Open top menu


Patlayan konfeti kartı sürpriziyle karşınızdayız. Evet başlığı okur okumaz heyecanlandığınızı tahmin edebiliyorum. Sürpriz dediğin böyle olur dedirtecek komik bir sürpriz öneriyoruz sizlere. Sevgiliye, arkadaşa kısacası şaşırtmak ve heyecanlandırmak istediğiniz kim varsa ona yapabileceğiniz el emeği bir sürpriz bu. Kartı alan kişi sıradan bir hediye kartı aldığını sanıyor ve içindeki yazıyı okumak için açtığında birden konfetiler patlıyor ve neye uğradığını şaşırıyor :) Pullar simler uçuşa dursun sizde sürpriz yaptığınız kişinin yaşadığı heyecana tanık olun.


PATLAYAN KONFETİ KARTI MALZEMELERİ

-Simler
-Pullar
-Yapıştırıcı
-Makas
-Peçete
-Hediye kartı

Malzemeler gördüğünüz gibi bu kadar az. Hediye kartını isterseniz kalın bir kartondan kendiniz de yapabilirsiniz. Hazır olarak satılan hediye kartları daha şık olur diye düşünüyorum her kırtasiyede vardır zaten kolaylıkla bulabilirsiniz.

PATLAYAN KONFETİ KARTININ YAPILIŞI :


Hediye kartımızı hazırladık veya satın aldık. Sonrasında İçine yarısı büyüklüğünde yer kaplayacak bir peçete kesiyoruz. Peçetenin içine Pulları ve simleri doldurup zarf şeklinde yapıştırıcıyla yapıştıtıyoruz. Böylelikle İnce peçete içerisinde bir dolu pul patlamak üzere bekliyor olacak. Sonrasında peçetenin üzerine yapıştırıcı sürerek kartı kapatıyoruz.Açıldığında patlamak üzere hazır artık.
Evet gördüğünüz gibi patlama olayı böyle yaşanıyor. Hediye kartını mümkünse dışarıda verin ki sonrasında pulları temizlemekle uğraşmayın. El yapımı sürpriz hediye kartı beklendiği gibi eğlenceli ve komik anlar yaşatacak sizlere.
Sürprizler hayatın içindeki neşe dolu anlarımızın bir sebebi. Sizde eğlendirmek ve şaşırtmak istediğiniz herkese bu sürprizi yapabilirsiniz. Arkadaşa yapılabilecek en güzel sürprizlerden biri de patlayan konfeti kartı hediyesi diye düşünüyorum. Sevgiliye yapılabilecek sürprizler yazımıza bakarak diğer sürpriz önerilerimizi de inceleyebilirsiniz.
Sürpriz hediyenizi Sevgililer gününde de yapabilirsiniz. Sevgililer günü hediye kartı olarak son derece güzel bir kart. Klasik konfetiyi sevgilinizin üzerine patlatacak kişi bulamayabilirsiniz. Bu durumda bu hediye kartı ile sevgilinizi şaşırtma amacınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sevgililer gününde konfeti patlatmak eğer sürpriz bir sevgililer günü hazırlığı içindeyseniz yapmanız gerekenler arasında olmalı.
Son olarak hediye kartının içine güzel bir mesaj yazmayı ihmal etmeyin derim. Sürprizi yaptığınız kişi eminiz çok eğlendiğiniz biri,güzel şeyler duysun ve mutlu olsun değil mi? 

0 yorum