renk çiçeklerle hazırlanan kutular etiketlenice şık bir hale geliyor. İsterseniz içinde badem ile nikah şekeri yada bebek mevlüdü hediyesi olarak da hazırlanabilir. 
Sipariş ve fiyat bilgisi almak için tel:0507 876 88 06 whatsapp 0507 876 88 06

Kına gecesi için kolonya şişesi hediyesi hazırlatın...
Kına hediyeleri de çeşit çeşit malzemelerden hazırlanıyor. Kına gecesinde hatıranız kullanılsın istiyorsanız gelen misafirleri ferahlatacak bir kına hediyesi olacaktır. Süslü püslü kolonya şişeleri etiketiyle size özel hale geliyor. Kına hediyesi olduğu gibi bebek mevlütlerinde de dağıtılabilecek güzel bir hediyedir.
Sipariş ve fiyat bilgisi almak için tel:0507 876 88 06 whatsapp 0507 876 88 06

0 yorum