Open top menu

Sevgilinize aşkınızı anlatmanın en tatlı hali plakasına yazı yazılan vosvos arabalar. Vosvos aşığı olsun olmasın sevgiliniz bu hediyeye bayılacak. Uzun zamandır hediye arayıp sevimli , romantik ve görülmemüş bir hediyeyle sevdiğinizi mest etmek isterseniz vosvos aşk kutusu güzel bir fırsat olabİlir sizin için.
SİPARİŞ İÇİN: 0507 876 88 06 telefondan ve Whatsapp'dan bilgi alabilirsiniz.
Volkswagen beetle model bu arabalar zamansız ve sevimliliğiyle her zaman gözde arabalardan. Vosvos hayalleri olan ne kadar çok tanıdığınız var değil mi? Birde artık vosvosları süslemek moda oldu.  Farlarına kirpik ,arkasına kurdele ile süslenen vosvoslr ne kadar da tatlı olur. Bizde sizler için vosvosları süsleyip püsleyip plakalarına aklınıza gelebilecek orjinal yazılarla farklı bir hediye ortaya çıkarıyoruz. 2’li vosvosların ön arka plakasına yazı yazıp kurdele çiçekler hata papyonla onları öyle bir hale getiriyoruz ki sevilesi türden bir hediye oluyor.  Vosvos aşk kutusu dediğimiz bu arabalar sevgiliye hediye arayan her yaşta sevgili için güzel bir hediye. Sevgililer günü, doğum günü ve yıldönümlerinde aşk kokan ve bir o kadar tatlı bir hediye vermek isteyenlerin ilgisini çekiyor.

SİPARİŞ İÇİN: 0507 876 88 06 telefondan ve whatsapptan bilgi alabilirsiniz.
Sevgiliye romantik bir hediye vermek o kadar zor ki . Hem bayağı olmasın, hem ilgisini çeksin birde aşkla baksın o hediyeye diye isteyince klasik hediyeler bu saydığım nitelikleri taşımıyor haliyele. Sevgilisine bu zamana kadar akla gelebilecek her şeyi almış bir sevgili için hediye aramak artık görmediği bir şey olsun mantığına dayanıyor.  Piyasadaki ilginç hediyeler arasında bunu neyapsın bu ne işine yarayacak ki diye elediğiniz süzgeçte bir bakmışssınız hediye kalmamış. Hediye seçme işini artık umutsuzluğa kapılarak bırakmışken sevgiliye  plakalı vosvos arabaları görünce ne kadar seviindiğinizi görebiliyorum. Evet iddialı oluşumuz bu hediyenin ne kadar ilgi gördüğüne bizzat şahit olduğumuz için.  vosvos  araba alan bir çok sevgiliden aldığımız geri  dönüşlerden çok mutluyuz. Bir mutluluğa sebep olmak gerçekten tatmin edici bir şey. Sizde sevgilinizi mutlu etmek ona bir sürpriz yapmak istiyor ve sevgiliye yapılabilecek sürprizler neler olabilir diyorsanız sizi bu vosvos  akımına davet ediyoruz.  Sevgilime ne hediye alabilirim diye uzun uzun düşünmeyi bırakın ve vosvos hediyelerimize bir göz atın deriz.
İsterseniz vosvoslarınızı papyon ve fiyonk ile çok şık bir arabaya dönüştürebiliriz. Gerçekten de havalı değiller mi ? Özel günleriniz için hazırlanan vosvoslar  neden özel olmasın.  Vosvos arabaları aynı zamanda nikah şekeri olarak özel günler için hazırlıyoruz. Mesela nikah şekeri olarak gelin damat vosvoslarımızdan misafirlerinize dağıtmak isterseniz sizin için özel olarak toplu siparişte almaktayız. Vosvos nikah şekeri hediyesi söz hediyesi nikah şekeri ve kına hediyesi olmak üzere özel günlerinize damga vuracaktır. 

SİPARİŞ İÇİN: 0507 876 88 06 telefondan ve whatsapptan bilgi alabilirsiniz.

Fenerbahçe ve galatasaray fanatikleri için hediye arıyorsanız bunlara da bir bakın. Fanatik sevgiliye alınabilecek anlamlı bir hediye olacaktır.Rengine gönül verdiğiniz takıma özel bir hediye almak ne güzel olur. Hele bir de üzerinde aşkla bağlı olduğunuz sevgilinizin ismi yer alıyorsa. Sarı kırmızı ve sarı lacivert renklerle en güzel takım hediyesini sizlere sunmaktayız...   0 yorum