Open top menu

Sevgilisine daha önce alınabilecek bütün hediyeleri alıp hediye kalmadı diyenlere güzel bir hediye önerimiz var.  Yıllarca gezdiğiniz yerlerde özel günlerinizde anı ölümsüzleştirerek bir sürü kare yakaladınız. Gidip şu fotoğrafları bastırayım diye düşünüyorsanız size daha güzel bir önerimiz var. Fotoğraflarınızı albüme koyup bir kenara atmaktansa onları göz önünde sergileyebileceğiniz bir hediye bu. Işıklı kalp fotoğraf panosu sevgilinize hediye edebileceğiniz romantik bir hediye. Fotoğraflarınıza evinizin en güzel köşesinde ışıklandırılmış bir panoda bakarak hatıralara dalacaksınız. Aşağıya sizler için bir videosunu da ekledim.

IŞIKLI KALP FOTOĞRAF PANOSU NEDİR?
Fotoğraflardan kalp oluşturarak hazırladığımız bu pano el yapımıdır. 
Bize gönderdiğiniz 70 adet fotoğraf kullanılarak hazırlanıyor.
50x55 cm boyutlarında.
Kenarları ışıklandırılıyor ve prize takılarak çalışıyor.
Fotoğraf yerine istediğiniz kadar mesaj da yazdırabilirsiniz.

IŞIKLI KALP FOTOĞRAF PANOSU NASIL SİPARİŞ VERİLİR?
Siparişinizi telefon yada whatsapp yoluyla kolaylıkla verebilirsiniz.  Işıklı fotoğraf tablosu için gerekli fotoğrafları da yine whatsapp yada email ile  gönderebilirsiniz. Fiyat ,ödeme bilgisi ve sipariş oluşturmak için bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
Telefon : 0507 876 88 06
Whatsapp : 0507 876 88 06
Email : hediyemutfak@gmail.com

Yakın arkadaşa doğum günü hediyesi için girmediğiniz site kalmadı. Fikrini sormadığınız arkadaşınızda tabi. Aradığım tamda böyle farklı bişey dediğinizi sorar gibiyim. Başka bir yerde bulamayacağınız orjinal bir hediye. Kız arkadaşa sevgililer günü hediyesi ne alınır, en yakın arkadaşa doğum günü hediyesi ne alabilirim, eşe alınabilecek romantik yıldönümü hediyesi nedir bu soruların tüm cevabı tek bir hediyede. Annenize anneler günü hediyesi yada doğum günü hediyesi olarak aile fotoğraflarınızdan çok hoş bir hediye olacağını düşünüyorum.
Sevgilinizle birlikte oluşan fotoğraflarınız sayı olarak az ise ayrı ayrı fotoğraflarınız mesajlar ve sizin için anlam ifade eden fotoğrafları birleştirerek ışıklı kalp fotoğraf panosu için gerekli 70 adet fotoğrafı derleyebilirsiniz. Sevgiliye  kalp fotoğraf çerçevesi baktıkça anılara dalacağınız ve bütün fotoğraflarınızı bir arada görme fırsatı sağlayan romantik bir hediye.
Anneye anlamlı hediye vermek isteyenler çocukluğundan bu yana annesi ile olan 70 adet fotoğrafını kullanarak çok özel bir hediye oluşturabilirler. Annenizi duygulandıracak bir anneler günü hediyesi olacaktır.
Eşime yıl dönümü hediyesi ne alabilirim sorusunu google da arattığınızda karşınıza her yerde gördüğünüz ve eşinizin aklına gelebilecek hediyelerle dolu. Bir cüzdan, parfüm yada elbise eşinize daha önce almış olduğunuz hediyeler ve eşinizi heyecanlandıracak türde hediyeer değiller. Ancak sevgiliyken sölendiğinizde nişan düğün ve sonrasında çektirdiğiniz tüm fotoğraflar bir aşk hikayesi olarakbu panoda yer alacak. Eşime duygulanacağı bir hediye vermek istiyorum diyorsanız ışıklı kalp fotoğraf panosunu düşünebilirsiniz.
IŞIKLI KALP FOTOĞRAF PANOSU NASIL SİPARİŞ VERİLİR?
Siparişinizi telefon yada whatsapp yoluyla kolaylıkla verebilirsiniz.  Işıklı fotoğraf tablosu için gerekli fotoğrafları da yine whatsapp yada email ile  gönderebilirsiniz. Fiyat ,ödeme bilgisi ve sipariş oluşturmak için bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
Telefon : 0507 876 88 06
Whatsapp : 0507 876 88 06
Email : hediyemutfak@gmail.com
Daha önce yapmış olduğumuz ışıklı fotoğraf panolarımıza bakmak ya da diğer ürünlerimizi incelemek için lütfen instagram hesabımızı takip edin!
İnstagram: @Hediyemutfak

0 yorum