Open top menu

Sevgiliniz için duyduğunuz aşkı tarif etmek imkansız sevgilinizin mutluluğu sizin mutluluğunuz ise sevgiliye yapılabilecek
sürprizlerden bahsetmek istiyorum.
Sevgilinizin yüzündeki bir tebessüm sizin mutluluğunuz oluyor değil mi? Karşılık olarak sadece bir gülücük ama o özel kişiden geliyorsa yaptığınız her şeye bedel oluyor. 
Sizde bir sevgili olarak değer verdiğiniz insanı mutlu etmek adına bir şeyler yapmak istiyorum ama ne yapacağım hakkında bir fikrim yok diyorsanız size göre önerilerim var. Sevgiliye yapılabilecek sürprizler aslında o kadar fazla ve basit ki önemli olan isteyip uğraşmanız. Sevgilinize sürprizinizi hiç beklemediği bir anda da yapabilirsiniz. Ya da özel günlerde yaparak beklentisinden fazlasını verebilirsiniz sevgilinize.
 SEVGİLİNİZE AŞKINIZI VOSVOSLARLA ANLATIN...
Plakasına yazı yazılarak aşkınızı anlatabileceğiniz vosvoslar artık revaçta. Vosvoslara bayılmayan var mı bilemiyorum ama romantik ve sempatik bir hediye olacağına eminim. Ön ve arka plakasına istediğiniz yazıyı yazdırarak oluşturabileceğiniz bu aşk kutusu sevgiliye sevgililer günü , doğum günü ve yıldönümü gibi özel günlerde hediye edilebilecek çok hoş bir hediye. Renk seçeneği neler derseniz  siyah, beyaz, kırmızı, pembe, mavi, ve sarı renkler mevcut. 10 cm ve 13 cm boyutlarında iki seçeneği olan metal arabalar şık hediye kutusu ile gönderilmektedir. Sevgiliye isim yazılan vosvoslar ile evlenme teklifi edenlerde var hatta. Nikah şekeri olarak  toplu siparişte almaktayız
SİPARİŞ VE FİYAT BİLGİSİ whatsapp 0507 876 88 06 telefon :  0507 876 88 06

 SEVGİLİNİZE PATLAYAN FOTOĞRAF ALBÜMÜ YAPTIRIN
Sevgiliye explosion box denilen fotoğraf albümleri yapmak son zamanların modası oldu. Hem hatıralarınızı bir kutuda toplayacak hemde aşk sözleriyle sevgilinizi mest edeceksiniz. Kutunun kapağını açtığınız zaman kutu patlıyor ve ortaya sayfaları dökülüyor. Sevgilinize hiç görmediği ilginç bir hediye vermek isterseniz bu hediyeyi düşünebilirsiniz. Bu hediyeyi hediyemutfak ekibi olarak sizlere hazırlıyoruz. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak isterseniz  telefon ve  whatsapp ile bilgi için : 0507 876 88 06 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz. Patlayan kutunuzu isterseniz vosvoslu araba seçeneği ile satın alabilirsiniz.

 IŞIKLI KALP FOTOĞRAF PANOSU YAPTIRIN
70 adet fotoğrafınız kalp şeklinde ışıklandırılmış bir pano oluştursa bu hediye muhteşem bir hediye olmaz mı? Evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde imdadınıza yetişen hediyemutfak sizlere böyle güzek bir hediye hazırlıyor. Evet kimsede olmayan hiç bir yerde göremeyeceğiniz el yapımı bir hediye bu. Kalp şelkindeki bu panoyu ister yatağınızın başına  ister salonunuzun en güzel duvarına asın eminiz bulunduğu yeri romantik bir havaya sokacaktır. Sizi en güzel sevgililer günü hediyesi ne olabilir diye kara kara düşünmekten kurtarıyor ve böyle hatıralarla dolu romantik bir hediyeyle buluşturuyoruz. En romantik sevgililer günü hediyesi benim dedirtecek ve mutluluktan havalara uçuracak bir hediye....
Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak isterseniz  Telefon veya  Whatsapp ile: 0507 876 88 06 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz.
 RENKLERİN GÜCÜ İLE AŞKINIZI SANATA DÖNÜŞTÜRÜN
Öyle bir hediye vermeliyim ki sanatçı ruhum sevgilim tarafından artık bilinsin diyorsunuz. Size "Neden romantik değilsin ?" , "Benim için hiç emek vermiyorsun!"  diyen sevgilinizi utandıracak nitelikte el emeği bir sürpriz bu. Sevgililer günü için manevi hediye arayanlardan iseniz. Paranızı boyalara yatırıyor ve kalp şeklinde bir çerçeve yaptıktan sonra kurutma makinesi ile boyaları eritip, ortaya saatlerce uğraşılmış görüntüsü veren bir eser çıkarıyorsunuz. İster bu boyaların ortasına fotoğraflarınızı yapıştırın ister şairane tarafınızla bir kaç dize yazı yazarak sevgilinizi büyüleyin. Emek veren ve vakit harcayan bir sevgili için sonuç tabi ki de sevgili yüzünde görülecek koca bir gülümseme olacaktır.
 SÜRPRİZ HEDİYENİZE EL YAPIMI HEDİYE PAKETİ YAPIN
Hediyenizi aldınız ancak hediye almakla iş bitmiyor. Hediyenizi nasıl sunduğunuz da bir o kadar önemli. İşte emek verilmiş bir hediye paketi nasıl olur size görsellerle bir kaç örnek verdik. Sevgiliniz hediyenin her aşamasında üzerindeki emeğinizi gördükçe duygulanmasın da ne yapsın değil mi?Sevgililer günü hediyenizi verirken bir ön konuşma ve içten bir gülümseme çok daha etkili olacaktır. Bunu da not olarak ekleyelim...
 EL YAPIMI ROMANTİK HARFLER YAPIN
El yapımı romantik harfler sevgiliye yapılabilecek sürprizler arasında. El yapımı bir hediye olduğunu hiçte çaktırmayan bu görselleri sizde deneyebilirsiniz. Mukavva üzerine harflerinizi baskı aldığınız kağıdı koyun ve maket bıçağı ile kesin. Sonrasında bu harfleri dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Fotoğraflarla fotoblok çalışması bizim en sevdiğimiz görüntü oldu. İnci yada kristal taşlarla süslediğinizde çok şık dekoratif bir hediyeniz olmuş olacak. Bir fotoğraf çerçevesinden farkı hem sizin baş harflerinizden oluşmuş olması hemde buram buram emek kokması.
 KALP TEMALI KARTLAR YAPIN VE İÇİNİZDEN GELENLERİ YAZIN
Kalplerden oluşan bu kartlar romantik bir sürpriz için çok güzel bir fikir. Sevgilinize doğum günü hediyesi aldınız ve kendinizden bir şeyler eklemek istiyorsanız bu kartlar size göre. El yapımı hediye kartları sevgilinizi mutlu etmek için artıp da yeter bile. Bunlar bizim size önerdiğimiz hediye kartları daha fazla seçenek için ufak bir araştırma yapabilirsiniz. Hediye kartınızla hediyeniz artık daha özel. Kalp temalı bu kartlar sevgilinizin hatıra kutusunda saklayacakları arasında olacaktır.
 PARÇADAN BÜTÜNE ROMANTİK TABLOLAR YAPIN
Kelebeklere hayran olan bir sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediye bu olsa gerek. Bir çok renkli kelebek ile kalp oluşturarak hazırladığınız bu tablolar oldukça romantik bir hediye. Bu kelebekleri ne ile yapabilirim diyorsanız hemen söyleyelim internette şekilgeç adı ile satılıyor. Renkli fon kartonlarından şekilgeç ile elde ettiğiniz bu küçük kelebekler bir araya gelerek oldukça güzel bir görüntü ortaya çıkarıyor. Parçadan bütüne bir yol izleyerek oluşturacağınız bu tablo unutulmaz bir yıldönümü hediyesi olacak. En güzel yıldönümü hediyesi olarak bizim size önerimiz bu şirin kelebeklerden oluşan kalp tablo.

 SEVGİLİNİZE ROMANTİK SUNUMLAR OLUŞTURUN 
Ona her gün sevginizi katarak yemekler yapıyorsanız bu sunumları denemek için oldukça heyecanlandınız eminim. Bir kalp kalıp edinerek çeşit çeşit sunumlar hazırlayabilirsiniz gördüğünüz gibi. Kahvaltılarını , meyve tabaklarını romantik detaylar ile taçlandırarak ona yemek hazırlarken bu işi zevkle yaptığınızı gösterin.
 SEVGİLİNİZ İÇİN BARDAK TASARLAYIN
İnternet sayesinde porselen kalemi satın almak oldukça kolaylaştı. Porselen satın alarak sanatınızı konuşturmaya ne dersiniz. Çiziminizi yapmak için internetten çöp adam karikatürlerine bakmayı ihmal etmeyin. Fikriniz tamam ise çizimde hazırsa bu hediyeyi romantik bir söz ile sonlandırabilirsiniz. El yapımı kupa bardak sürprizi sevgiliye yapılabilecek en romantik sürpriz doğrusu. Hediyenizi şık bir kutuda bir not iliştirerek sunmayı unutmayın.
EL YAPIMI ROMANTİK MUMLAR HAZIRLAYIN
Romantik bir akşam yemeği hazırlayacaksanız bu sofrada olmazsa olmaz şey tabi ki de mumlar. BU mumları kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Görseldeki ters duran kadeh içerisinde çiçekler olan mumluk kolayca yapabileceğiniz bir seçenek. Taze çiçekleri ve mumları sofranızda kullanarak masanıza şıklık katabilirsiniz. Romantik akşam yemeklerinde sunum oldukça önemli diyor ve bu detayları uygulamaya geçirmenizi diliyoruz. 
SEVGİLİNİZE EL EMEĞİ HEDİYELER VERİN
Sevgilinize kendi uğraşınızla yapıp verdiğiniz hediyelerin değeri onun için öyle fazla ki. Zamanını onun için ayırıp uğraşlar vermeniz oldukça hoşuna gidecektir. Sevgilinize el emeği kalp kutu boyayabilir içine sürpriz yumurta, aşk sözleri, gül yaprakları, jelibon, parfüm koyarak onu şaşırtabilir ve hediyelerinizle mutlu edebilirsiniz. Kadınların sevdiği şeylerden biri de romantik anlardır. İçine yazdığınız aşk sözleri size olan aşkını daha da arttıracaktır. Sevgilinize son zamanlar popüler olan sürpriz yumurta yapıp yumurtayı boyayarak içine aşk sözü koyup sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. Sevgilinize yapabileceğiniz el emeği hediyeler çok çeşitli aslında. Kalp tablo tasarımı yapabilir ve odasında sizden el emeği bir hediye saklayabilirsiniz. Sevgiliye yapılabilecek sürprizlerden biri olan sevgiliye el emeği hediye vermek her bayanın hoşuna gidecek ve kendini özel hissettirecek romantik bir jesttir. Sevgilinize el emeği sürpriz yumurta yapımını sitede paylaştım sizde aynısını deneyerek sevgilinize el emeği göz nuru bir hediye verip onu düşündüğünüzü hissettirebilirsiniz.
SEVGİLİNİZLE ÖZEL ANLARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRİN
Sevgilinize yaşadığınız anılara verdiğiniz değeri göstermek için, o gün çekilen bir fotoğrafınızı çerçeveletebilirsiniz yada fotoğraf baskılı duvar saati ,kişiye özel fotoğraf baskılı puzzle bastırabilirsiniz. Fotoğraf baskılı sihirli kupa da sevgilinize verebileceğiniz sımsıcak ve aşk kokan bir hediyedir. Sevgilinize özel anlarınıza sahip çıktığınızı ve verdiğiniz değeri göstermek adına sevgiliye yapılabilecek sürprizlerden biridir. Her aşkın kendi hikayesi vardır. Sevgilinizle aşkınızı bir kitap halinde bastırabilir ve beklide ilerde çocuklarınızın okuyacağı özel bir hediye verebilirsiniz sevgilinize. Sevgilinize yapabileceğiniz el emeği bir hediye düşünüyorsanız aşk filminizi beli programlarla yaparak sevgilinize dvd olarak verebilir ve sevgilinize duygusal anlar yaşatabilirsiniz. Sevgilinizle çektirdiğiniz birçok fotoğraf vardır. Bu fotoğraflardan sevgilinizin tablosunu yaptırabilirsiniz. Bu işi yapan yerleri internetten bulabilir ve en özel anlarınızı tek bir tabloya sığdırıp güzel bir hediye verebilirsiniz sevgilinize.
SEVGİLİNİZE AKŞAM YEMEĞİ HAZIRLAYIN
Sevgilinizle birlikte defalarca yemek yemişsinizdir fakat onun için özenerek hazırladığınız bir akşam yemeği ona kendini özel hissettirecektir. Peki akşam yemeğini nasıl hazırlayabiliriz. Mum ışığı romantik bir akşam yemeğinin vazgeçilmezlerindendir. Masaya internette satılan gül yapraklarından satın alarak serpiştirebilirsiniz. Onun sevdiği yemeklerin bulunduğu bir akşam yemeği ile onu mutlu edebilirsiniz. Akşam yemeği menüsünü kağıda yazarak hazırlayın hatta ona aşkınızı ifade eden sözleri de menüye ekleyebilirsiniz. Sevgiliniz için özenerek hazırladığınız bir akşam yemeği baş başa kaldığınız en özel anlardan olacaktır.
SEVGİLİNİZE ŞARKI SÖYLEYİP CD YE KAYDEDİN
Bir enstrüman çalıyorsanız sevgilinizi etkilemek için elinizde oldukça iyi bir yeteneğiniz var demektir. Sevgilinizin hoşlandığı bir şarkıyı ona çalıp söyleyerek ona bir CD’ye kaydedip verebilirsiniz. Bu onun için emek verdiğiniz anlamına gelir ve kendini çok özel hissedecektir. En sevdiği şarkıyı öğrenip ona çalmanız ona verdiğiniz değeri gösterecek bir davranıştır. Kim hoşlanmaz ki böyle bir şeyden. Bunu yapamıyorsanız ona sevdiği şarkıların bulunduğu bir CD hazırlayabilirsiniz. Her halükarda onunla ilgilenmeniz hoşuna gidecektir.
SEVGİLİNİZE SÜRPRİZ NOTLAR BIRAKIN
Her fırsatta sürpriz yapabiliriz sevgilimize aslında sadece istememiz yeterli. Okulda çantasının içine aşk sözlerinizin bulunduğu notlar bırakabilirsiniz mesela. Ya da evden erken çıkan siz iseniz işe gitmeden önce odaya aşk sözleri yapıştırıp uyandığında onu şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Sevgiliniz bu sürprizinize içten içe sevinecektir. Onu böyle ufak şeylerle mutlu etmeniz mümkün sadece istemeniz ve sevgilinizle ilgilenmeniz yeterli.